Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
24-09-2013, 08:25 PM
Post: #101
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ale to wszystko to w jedną bramkę idzie. Przecież Roy nie ma zadnych argumentów;p mogę czuć się tylko jako wygrany. Czuję się jakbym kłócił się z 2 letnim braciszkiem. Braciszek twierdzi, że jak rzuci szklanką z całej siły o podłogę to się nie rozbije a ja starałbym się go przekonać, że jednak się rozbije.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:26 PM
Post: #102
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Nie wiem, jakoś tak się przyzwyczaiłem Tongue Forumek to coś więcej niż zwykłe forum Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:39 PM
Post: #103
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Panowie KAŻDY ORGANIZM JEST INNY I INACZEJ REAGUJE NA TE SAME POKARMY, ODŻYWKI ITP!
Jeden popija szamę mlekiem z kartonu, drugi takim prosto od krowy a trzeci się raczy byczym nasieniem i efekt mają ten sam.
Nie ma złotego środka. Organizm ludzki jest zbyt skomplikowany tak jak i proces 'pakowania'.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:40 PM
Post: #104
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Tak i właśnie ja to opisałem, proszę przeczytać a zobaczysz. Chodzi o to, że na każdy organizm jest sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:46 PM
Post: #105
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No i wszystko wyjaśnione , propsy Sander

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 08:53 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #106
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
Heheheh. mi to sie bardziej nasza konwersacja z grą z gołembiem w szachy. Przewróci figury, nasra na plansze i będzie dumny z wygranej.
Chłopaki jakbyś nie zauważył przyznali racje mi a Ty dostałeś miano forumowego gangstera z lewym prostym. więc po co ja Ci mam uświadamiać że po prostu w tej kwestii w przeciwieństwie do mnie jestes zielony ?
Nie mam czasu sie nad Tobą frustrować bo na takich "znafców" jak ty wylałem tysiące liter ,nerwów i potu na innym forum. a to forum nie dotyczy siłki dlatego pozwalam Ci tu żyć swoją bajką !
Może kiedyś to do Ciebie. Czuj sie zwycięzcą ;*

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:58 PM
Post: #107
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jeszcze buziaka dostałem na końcu. No nieźle;p Chisora?
Wiem, wiem. W sumie to Ty masz racjęSmile
Ja Ci również przyznaję rację i życzę powodzenia w dalszym marnowaniu czasu na siłowni bez efektówSmile
Pewnie wiedzę masz znacznie większą ale brak efektó w siłowni jest winą Twoich kiepskich genów. A no i pewnie jesteś ektomorfik i NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ. We wszystkim masz racjęSmile Przepraszam za wszystko co napisałem. Miałeś rację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:18 PM
Post: #108
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Byłem ekto jak byłem biały teraz jestem czarnym mezo i jestem duży.

Dośc ! już sie więcej nie zbłaźnie przed forum dla kogoś takiego jak ty.
Powiedziałem co miałem do powiedzenia. Myślałem że jesteś ogarnięty.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:26 PM
Post: #109
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy
Na sygnaturce to twoje real foto nigga ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:27 PM
Post: #110
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Po lewej Roy jako biały zaś po prawej jako czarny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości