Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
11-09-2014, 08:18 PM
Post: #451
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
Mnie ostatnio nurtuje dieta CBL, i orientujesz się ile gram tłuszczów na kmc powinno się jesć?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 08:27 PM
Post: #452
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Ty tak serio pytasz czy chcesz po prostu zaszpanować jakimiś trudnymi skrótami w zakresie dietetyki? dostałeś bana na google? jeżeli tak to proszę bardzo http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15303 .

PS. Może zamiast ''nurtowaniem'' się jakimiś dziwacznymi sposobami dietetycznymi czy treningowymi zaczniesz po prostu ćwiczyć jak człowiek i trzymać prostą dietę czyli 6 zbilansowanych posiłków według zapotrzebowań makroskładników?

PS2. Robisz te treningi split itd może w końcu zaprezentujesz nam swoją sylwetkę? chętnie się przekonam jakie efekty można osiągnąć takim sposobem trenowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2014, 10:24 PM
Post: #453
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Umknąl mi ten post dlatego odpowiadam teraz.
1.Czytalem tę stronę już dawno nawet zadawalem tam pytania ale nie znalazlem odpowiedzi.Dla mnie to nie jest dziwna dieta, idealna dla ludzi chcących robić "suchą masę".Dla ciebie jeszcze niedawo skróty HIIT czy split byly wielkimi niewiadomymi więc nie dziwię się, że nieslyszaleś o CBL.

2.Widzy nigdy za wiele, a dieta to podstawa mit o tym że rano trzeba zjeść wegle powoduje szereg niekorzystnych procesów w organizmie,


3.Od operacji zrobilem trzy może cztery treningi, każdy kończyl się tak samo duży dyskomfort, a nastpnie bol uniemozliwiający trening.

Przecież ty na pewno robisz split czyli klata bicek plecy tricek itd.Ja przed operacją trenowalem gora dol ciala i bardzo polecam.

PS. Zdjęc nie wkleje bo wyglądam jak gowno...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2014, 10:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 10:20 AM przez RedHawk.)
Post: #454
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Chodzi mi o to żebyś przestał zajmować się jakimiś dziwnymi dietami czy ''cudownymi'' sposobami treningów, które sprawią, że będzie dużo szybciej rósł...lol...
Śniadanie to podstawowy posiłek i w sumie najważniejszy bo rozkręca nasz organizm. Nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło w nim podstawowego źródła energii czyli węglowodanów. Wręcz przeciwnie to one pobudzają organizm do prawidłowej pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2014, 05:18 PM
Post: #455
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Gdy wieczorem zjesz porcje węgli, a rano zjesz Białko+Tłuszcz nie musisz obawiać się o brak energii, czy gorsze funkcjonowanie mózgu. Gdy poczytałem o diete CBL i od pół roku nawet gdy nie trenuje rano jem Białka + Tłuszcze węgle na zero albo bardzo mało.
Rano gdy nie podniesiemy poziom insuliny hormon wzrostu osiągnie szczyt 2-3 godziny po przebudzeniu nie muszę mówić za co odpowiada ten hormon.Rano poziom kortyzolu jest wysoki, ale bez podniesienia insuliny ten hormon kataboliczny będzie spalał tłuszcz, a nie nasze mięśnie.Grelina silnie stymuluje GH i podnosi głód dodatkowo zwiększa spalanie tłuszczu.Rób jak chcesz ja preferuje rano inny sposób jedzenia.

Na razie mam czas na takie pierdoły więc będę się nimi zajmował.Jak zacznę trenować to wtedy pogadamy o efektach.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2014, 08:50 PM
Post: #456
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Na noc nie je się węgli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2014, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 09:38 PM przez BESTIA.)
Post: #457
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Niby czemu???Ciekawa teoria i nic nie mowiąca że śniadanie nie obędzie się bez wegli.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2014, 08:52 AM
Post: #458
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Węgle zjedzone na noc tzn. przed snem nie zamienią się w ''energię'' napędzającą nasz organizm tylko odłożą się w postaci tkanki tłuszczowej. Na ten temat są różne zdania i różne opinie, Ty możesz uważać, że nie powinno się jeść węglowodanów rano a ja, że przed snem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2014, 11:01 AM
Post: #459
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Okej. Jako profesjonalny trener oraz student dietetyki wysię bardzo krótko abyście nie mieli wątpliwości.
Węglowodany na śniadanie wcale nie są wymogiem pod względem zarówno zdrowotnym jak i pod względem estetyki ciała.
Węglowodany na noc nie odkładają się w tłuszcz... Nie rozumiem. Przed 18:00 węglowodany idą w mięśnie a po 18:00 w tłuszcz?
Jak zjem o 17:59 to nic się nie stanie a 18:01 juz bede zalany? Tyje się od nadmiaru kalorii a nie od nadmiaru węglowodanów - nie waże kiedy spożytych. Nagonka na węglowodany w swiecie dietetyki rozpoczęła się gdy zauważono, ze węglowodany są bardzo łatwo dostępne... jakaś szllanka soku na noc wypita lub jakis słodycz zjedzony to była dawka niepotrzebnych nam już kalorii przekraczających nasze zapotrzebowanie więc poszła nagonka na węglowodany aby ludzie się ich bali i prawidłowo bo może sporo osób dzieki temu uniknęło nadmiernych kaloriiWink
Co do INNYCH, DZIWNYCH DIET - Sam jestem ich przeciwnikiem ale mimo wszystko jedną z nich właśnie stosuję Wink
Chodzi o Intermitent Fasting. Nic tak na mnie nie działa jak ona - tłuszcz dosłownie spala się ze mnie jak szalony z dnia na dzień.
W tej diecie pierwszy posiłek je się PO TRENINGU. W tym przypadku u mnie po 15:00.
NIe jem śniadania i czuję się dobrze. W dodatku jem węglowodany w ostatnim posiłku na noc i tłuszcz wciąż schodzi a spadku masy mięsniowej nie zauważam Wink
Nie mam za bardzo czasu się rozpisywać bo muszę lecieć ale widziałem, że coś wspomnieliście o łapaniu suchej masy mięśniowej.
Suchej masy mięsniowej NIE MOŻNA ZŁAPAĆ naturalnie. Nie ma takiej możliwości. Wraz z masą mięśniową przybędzie zawsze tego tłsuzczu a to od Ciebie będzie zależało - od twoich predyspozycji, genetyki oraz DIETY na LEKKIEJ nadwyżce kalorycznej - 200 max 300 kcal bedzie zalezalo jak bardzo Cie zaleje.
Ja w tym roku będę tak deliaktnie masował bo chciałbym aby jak najmniej mnie zalało a jak się uda? nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2014, 04:48 PM
Post: #460
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
Mam pytanie-zawsze robisz takie szybkie przerwy między seriami?Jest np różnica jak robi się tak jak Ty 40/50 s przerwy a przykładowo 3min oprócz pompy oczywiście.Można liczyć na lepsze efekty?Btw podałbys tytuł tej pierwszej nutki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości