Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
08-01-2014, 05:38 PM
Post: #81
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Chisora jako ,strażnik' hw to totalna bzdura.Jak gość z czołówki może być gatekepperem?W heavy za gk można uznać Thompsona,Johnsona i jeszcze pewnie by się kogoś znalazło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 05:43 PM
Post: #82
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(08-01-2014 05:38 PM)Joker napisał(a):  Chisora jako ,strażnik' hw to totalna bzdura.Jak gość z czołówki może być gatekepperem?

Dokładnie, mi też Chisora jako gatekeeper nie pasuje, przecież to TOP10 HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 05:59 PM
Post: #83
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Troche sie wylamie chlopaki.Wink

(07-01-2014 06:22 PM)Mastrangelo napisał(a):  Bokser, który jako przeciwnik oddziela niejako mężczyzn od chłopców, albo B-klasowych zawodników od A-klasowych. Jeśli nie przejdziesz przez takiego Gate-keepera to nie masz co marzyć o walkach z najlepszymi.

W kontekscie Chisory, to ja sie w duzej czesci zgadzam z zacytowanym fragmentem. Derreck, to faktycznie dobry test dla tych aspirujacych do walki o pas. To, czy Chisora to top10, czy nie to sprawa drugorzedna jak dla mnie i na dobra sprawe niewiele zmienia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 07:45 PM
Post: #84
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Nie…
To już jest przesada.
Na 6 miejscu jest zawodnik który przegrał z 10.?
A dlaczego ten na 2 jest wyżej od tego na 8.?
Przecież nie można na pierwszym miejscu umieścić takiego zawodnika?
Zawodnika z 5 miejsca jest zdecydowanie lepszy od tego z drugiego.
A dlaczego ten który z nikim dobrym nie wygrał jest tak wysoko?
I w ogóle nie ma w 10 zawodnika który jeszcze niedawno był na 3 miejscu.
Ja osobiście tego z ostatniego miejsca dałbym o jedno miejsce wyżej.
No może dwa miejsca.
Nie zgadzam się też z tą ósmą pozycją . Uważam że powinien być na 7 lub na 9 miejscu.
4 miejsce zgoda.. Ale to trzecie ?
Ale ogólnie dobra robota.
Na przyszłość trzeba pamiętać ,aby kogoś nie pominąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2014 08:14 PM przez Mastrangelo.)
Post: #85
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Też mi Chisora, Arslan zdecydownie nie pasują, wygląda to tak co najwyżej jeśli brać na sucho rezultaty ich walk.
Zresztą o czym tu dyskutować? Studnia wiedzy wszelakiej - RSC i tak wyczerpał temat wszystkich zestawień i rankingów Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 09:15 PM
Post: #86
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@Mastrangelo
Ty się moimi "żartami" nie przejmuj.

Rób swoje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 09:27 PM
Post: #87
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Ok, dzięki.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2014, 07:07 PM
Post: #88
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Zmiany w 3 kategoriach.
Waga ciężka.
Po (uczciwym) remisie z (nr.8) Mikiem Perezem, Carlos Takam wskakuje na 9 miejsce. Steve Cunningham oczko w dół, wypada Bryant Jennings.

Waga półciężka:
Jean Pascal po pewnej wygranej nad Lucianem Bute idizie 2 miejsce w górę, przed Dawsona i Chilembę.

Waga średnia:
Po ogłoszeniu emeryture z rankingu wypada Darren Barker. Dwójka za nim oczko w górę, a nowa twarz w zestawieniu to Osumanu Adama, który ma dobre zwycięstwo nad Karmazinem, którego walkę wcześniej obrabowali z pasa przeciwko Sylvestrowi, a później Afrykańczyk zasłużył też w moich oczach przynajmniej na remis przeciwko Danielowi Geale.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2014, 09:05 AM
Post: #89
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
można tu wtrącać swoje 5groszy ? Big Grin nikt sie nie pogniewa?

Dziwny ten ranking w Twoim HW Master. Zupełnie nie rozumiem braku Adamka w top10 lub chociaż Arreoli który pewnie niedługo będzie bił sie o mistrza a wcześniej wyeliminował z gry o duże stawki markowego boksera jakm Jest Mitchell. Za któregoś z nich trzeba było wyrzucić Cunna. Zatańcztł w ciężkiej 4razy wygyrwając z bokserem klasy C lub nawet D z Gavernem,przekręcili go z Adamkiem to fakt ale zasada jest prosta, dostał ciężkie K.O od Fury'ego i wygrał z mało znaczącym sie Quezadą w dodatku 8rundowej walce. Nie ma co ukrywać ale w tej kategorii ktoś taki jak Haye czy Vito są potrzebni. Kiedy królewska sie obudzi... lata 90te czy początek XXIw. chyba już nie wrócą.

Z kolei w CW Ola na pierwszym miejscu. Nie wiem skąd aż tak skoro w walce z Huckiem (numer 6!) nie miał nic do zaoferowania a zwycięstwo nad Janikiem chyba mu w tym nie pomogło.Big Grin ale tu pozycja numer 1 wymaga głębszej dyskusji.

Master ja Cię naprawde mam za jednego z tych "grubszych" na tym forum. I myślę że walnięcie Murray'a na pierwszą pozycje w middle to jest podłożone typowo pod dyskusje dla forumowiczów bo jak dla mnie Martin absolutnie na nią nie zasłużył. Tym bardziej że za plecami ma GGG i Martineza który faktycznie należy do moich ulubieńców kategorii średnich.

na resztę kategorii rzuce okiem wieczorem jak będe w pełni wolny.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2014, 10:33 AM
Post: #90
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Murray w oczach wielu ogral Martineza i chyba stad sie to wzielo (szczegolnie ze Mastrangelo punktowal ogromna przewage Murraya).
Mitchell markowym bokserem? Faktycznie Arreola ponizej USS wyglada dziwnie ; )

Nie zebym byl adwokatem, najwyzej autor tematu mnie okrzyczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości