Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
09-04-2014, 07:54 PM
Post: #141
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@Krzych
Zdaniem @Mastrangelo Solis tą walkę wygrał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 08:05 PM
Post: #142
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
No tak to tłumaczy tą sytuację. I to w sumie nie jest jakieś duże nagięcie, ale nawet uznając, że Solis wygrał tę walkę to pokazał, że nie zalicza się do top 10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 08:08 PM
Post: #143
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Na temat klasy zawodników ,oraz osiąganych przez nich wyników mam swoje zdanie.
Człowiek [sportowiec] to nie jest maszyną i musi mieć okresy słabości.
Jest dla mnie podejrzana sytuacja ,gdy takich okresów słabości nie ma i zawodnik wygrywa wszystko.
Uważam wtedy, że albo zwycięstwa nie są uczciwe i są wynikiem pewnych układów ,albo taki zawodowiec musi walczyć tylko z kelnerami.
Nie do końca wierzę w geniuszy z zerowym bilansem po stronie porażek.
Nie da się przez kilkanaście lat wygrywać wszystko. Jeżeli analizuję historię sportu to największym gwiazdom i indywidualnościom na przestrzeni całej swojej kariery ,czy kilkunastu lat musiała przydarzyć się porażka.
Donaire ma na swoim koncie takie porażki , ale to nie oznacza ,że nie jest geniuszem.
Natomiast jeżeli ktoś takich porażek nie ma to oznacza ,że jest albo oszustem albo sprzyja mu szczęście , ale oba te przypadki wykluczają ,że jest geniuszem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 09:23 PM
Post: #144
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Znów pijesz do Mayweathera, który jest geniuszem czy tego chcesz czy nie chcesz.
Jednak ja nie o Moneyu. Mówisz, że "człowiek musi mieć okres słabości", więc myślisz, że jeszcze wróci "stary" Manny? Czy po prostu uważasz, że pewien materiał ludzki się u Filipińczyka wyczerpał i już go nie zobaczymy w dyspozycji sprzed kilku lat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2014, 08:13 AM
Post: #145
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Po prostu jak Floyd przegra z Maidana to bedzie wiekszym geniuszem niz teraz bo bedzie mial jedna porazke. Floyd mial chwile slabosci w pierwszej walce z Castillo, Joe Calzaghe mial bliska walke z Hopkinsem - mysle ze troche szczescia jest w boksie potrzebne bo na samym skillu kariery na najwyzszym poziomie bez porazki przejsc sie nie da. No chyba ze jest sie Marciano, ale to byl czlowiek z innego wymiaru wiec sie nie liczy Tongue


Mastrangelo, hipopetyczna przegrana Floyda z Maidana zrzucilaby Moneya u Ciebie ze szczytu czy mimo wszystko zostalby liderem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2014, 08:54 AM
Post: #146
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
A nie wiem, nie wiem.. Zależy od stylu porażki i wyniku walki Bradley - Pacquiao.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 08:37 PM
Post: #147
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Trochę spóźniona aktualizacja, ale i tak nie wiele się działo...
Kategoria Junior Półśrednia:
Jesse Vargas po zasłużonym moim zdaniem zwycięstwie wchodzi na miejsce 6-ste. Zwycięstwo Dulorme nad Mayfieldem oceniam jako bardziej wartościowe, ale Vargas ma więcej zwycięstw nad zawodnikami światowej czołówki, więc jednak będzie przed Thomasem. Z rankingu wypada Johan Perez.
Kategoria Półśrednia:
Walkę Bradleya z Pacquiao punktowałem dla Tima, ale mogła iść w obie strony podobnie jak pierwsza... Przenoszę na pierwsze miejsce Marqueza, który jako jedyny w tym trójkącie potrafił odnieść naprawdę przekonujące zwycięstwo. Pacquiao wciąż za Bradleyem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 11:08 PM
Post: #148
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(20-04-2014 08:37 PM)Mastrangelo napisał(a):  Walkę Bradleya z Pacquiao punktowałem dla Tima, ale mogła iść w obie strony podobnie jak pierwsza...

Czasem nasze punktacje sie pokrywaja, ale innym razem... Marquez-Bradley-no jakbysmy widzieli dwie rozne walki.. Pacquiao-Bradley II-to samo.Cool To mnie tylko uswiadamia jak rozne moga byc preferencje punktujacego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 02:57 AM
Post: #149
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(20-04-2014 08:37 PM)Mastrangelo napisał(a):  Walkę Bradleya z Pacquiao punktowałem dla Tima


Że co?! Wrzuć kartę z jakimś opisem, no kurde... xD
Jestem w szoku.

Ale zwycięstwo Hopka z Shumenovem widziałeś, prawda?: >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 03:02 PM
Post: #150
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Prawda, Gogolius, prawda Wink.
Wrzuciłem kartę walki Pac - Tim do tematu w dziale punktacji walk. Po prostu po raz kolejny, moim zdaniem, Bradley uniknął dużo większej ilości ciosów Pacquiao niż uważa większość.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości