Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
27-09-2016, 12:49 PM
Post: #711
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
1) im wolniej chudniesz tym ze skórą powinno być lepiej, najgorzej mają kolosy 150kg + które zrzucają 60 kg w 8 miesięcy na jakimś hardkorze, choć przyznam że też jestem tego aspektu ciekawy na przyszłość
2) Twój organizm powinien reagować pozytywnie, dopóki nie czujesz głodu, osłabienia, zmęczenia, zawrotów głowy, wypadających włosów itd. to jest okej. Organizm ma jeszcze rezerwy skąd czerpać energię więc byłbym spokojny. Jasne, że regularne badania są ważne ale nie byłbym pesymistą.
Ciśnienie regularnie, poziom cukru raz na miesąc, krew/mocz/wątroba raz na 3 miesiące i jest git
3) suplementami w ogóle bym sie nie zajmował. Po pierwsze - skoro lecisz ciągle z wagą nawet podczas wakacji i "rozprężenia" tzn że idzie to w dobrym kierunku. Dodatkowe białko to się przydaje jak chcesz zrobić masę, na chudnięcie nie ma żadnego wpływu. Problem byłby gdybyś był marudą żywieniowym i unikał 75% produktów spożywczych, wtedy byłoby ciężko bez dodatkowych suplementów, ale tak to dasz radę.
Dalej jesteś pod opieką tej dietetyczki czy działasz sam?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 02:56 PM
Post: #712
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Pod koniec lipca byłem ostatni raz, bo kończył mi się pakiet i w sumie oboje stwierdziliśmy, że nie ma sensu dwa miesiące ładować nie wiadomo jakich pieniędzy, skoro i tak nie będę stosował się do jej zaleceń (bo nie miałem jak). Miałem się przez wakacje zastanowić i zdecydować, czy działać na własną rękę czy nie. Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale sądzę, że się zdecyduję, bo z dietetykiem u boku jakoś łatwiejTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 06:48 PM
Post: #713
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Też mam pytanie. Ostatnio nie ćwiczę bo mam problemy z barkami. W siłowni, na którą chcę się teraz zapisać dodatkową opcją do podstawowego karnetu są trampoliny. Możecie mi powiedzieć, o co biega z tymi ćwiczeniami? Czy nadają się dla faceta, który chce zgubić brzucho a zarazem nabrać masy mięśniowej w innych częściach ciała? Czy to raczej li, tylko "babskie zajęcie"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 06:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2016 06:59 PM przez fext.)
Post: #714
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Trampoliny nie nadają się dla faceta "który chce zgubić brzucho a zarazem nabrać masy mięśniowej". Powód jest prosty. Taki facet nie wytrzyma na nich dłużej niż dwie minuty a i to z wielkim trudem. Jeżeli ćwiczy się na nich poprawnie, mocno wykańczają i wymagają dosyć dobrej kondycji. Z drugiej strony dobrze nadają się do intensywnej rozgrzewki, tyle że w takim wypadku należy najpierw zasięgnąć rady instruktora. Jak ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 07:01 PM
Post: #715
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ok. To w takim razie jutro czy pojutrze się wszystkiego dowiem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 09:11 PM
Post: #716
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja właśnie dlatego polecam te fitnessy, ale trzeba uważać, żeby się nie zbłaźnić przed kobitkami. Big Grin Ja jak rok temu sobie chodziłem na takie zajęcia, to o dziwo nie dawałem rady z hantelkami (byłem wtedy bardzo wątły i słaby w ramionach). Teraz obawiam się, że kondycyjnie miałbym większy problem. Big Grin Ale ja zawsze mam tak, że daleko zajadę na oparach. Tak samo mogę robić brzuch po głównym treningu, podczas gdy niektórzy znajomi robią go na start, bo wiedzą, że po treningu siłowym nie dadzą rady. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 09:27 PM
Post: #717
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
To kubala, trzymam kciuki za owocną współpracę i daj znać jak efekty Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 07:00 PM
Post: #718
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Michał Karmowski dorwał swojego hejtera i nieźle go załatwił. Małolat na żywo już tak nie kozaczy. Pokorny niczym owieczka. Big Grin

A i tak ma szczęście, że Michał Karmowski to porządny gość. Przez innych mógłby zostać potraktowany jeszcze gorzej:




"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 08:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2016 08:22 PM przez Joker.)
Post: #719
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jaglak rulez

o kur*wa dopiero co obejrzałem...

Przy okazji pozdrawiam Pana Michała,uważam że to świetny sportowiec i wielki człowiek o złotym sercu,komentarz wyżej ma wydźwięk czysto humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić.Przy okazji dodam że sam bardzo lubię kaszę jaglana i nie wyobrażam sobie jej braku w moiej codziennej diecie. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 09:23 PM
Post: #720
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Generalnie nie lubię tych wszystkich kulturystów robiących z treningu na siłowni i trzymania michy wielkie poświęcenie. Dla mnie kulturystyka nie jest nawet sportem(tak piszę to jedząc paluszki i pijąc colę). Jak widzę tych wszystkich koksów katujących ćwiczenia izolowane i napinających się po 10 min przed lustrem to kisnę .XD Szanuje Jaglaka jako dobrego bussinesman'a, wykorzystuje hype na bycie fit i robi dobry hajs. Za dojebanie i ośmieszenie tego gimba ogromny props, to samo powinno spotkać 3/4 polskiej społeczności w League of Legends.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości