Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
30-03-2014, 02:03 PM
Post: #131
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Zmiany w kategorii junior półśredniej po zwycięstwie Dulorme nad Mayfieldem. Karim 2 miejsca w dół, Herrera oczko w górę na 5-tą pozycję, za nim Dulorme. Mniej sprawdzony Khabib spada na miejsce 8, z rankingu wypada Cuenca.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 07:37 PM
Post: #132
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Spore zmiany po ostatnim tygodniu bokserskim.

Waga Ciężka
Steve Cunningham po pokonaniu niepokonanego Mansoura ląduje na 8 miejscu, przed Pereza i Takama, z rankingu wypada Thompson.

Waga Półśrednia
Luis Carlos Abregu pokonał niepokonanego wcześniej byłego olimpijczyka z Wenezueli po niezłej walce, co w mojej opinii przesuwa go przed Kella Brooka, który jest teraz poza 10-tką.

Waga Musza
Z zestawienia wypada nieaktywny Uicab(nr.7), na 10 miejsce wchodzi Filipińczyk Milan Melindo

Waga Junior Musza
Tutaj prawdziwe zamieszanie.
- Usunąłem Kazuto Iokę, który oficjalnie zwakował Swój pas mistrzowski i przenosi się do wyższej kategorii. Donnie Nietes zastępuje go na pierwszym miejscu, Moises Fuentes, po porażce Adriana Hernandeza, to teraz nr.2., (co oznacza, że chyba po raz pierwszy odkąd prowadzę ranking w terminarzu mamy walkę między nr.1 i 2 w danej kategorii)
- Adrian Hernandez, zastopowany przez młodego fenomema Naoya Inoue, spada na miejsce 5-te. Jego pogromca wskakuje na miejsce 3-cie.
- Wciąż skaczący między dwiema najniższymi kategoriami Ganigan Lopez to teraz nr. 7 w junior muszej, po pewnym zwycięstwie nad Mario Rodriguezem. Mario wypada poza 10-tkę.

Kategoria Słomkowa
- Ganigan Lopez przeniósł się kategorię wyżej i tym samym zrobił miejsce dla mistrza WBC, Oswaldo Novoy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 07:45 PM
Post: #133
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Czyli jak wygląda ta klasyfikacja gdy jeden wskoczył a drugi wyskoczył?

Czarna magia.

Czy ktoś to ogarnia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 08:08 PM
Post: #134
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
RSC-2
Trza ten ranking śledzić bo inaczej to tak jak piszesz czarna magia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 08:28 PM
Post: #135
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Oj tam czarna magia Wink. Na pierwszej stronie macie w nawiasach wszystkie zmiany od ostatniej aktualizacji w danej kategorii.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 07:51 PM przez RSC-2.)
Post: #136
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Aaaaa!
No to teraz zajarzyłem.
Czyli liczy się tylko pierwsza strona.
--------------------------------------------------------------------

Dla mnie najlepszym obecnie bokserem jest Nonito Donaire
Jego przegrana z Kubańczykiem to wypadek przy pracy i zbieg wielu okoliczności.
Nie ma obecnie boksera, który posiadłby takie umiejętności jak Donaire.

W rankingu Mastrangelo jest on dopiero na 2 miejscu w swojej wadze.
Jak to możliwe nie docenić "Mozarta" boksu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 07:54 PM
Post: #137
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Ale czy najlepszy obecnie bokser może w ogóle mieć wypadki przy pracy (właściwie dwa pod rząd, bo z leciwym i wyciągniętym z niższych kategorii Darchinyanem też wyglądał słabo. Trzeba by przyjąć bardzo wymyślne i niecodzienne kryteria, żeby zrobić Donaire najlepszym i to obecnie, aczkolwiek nie wątpię, że jeśli ktoś to może potrafić to właśnie RSC-2 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:02 PM
Post: #138
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@RSC-2 jaja sobie robi i tyle Big Grin

Co do rankingu @Mastrangelo to mimo iż niektóre miejsca niektórych bokserów w niektórych dywizjach są dla mnie nie do końca zrozumiałe Wink to trzeba mu oddać, że jako jedyny z nas potrafi ułożyć te rankingi we wszystkich kategoriach wagowych, nawet tych słomkowych, piórkowych, kogucich...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:10 PM
Post: #139
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Donaire w ostatnim okresie nie traktował ani boksu ani przeciwników poważnie.
Miał ważniejsze sprawy niż przygotowania do walki.

Ale jeżeli Donaire trochę poskacze na skakance to będzie nie do zatrzymania w ringu.

[On wygrałby nawet z Floydem]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2014, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2014 07:50 PM przez Krzych.)
Post: #140
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
No tak, każda wymówka jest dobra. Pewnie miał też problemy z aklimatyzacją, dostał zatrucia pokarmowego... Zmarła mu babcia, zdechł kot i zwiędnął kwiatek tego samego dnia... Dowiedział się, że jest adoptowany, urodził go mężczyzna a jego żona zmieniła płeć zanim go poznała... Zapewne też zlekceważył przeciwnika i przygotowania... Jednak to nic takiego albowiem "nie była to życiowa porażka tylko pstryczek w nos, mam nauczkę", jak mawia nadzieja białych na pas w wadze ciężkiej.
"Byłem nie do zatrzymania z Bidenko w nowych butach, więc pokonam Kliczkę, Jennings to tylko wypadek przy pracy, miałem ważniejsze sprawy" - tak widzę to co napisałeś o Donaire pokazując to na innym przykładzie. O ile mówisz poważnie bo co do tego też mam duże wątpliwości...Big Grin

A tak już co do samego rankingu i jego autora... Thompson wyleciał za wygraną z Solisem, który pozostał na 7 pozycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości