Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
17-04-2016, 11:57 PM
Post: #671
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Tłuszcz ,poziom tłuszczyku wilczek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2016, 09:02 AM
Post: #672
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(17-04-2016 08:00 PM)Terminator napisał(a):  Bez sterydów, pro-hormonów i innych środków nie dostępnych w sklepach z odżywkami

Według mnie naturalnie to beż żadnych dodatków poza tym, co sami jesteśmy w stanie sobie przyrządzić. Więc suplementy też bym ujął w tej "definicji".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2016, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2016 10:38 PM przez Terminator.)
Post: #673
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
W branży kulturystycznej pojecie "naturalnie" oznacza właśnie brak stosowania wszelkich, niedozwolonych środków dopingujących.
Suplementy typu kreatyna, białko, BCAA to żaden doping, niewielki mają wpływ na organizm i nikt cie za ich stosowanie nie zdyskwalifikuje na zawodach.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 10:32 AM
Post: #674
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dopadła mnie kontuzja barku. Czuję, słyszę jak strzyka mi obręcz barkowa. Stosuję Viprosal B ale tak średnio pomaga. Możecie mi polecić, jakąś skuteczną maść, bądź coś innego, co by w miarę szybko i dobrze pomogło by mi się uporać z tą kontuzją?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 02:23 PM
Post: #675
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jak Ci Viprosal nie pomaga to ja bym raczej poszedl w kierunku konsultacji lekarskiej Wink

albo nie baw się w paści i walnij Voltaren/Diclofenak Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 07:30 PM
Post: #676
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Barki to gówno, najgorsza kontuzja bo zawsze wraca :c.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 07:57 PM
Post: #677
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Mało pocieszające... Sad Ale pójdę z tym do lekarza tylko nie wiem, w jaki sposób może mi pomóc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 08:21 PM
Post: #678
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Choćby RTG które wykluczy ew. złamania czy inne cuda. Skoro nie wiesz co to jest to może być wszystko: od naderwania ściegień przez dziwne stany zapalne po naprawdę przykre rzeczy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 08:33 AM
Post: #679
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(27-05-2016 07:57 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Mało pocieszające... Sad Ale pójdę z tym do lekarza tylko nie wiem, w jaki sposób może mi pomóc?
Jak barki, to może na przykład powiedzieć, czy nie uszkodziłeś stożków rotatorów. Klasyczna kontuzja wszystkich "walczących", ale przytrafia się też uprawiającym sporty siłowe. Paskudna rzecz i długo się leczy. Jeśli rotatory będą w porządku i rentgen oraz USG (koniecznie je wymuś) nic nie wykażą, to po prostu musisz zrobić sobie przerwę. Cuda w stylu rezonansu magnetycznego od razu sobie odpuść, będziesz pół godziny leżał bez ruchu w cholernie niewygodnej pozycji w tunelu wydającym dźwięki pierdzącej snopowiązałki z tłumikiem, zdrętwiejesz, ścierpniesz i prawie zwariujesz od niemożności podrapania się w tyłek a później okaże się, że nic nie widać.

Więc jeśli RTG i USG nic nie pokażą, to przez dwa, trzy tygodnie zamiast siłówki po prostu pobiegaj albo porób coś, co nie angażuje barków, w międzyczasie smarując bolące miejsce jakąś maścią, najlepiej najmniej śmierdzącą. Jeśli masz coś poważniejszego, idź do drugiego lekarza żeby przekonać się, czy zaleci to samo co pierwszy. Tak dla pewności Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2016, 09:49 AM
Post: #680
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
USG, nawet o tym nie pomyślałem, bo do tej pory byłem przekonany, że to tylko dla kobiet w ciąży. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości