Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
01-12-2014, 08:12 PM
Post: #521
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia
Mógłbyś przedstawić z dobrego źródła co to vlcd?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 08:42 PM
Post: #522
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
WTF? przecież napisał wyraźnie, że chce zgubić tkankę tłuszczową jednocześnie nie tracąc za bardzo przy tym masy mięśniowej? dieta, która BARDZO ogranicza spożyte kalorie ma mu w tym pomóc? taki jesteś znawca czy po raz kolejny chciałeś zabłysnąć jakimiś ładnymi skrócikami? widzę, że jesteś ekspertem w tym jak łatwo nabawić się efektu jojo lub katabolizmu. W ogóle BESTIA, udzielasz się w tym temacie najczęściej, czekam na jakieś zdjęcie Twoich efektów pracy.

@Joker
Nie da się schudnąć 8 kg w miesiąc nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Jaką byś dietę nie zastosował, jakich sterydów byś nie użył (pomijam fakt, że branie tego typu substancji może skończyć się tragicznie i jest po prostu idiotycznym pomysłem). Ewentualnie możesz się odwadniać czyli zacząć pić kilka litrów wody dziennie przez 2-3 tygodnie a potem obcinać podaż wody z każdym dniem... oprócz tego dieta, treningi cardio i tyle ile zdążysz schudnąć tyle schudniesz. Ile Ty masz lat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 08:47 PM przez BESTIA.)
Post: #523
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
To metoda dość hardcorowa.
W VLCD chodzi o wysoka podaż białka 250-300g, tłuszcze 50-70 g, węgle strawne jak najmniej nawet pod 0, jedynie akceptowane są te z owoców i warzyw. BCAA, witaminy, kofeina, guarana jak najbardziej się przydadzą, co tydzien lub dwa ładowanie jesz o opór od rana do wieczora. Cardio, HITT nie robimy, bo nie ma potrzeby, co do treningu to polecam kompleksy sztangowe.

(01-12-2014 08:42 PM)RedHawk napisał(a):  @BESTIA
WTF? przecież napisał wyraźnie, że chce zgubić tkankę tłuszczową jednocześnie nie tracąc za bardzo przy tym masy mięśniowej? dieta, która BARDZO ogranicza spożyte kalorie ma mu w tym pomóc? taki jesteś znawca czy po raz kolejny chciałeś zabłysnąć jakimiś ładnymi skrócikami? widzę, że jesteś ekspertem w tym jak łatwo nabawić się efektu jojo lub katabolizmu. W ogóle BESTIA, udzielasz się w tym temacie najczęściej, czekam na jakieś zdjęcie Twoich efektów pracy.

@Joker
Nie da się schudnąć 8 kg w miesiąc nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Jaką byś dietę nie zastosował, jakich sterydów byś nie użył (pomijam fakt, że branie tego typu substancji może skończyć się tragicznie i jest po prostu idiotycznym pomysłem). Ewentualnie możesz się odwadniać czyli zacząć pić kilka litrów wody dziennie przez 2-3 tygodnie a potem obcinać podaż wody z każdym dniem... oprócz tego dieta, treningi cardio i tyle ile zdążysz schudnąć tyle schudniesz. Ile Ty masz lat?

Bo katabolizm, bo ufo, bo kosmici, bo się nie, da bo coś tam. Poczytaj o VLCD, ja widziałem już świetnie wysuszone sylwetki i braki spadków masy. Joz o tym pisałem, nie będę wklejał swoich zdjęć.

Jak wchodzisz na diete low carb to, w pierwszym tygodniu spada 4 kg gliko i wody, wiec nie mówi mi, że się nie da.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 08:52 PM przez Joker.)
Post: #524
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia
Leżac w wannie czytawszy troche o tej diecie
#i bcaa podobno nie potrzebne bo amino mamy z białka
#człowiek się robi płaski jak szmata ale ladowanie pomaga
Redhawk
16 skończe 18 grudnia.
Btw fajne zdjecie z Artkiem ja bym chciał takie z Golota,Foremanem Smile

Bestia
daj linki do przemian,efektów czy dzienników jesli masz ofc Smile
btw Stosowałeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 08:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 08:59 PM przez BESTIA.)
Post: #525
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
[Obrazek: koniec%2520bebzon.jpg]

Myślę że Solar się nie obrazi, podczs redukcji był na VLCD, tylko manipulował węglami i tłuszczami ogólnie kcal.

Bestia
daj linki do przemian,efektów czy dzienników jesli masz ofc Smile
btw Stosowałeś?


Dziennik http://www.body-factory.pl/showthread.ph...D&page=126

Ogólnie możesz też pójść inną drogą, jak chcesz kolejny świetny art http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15765

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:01 PM
Post: #526
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
O ku*ewka ile mu to zajeło?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 09:09 PM przez BESTIA.)
Post: #527
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Strona 51 koniec masy, a 126 koniec redu.Dobra RedHawk, mamy grudzień zrobię foty, i jeśli nie będzie wstydu to wrzucę, a umawiamy się ma czerwiec z porównaniem.Mam braki z 8,9 kg masy do ciebie, ale powalczę jeśli zdrowie dopisze.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:13 PM
Post: #528
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Też moge wrzucić foty i po tym 1,5 m vlcd dam przemiane.Bestia ufam Ci co do tego,pomożesz w tym ustrojstwie? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:29 PM
Post: #529
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wspólnymi silami coś zaradzimy, nie będzie to typowe VLCD.Trzymasz jakaś dietę, ile razy trenujesz w tygodniu?www.body-factory.pl/showthread.php?t=1559 zapoznaj się z tym trenem, powinien być najlepszy, i ogranicza aeroby.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:36 PM
Post: #530
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia
Trenuje 4xtyg,nie dawno skończyłem mase gdzie dieta była.Trenować moge cd,silka u siebie Big Grin
Link nie śmiga :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości