Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
30-09-2013, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 06:49 PM przez KrychuTMT.)
Post: #151
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Nie wyobrażam sobie treningu bez diety , przecież to podstawa i każdy kto trenuje na poważnie o tym wie .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 06:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 06:54 PM przez RedHawk.)
Post: #152
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
Nie no śmieje, jeszcze nic nie przytyłem, ale moje mięśnie stały się twardsze. Kilka razy machnę hantlami i już czuć pompę. Kreatyna to dobrze rzecz, biorę ją w połączeniu z białkiem i aminokwasami zawartymi w Stamina Boosterze, ale jak skończą mi się suple to kupuje u ruskich jakieś sterydy, bo bez sterydów to daleko nie zajedziem.

@BESTIA
Jem normalnie, ale wiesz też nie napycham się na siłę tłustymi rzeczami czy coś w tym stylu. Jem normalnie, ale w miarę zdrowo. Mama dla mnie osobno kuczaków z ryżem gotować nie beje Big Grin ogólnie moje ciało jest trochę dziwne... dziwne na moją korzyść bo tak na prawdę nie ćwicząc np. pleców mam je w miarę dobrze zbudowane (może podeślę zdjęcie jak trza będzie) , nad bicepsem też nigdy za bardzo nie pracowałem a mam większy niż reszta moich rówieśników no i w dodatku nie mam problemów z tyciem, dlatego też martwiłem się, że kreatyna może mnie zalać co szybko obalił Crumb. Moim największym utrapieniem są odstające suty, dlatego też najbardziej skupiam się na klatce piersiowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 06:58 PM
Post: #153
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Sterydy...
Mój brat ma zajebiste predyspozycje. Od zawsze był "koksem" - w podstawówce juz się wyróżniał.
Zawsze szerszy znacznie od swoich kolegów. Typowy endomorfik. Tyle, że miał więcej mięśni niż tłuszczu. A tłuszcz rozprowadza mu się po barkach, trochę w brzuch i w łapy. W Bluzie nikt nigdy nie powie, że wygląda jakby miał trochę tłuszczu, w koszulce w sumei też nie. Dopeiro jak ją zdejmie. ZAWSZE JESTEM MEGA ZAZDROSNY bo ja zaczynałem ćwiczyć na siłowni mając w obwodzie ręki 32,5 cm i musiałem się meczyć ponad rok aby dojść do 42 cm a ON zaczynał przygodę z siłownią mając 44,5 cm w łapie... sprawiedliwe życie? NiesprawiedliweSad Po 8-10 miesiącach na siłowni był po prostu PRZE OGROMNY. Mi w okres 8-10 miesięcy urosło jakieś 7-8 cm a jemu tylko jakieś 3,5-4 cm ale co z tego skoro on miał łapę 48 a ja 40.
Zawsze byłem przekonany, że NIEMOŻLIWYM JEST osiągnięcie w obwodzie ręki 50 cm bez sterydów. Mój brat był żywym przykładem na to, że to w ogóle nie jest problemem. CO rpawda 50 nie osiągnął ale po roku zaprzestał chodzić, diety nie miał zadnej. Wziął jakieś 2 kreatyny i to tyle. Obecnie waży około 107 kg, ma 188 cm wzrostu, jest bardzo szeroki w barach przy dosc niskim poziomie tkanki tluszczowej. Nie wiem ile %. 17-20?? jakos tak. Zmierzylem mu lape ostatnio i miał 44...Sad A siłowni nie widział kilka dobrych lat.
Jakbym miał go porównać do kogoś jeśli chodzi o posturę to byłby to Andrzej Gołota. Jednak Andrzej znacznie lepiej był zbudowany bo miał fajna klatę i mniejszy poziom tkanki tłuszczowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 07:42 PM
Post: #154
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Każdy ma jakieś uwarunkowania genetyczne , ja przykładowo mam spory triceps ( identycznie jak tata) i spore nogi ( 59 cm w udzie, a ledwo co je ćwiczę , ważę 74kg przy 180/1 wzrostu).

@Crumb
Ja gdy zaczynałem to miałem 27 cm w ramieniu Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:18 PM
Post: #155
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Masz ginekomastię? hmm... może jesteś "mały" przez co ludzie myślą, że chudy a mimo wszystko masz dość spory poziom tkanki tłuszczowej, który odłożył się właśnie na klatce piersiowej w okolicach sutków? Świetnym sposobem byłoby nabranie masy mięśniowej pare kilogramów a następnie trening oraz dieta na redukcję tkanki tłuszczowej.
Chyba, że to przez okres dojrzewania tylko masz a z czasem zniknie. Poczytaj o tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 09:44 AM
Post: #156
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
W sumie nie wiem czy do ginekomastia... po prostu mam jeszcze słabo umięśnioną klatkę piersiową a przy tym zbyt dużą tkankę tłuszczową. Podczas redukcji a może nawet wcześniej jak nabiorę parę kilogramów czystego mięcha to to zniknie. Oczywiście nie wygląda to jakoś bardzo źle... nie mam ''cycków'' , mój tułów ogólnie nie jest zatłuszczony bo np. brzuch mam płaski. U mnie tłuszczyk odkłada się najbardziej w nogach, a dokładnie udach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:13 PM
Post: #157
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
RedHawk to może dziwne co napisze ale na macaj sutki jezeli pozujesz zgrubienie i bol to bedzie to gino.Jezeli poczujesz miekko nie przejmuj sie to lipomastia czyli fat osadzajocy sie w okolicach sutkow.Moze ci to zniknac po pewnym czasie lecz jezeli nie to pod pompuj klate to samo zejdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:29 PM
Post: #158
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
A znasz sposoby, które powodują odwrotne rezultaty. Zamiast powiekszania się malenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:36 PM
Post: #159
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Dżejkob
O co chodzi bo nie ogarniam , może ja będę w stanie pomóc Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:38 PM
Post: #160
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No wisz, tkanka tłuszczowa za bardzo rozwiniętaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości