Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
11-03-2014, 12:49 PM
Post: #121
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Jedna zmiana po ostatnim tygodniu
Kategoria Super Piórkowa
Po szokującej porażce notowany wcześniej na 8 miejscu Australijczyk Will Tomlinson wypada z zestawienia. Arash Usmanee oczko w górę na 9.
Dodatkowo, po tym jak walka między Rancesem Barthelemym i Argenisem Mendezem została uznana za no-contest, oddaję Argenisowi jego wysokie 4 miejsce. Barthelemy w dół na 5-te.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 10:18 AM
Post: #122
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update:
Kategoria Junior Półśrednia
Po świetnym występie przeciwko Dannyemu Garcii, przesuwam Mauricio Herrerę i jego poprzedniego pogromcę - Karima Mayfielda przed niepokonanego, ale nie walczącgo dotąd na tym poziomie Khabib Allakhverdieva.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 12:13 PM
Post: #123
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
W HW pomyślałbym nad wrzuceniem na 10 miejsce Głazkowa. Dla mnie jego największe zwycięstwo (Adamek) jest więcej warte niż największy triumf Amerykanina (Szpilka). Wprawdzie Wiaczesław powinien przegrać z Malikiem, ale Jennings jeszcze nie walczył z rywalem tej klasy, co Scott z walki z „Carem”.

Btw, jakbyś widział konfrontacje Głazkowa z zawodnikami top10 HW?

LHW
Chilembę po miłej dla oka walce z groźnym (choć ograniczonym) Graczewem awansowałbym przed Dawsona, który jest nieaktywny i ma 2 ciężkie porażki za sobą.

Widzę, że na ring wrócił Mthalane. Wiesz może, czy werdykt w walce przeciwko Olivie był ok.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 06:13 PM
Post: #124
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Na to 10 miejsce w wadze ciężkiej jak dla mnie nie ma szczególnego faworyta.. mógłby być i Glazkov, ale w końcu pokonał tylko Adamka, który ponad rok temu w walce z Cunninghamem urwał może ze dwie rundy, a teraz był tylko starszy i wolniejszy.. Na razie Jennings zostaje chociaż rozumiem obiekcje, to jest moja osobista preferencja.
Jak bym go widział z top 10? Glazkov to typowy średniak. Dobrze wyszkolony, ogólnie bez tragedii w żadnym aspekcie rzemiosła, ale i nie wyróżniający się w niczym. W walkach z bokserami, których mam w czołowej 10-tce faworyzowałbym go jedynie z Perezem i to tylko dlatego, że wydaje mi się, że z Kubańczykiem jest coś mocno nie tak po walce z Mago.
Odnośnie Chilemby i Chada, na razie Dawson zostaje wyżej. Po pierwsze dlatego, że chociaż to już trochę melodia przyszłości, to jednak jego resume w tej kategorii wciąż robi wrażenie, po drugie dlatego, że tylko jedna z dwóch porażek była w tym limicie no i w końcu jego przerwa nie jest w końcu aż tak długo.. 9 miesięcy, a ostatnio podpisał kontrakt w Haymonem więc można śmiało założyć, że niedługo wróci na ring. Dam Smutnemu Chadowi szansę Wink.
Mthalane - Oliva nie widziałem, wiesz sam jak ciężko o walki z Południowej Afryki ;/

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 06:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 06:49 PM przez redd.)
Post: #125
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Thompsona po pokonaniu Solisa przesunąłbym przed Chisorę. Price x2, dobra walka z Pulewem, Solis + kilka ciekawych skalpów z przeszłości myślę, że wystarczą na wskoczenie przed Derecka Wink To ciekawe, że kiedy po drugiej porażce z Władimirem wieszczono Thompsonowi zostanie luksusowym journeymanem, a tymczasem to chyba jego najbardziej udany moment kariery.
---

Zobaczyłem Twoją kartę i raczej się nie dogadamy Wink Walkę postaram się wypunktować, bo nie zrobiłem tego gdy rano oglądałem pojedynek. Ale nie wydaje mi się, aby jakoś skrzywdzono Kubańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 09:07 PM
Post: #126
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Właśnie, redd... Z moją punktacją zmiany będą w trochę innym kierunku Wink.

Kategoria Ciężka
Po solidnym występie, chociaż nad nie najlepiej dysponowanym Thompsonem, Odlanier Solis wskakuje na 7 miejsce, za Bermane Stiverne.
Tony Thompson spada na miejsce 10-te, z rankingu wypada Bryant Jennings.

Kategoria Junior Półśrednia
Usunąłem z rankingu Mike Alvarado, który następną walkę ma zaplanowaną w umownym limicie 143 funtów, a po tym jak wyglądał na wadze przeciwko Provodnikovowi, nie chce mi się wierzyć, żeby wracał jeszcze do tej kategorii.
Wszyscy którzy byli za nim oczko w górę, a nowa twarz to trochę niedoceniany Cesar Rene Cuenca.
Zmieniłem też miejscami Humberto Soto i Johana Pereza po zwycięstwie tego pierwszego nad niepokonanym Abreu.

Kategoria słomkowa
Młody Meksykanin, Francisco Rodriguez Jr., całkowicie zdominował mistrza WBO, Merlito Sabillo i odebrał mu pas, dzięki czemu wskakuje na 7 miejsce w rankingu. Sabillo w dół z 7-ego na 9-te, a z zestawienia wypada mistrz WBC - Oswaldo Novoa.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2014, 04:36 PM
Post: #127
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Kategoria Super Musa
Kohei Kono znokautował w 8 rundie Taja Denkaosana Kaovichita i zdobył wakujący tytuł WBA.
Po tym zwycięstwie przeskakuje 2 miejsce w górę, nad Zolaniego Tete i Oleydonga Sithsamerchaia.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2014, 09:21 PM
Post: #128
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Czegoś tu nie rozumiem.
Ale nie wszystko muszę rozumieć.
„Solis wskakuje………..??????????????”

Czy w takim razie mógłbym podać własną kategorię ciężką?

Adamek po porażce z Głazkowem wskakuje na 1 miejsce rankingowe i staje się kandydatem nr. 1 do walki o……..???? A Głazkow wypada poza 2 dziesiątkę……..???????

Nawet nie chcę ,aby mi to wyjaśniano, chyba że źle coś zrozumiałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 08:42 AM
Post: #129
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Wystarczy przeczytac pierwszy post by wszystko stalo sie klarowne ; )


Jak tak patrze na opisy z kategorii slomkowej to ciesze sie ze jej nie sledze: nowy mistrz dopiero na 7. miejscu, zdetronizowany na 9. a inny aktualny wypada poza top10. Poziom taki ze hej Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 09:22 AM
Post: #130
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Daj spokój, ta kategoria nigdy tak naprawdę nie powinna była powstać. Po prostu rozmienianie na drobne.. klasowych zawodników jest tam garstka, a większość z tych którzy zdobywają pasy nie miałoby co szukać w żadnej innej kategorii.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości