Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
01-02-2014, 07:49 PM
Post: #101
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Haha, zastanawiam się czy samego Mino też nie wrzucić do rankingu. To ten typ walki, w którym obaj uczestnicy zyskują na prestiżu.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 07:53 PM
Post: #102
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Jasne, ze tak!Big Grin Big Grin
Ogladales walke? Beke mialem z komentarza jak nigdy przedtem w zadnej walce.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 07:54 PM
Post: #103
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Myślę, że po tym znakomitym występie Mino będzie nadal unikany przez wszystkich mistrzów świata kategorii cruiser. Może Kliczko się skusi na taki pojedynek, jeśli argentyński promotor wyłoży odpowiednią ilość pesos?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 02:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 12:24 PM przez Mastrangelo.)
Post: #104
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Kategoria lekka:
Po 3 porażkach z rzędu z rankingu w kategorii lekkiej wypada Gavin Rees. Jego miejsca nie zajmuje jednak jego pogromca, Gary Buckland, lecz Omar Figueroa..
Edit:
JEszcze jedna mała zmiana.
Kategoria Junior Ciężka
Nieaktywny od blisko półtorej roku Troy Ross wypada z rankingu, na 10 miejsce wchodzi Grigory Drozd.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 06:58 AM
Post: #105
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
W średniej zamiast Rubio dałbym Billyego Joe Saundersa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 07:37 AM
Post: #106
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Myślałem nad tym, gdyby lista była dłuższa to Billy byłby 11-sty.
Rubio jednak dłużej jest na topie, już od wczesnych lat poprzedniej dekady bił solidnych średniaków, do tego walka z Jr. jak dla mnie mogła równie dobrze być dla niego zwycięska. Na razie zostaje tak jak jest.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 12:38 PM
Post: #107
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(Niejaki) Oswaldo Novoa znokautował Chińczyka Xiong Zhao Zhonga i odebrał mu pas WBC kategorii słomkowej.. Oglądając tą walkę całkiem już zwątpiłem w sens istnienia tej kategorii wagowej...
W każdym razie, Xiong wypada z listy - Handig i Buitrago o oczko w górę, a nowy mistrz WBC debiutuje na miejscu 10-tym.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 02:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2014 02:33 PM przez Mastrangelo.)
Post: #108
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update:
Kategoria Super Piórkowa
Po świetnej walce we Francji Romain Jacob odebrał pas mistrzowski Devisowi Boschiero. Na mojej karcie wyszedł remis, walka była bardzo wyrównana i na dobrym poziomie więc pozostawiam Boschiero na jego wysokim miejscu. Jacob debiutuje na miejscu ósmym.
Poza tym z zestawienia w tej kategorii wypada nr.5, Roman Martinez, który na gali Pacquioao i Bradleya zmierzy się z Raymundo Beltranem w kategorii lekkiej. Piątka za nim oczko w górę.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 04:03 PM
Post: #109
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Kategoria Kogucia
Rodrigo Guerrero po pokonaniu niepokonanego wcześniej Daniela Rosasa wchodzi na 10 miejsce za Julio Ceja'ę.
Myślę, że było to dla Rodrigo lepsze zwycięstwo niż jakiekolwiek z tych które ma na Swoim koncie młody Ceja.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 10:28 PM
Post: #110
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Spore zmiany w kategoriach lekkiej i półśredniej po weekendzie.
W wyższej z tych kategorii wyrzuciłem Zaba Judah, który nie wiem czy jeszcze do niej wróci, oraz Hanka Lundyego, który wrócił do kategorii lekkiej(słusznie zresztą). Nowe twarze na 9 i 10 miejscu to Johan Perez po dwóch imponujących zwycięstwach, oraz doświadczony Humberto Soto.
Wspomniany Lundy po kolejnym wartościowym zwycięstwie ląduje w lekkiej aż na 5 miejscu, przed Raymundo Beltranem z którym przegrał raczej pechowo. Z listy wypada Omar Figueroa, a na ostatnie miejsce spada nieaktywny Sharif Bogere.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości