Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 04:17 PM
Post: #181
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Spoko sylwetka. Ręka nieco mniejsza niż u mnie, widać, że coś działasz.
Jest okey.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 04:27 PM
Post: #182
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, ze względu na szkołę nie mam możliwości chodzenia 4 czy nawet 5 razy w tygodniu. Może wkrótce się to zmieni wtedy znajdę czas na trening nóg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 04:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 04:37 PM przez KrychuTMT.)
Post: #183
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Myślałem , że żartujesz Sad.

Zawsze możesz połączyć nogi z barkami (trening oczywiście).

[Obrazek: 2q3t7vd.png]

http://www.kfd.pl/dlaczego-warto-trenowa...9064.html/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 05:03 PM
Post: #184
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Przykro mi panowie. Wszystko o tych nogach fo kolega napisal to mit.
Udowodniono juz, ze poziom testosteronu ktory wzrasta po treningu spada tak naprawde paredziesiat minut czy pare godzin pozniej. Nie pamietam ile ale zaraz spadaWink
inna sprawa to ze udowodniono ze trening nog nie ma w ogole wplywa na wielkosc innych miesni. Sam Arnold dlugi czas nie trenowal nog a byl ogromny. Nigdy nie mial duzych nog, nawet gdy zaczal. Wychodzi na to ze warto trenowac nogi glownie ze wzgledy esteteczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 05:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 05:25 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #185
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Musisz wiedzieć stary że ja nie czytam twoich wypocin dlatego pisałem "mów do ręki"bo mam gdzieś twoje kocopoły bo takich jak Ty znam tysiące. Robie to dla dobra tych którzy nie daj Boże Cie posłuchają i skleczysz chłopaków.

Hehe.. Masz racje Tongue nie zrobisz na sfd kariery bo tam jest pełno takich RoyJonesów jak ja co sie znają a racje masz tylko ty Tongue

Te "koksy" od których czerpiesz wiedze niektórym wkręcają nawet że gówno ma białko. Trzeba być kumatym w tym sprocie. uwierz mi.
Kiedyś sam powiedziałem takiemu crumbowi że papier ma białko ale zabłysnął wiedzą bo powiedział "że białko roślinne sie nie wchłania" Tongue mój błąd. bo sam mu kiedyś o tym powiedziałem.
Mógłbym Cie łapać za słówko niemal w każdym poście. Ale nie mam na to ochoty. a tak poza tym to nie to forum.
Piona !

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 05:30 PM
Post: #186
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr
Jest to temat o siłowni więc śmiało, pokaż swoją wiedzę, o to w tym temacie chodzi. Jeżeli nie masz zamiaru pisać na te tematy czy komuś pomóc udzielając się w sprawie na której podobno bardzo dobrze się znasz (trenujesz od 6 lat) to po prostu jesteś pies ogrodnika i nie powinieneś nawet zaglądać do tego tematu albo po prostu udajesz znawce, ale nie popierasz tego jakimiś sensownymi argumentami oprócz gierek słownych z Crumbem. Powiem tak, osobiście nic do Ciebie nie mam, ale w tym temacie zachowujesz się dziwnie. Co chwile krytykujesz Crumba, że nie ma racji i takie tam, ale to właśnie ten chłopak rozruszał ten temat dzięki swojej wiedzy i z pewnością napisał nie jedną przydatną dla mnie czy dla innych początkujących ''kulturystów'' rzecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 06:47 PM
Post: #187
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ale jakich ja mam użyć argumentów poza czymś że coś jest do cholery NIEMOŻLIWE?
Napisałem raz : Nie można zamienić sie z ekto w mezo - Zostałem pojechany.
Napisałem dwa: Nie da sie nie biegać,żreć i nie męczyć i schudnąc- Zostałem pojechany.
Nie napisze trzy i cztery bo zostane pojechany.

WIĘC KURWA Z KIM JA MAM TU DYSKUTOWAĆ DO CHOLERY ? ty myślisz?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 07:26 PM
Post: #188
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr
Ja nie, tzn. to nie chodziło to , że w ogóle to nie wiem, napór jakiś dziwny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 07:46 PM przez KrychuTMT.)
Post: #189
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Akurat co redukcji to panowie prawda stoi po środku , można jeść/kombinować ze smaczną szamą własnej roboty tak jak powiedział Crumb , wystarczy uważać na dzienne zapotrzebowanie ( oczywiście z uciętymi kaloriami).
Co do aerobów/interwałów , wiadomo że z nimi jest o wiele łatwiej o zgubienie fatu , jednak bez tego też się da . Zajmuje to dużo więcej czasu , jednak jest możliwe.
Za przeproszeniem ch*j w to czy ktoś jest mezo/ekto/endo/srekto kur*a tak na prawdę ciężką pracą da się wszystko osiągnąć , nie ważne jaki typ budowy posiadasz.
@Roy
Nigga , wyluzuj to tylko forumek , ze mną możesz podyskutować , ja Ciebie nie "pojade" Big Grin

@Crumb
Też o tym słyszałem , jednak sądzę ,że powinno ćwiczyć się całe ciało . Może to autosugestia ,ale od kiedy "dbam" o nogi to moja sylwetka u "góry" także się poprawia.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 08:55 PM
Post: #190
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Krychu
Masz dissa czarnuchu.
Who Sho't Ya !

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości