Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
04-09-2014, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2014 10:43 PM przez Splint3rPL.)
Post: #441
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(29-08-2014 11:19 AM)RedHawk napisał(a):  @Crumb
Po długiej przerwie pewnie to wystarcza, ja przeważnie takie super serie robię pod koniec treningu żeby całkowicie dopompować i styrać dany mięsień. Ok, wrzucam filmik, tylko żeby nie było - ten Trec na początku to wiadomo - dla jaj, filmik stworzony dosłownie dla paru osób głównie dla nas ćwiczących. Mnie można poznać po pomarańczowej koszulce oraz czarnej z napisem Tomasz Adamek.




Można, ale dużo łatwiej Cię poznać po tych sięgających pleców zakolach.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2014, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 01:07 PM przez WILDAWKS87.)
Post: #442
Bug RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jak tak czytam wasze posty to aż zaczyna mnie przerażać czas jaki spędzacie na solarium,ja chodzę sporadycznie wolę poświęcić te minuty na siłkę

____________________
Nie tylko dym gryzie w oczy http://billboard-x.pl/tablice-reklamowe/ nasze ceny też!

nie wiem
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 01:46 PM
Post: #443
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Różne idiotyzmy ludzie robią, a solarium to jest co najwyżej średniej rangi głupota w porównaniu do tego, co człowiek potrafi zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 04:24 PM
Post: #444
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
A jak trenujesz jakiś split, fbw, góra dół, push pull??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 06:30 PM
Post: #445
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@WILDAWKS
To tylko Crumb napisał, że zaczął chodzić na solarkę i to tylko po kilka minut dziennie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2014, 03:25 PM
Post: #446
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
SplitWink
Haha 4 razy zdążyłem pójsć na solarium i już zostałem zjechany od nałogowych napaleńców soalrium, który codziennie przesiaduje tam po 2 godziny. Fajnie;d
Ładnych zaczynam nabierać kolorów. Jutro wrzucę na fanpage zdjęcia do godziny 16:00 więc jeśli ktoś będzie zainteresowany efektami jakie daje solarium jeśli chodzi o podkreślenie mięśni to zapraszam jutro na swoją stronę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 06:33 PM
Post: #447
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Po praktycznie 3 tygodniach rozbratu z siłką od jutra znowu zaczynam... w ostatnim czasie zaniedbałem strasznie swoje nawyki żywieniowe, ale stop... od jutra KONIEC. Jestem na siebie mega wkurzony, ale tym samym zmotywowany do ciężkiej pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 06:43 PM
Post: #448
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja 3 dni temu zacząłem powoli wracać do treningów po pół roku intensywnego chorowania. To jest dopiero katastrofa, męczyć się po 8 rundach treningu bokserskiego. Idzie się załamać taką formą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 07:31 PM
Post: #449
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja byłem na wieczorze kawalerskim wczoraj.
Jadlem pizze, kebaba, mega pake laysow, ciasto, 3 lody, pierogi ruskie - a ze 20 no i oczywiscie wiadro wódki.
Dziś kolejny dzien jadlem kebaba i takie tam - mam takie wyrzuty sumienia, ze nie jestem tego w stanie opisac nawet. Mam wrazenie ze przytylem z 10 kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 08:25 AM
Post: #450
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
Raz na jakiś czas można sobie pozwolić, fachowo nazywają to cheat day? czy jakoś tak. Poza tym poziom Twojej tkanki tłuszczowej spokojnie pozwala Ci na takie wyjątki, wiadomo, że nie codziennie. Btw. Spotkałeś się kiedyś z białkiem firmy ''My Protein'' ? ja ostatnio zamówiłem sobie na próbę no i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Kolorystyka opakowania skromna, nad logiem też się nikt nie męczył, ogólnie mało znana firma w Polsce, ale za to jakoś białka mega świetna. Smak czekolada karmel niebo w gębie, rozpuszczalność świetna nawet z mlekiem. W dodatku cena jest na prawdę dobra. Za 2,5 kg zapłacimy 159 zł gdzie dla porównania Whey 100 Trec 2275 kg kosztuje 179 (!) zł. W miarę tani i świetny jakościowo produkt. Polecam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości