Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Moneya ?
16-09-2013, 06:28 PM
Post: #31
RE: Kto dla Moneya ?
Ja dziś NIKOGO nie widzę w roli faworyta w walce z Floydem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 06:49 PM
Post: #32
RE: Kto dla Moneya ?
Dziś? Ja od kilku lat nikogo nie widzę w roli faworyta z Floydem, oczywiście chodzi mi o bokserów podobnych gabarytowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 07:12 PM
Post: #33
RE: Kto dla Moneya ?
Dziś bo chyba o teraźniejszych czasach ten temat ale jeśli chodzi o przeszłość to Pacquiao z lat 2008-09 to był kocur. Daliby genialną walkę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 07:19 PM
Post: #34
RE: Kto dla Moneya ?
(16-09-2013 06:25 PM)Pakman napisał(a):  Ja w ewentualnej walce Kubańczyka z Floydem postawiłbym na tego pierwszego

@Pakman
Czy Ty aby nie przesadzasz?Tongue
Podałeś argumenty ok, ale z tego co piszesz to on jest w wielu elementach lepszy od Floyda, a jeśli to prawda to dlaczego on jest w zasadzie anonimowy???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 07:32 PM
Post: #35
RE: Kto dla Moneya ?
Zgadza się @Martin, Lara fajny chłopak ale gdzie mu do Floyda. Nikt z nim przez 12 rund nie utrzyma takiego poziomu by go pokonać. Jest w tym limicie 'blisko Floydowym' sporo świetnych bokserów ale Mayweather to jednostka wybitna. Jego gorsze jest lepsze niż Lary najlepsze Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013 08:04 PM przez Pakman.)
Post: #36
RE: Kto dla Moneya ?
@Martin

Lara został skutecznie stłamszony przez WBC, kiedy był blisko walki z Cynamonem. Walka z Martirosjanem, wałek, później jakieś dziwne akcje z rankingami. Floyd miałby jedynie przewagę szybkości i doświadczenia, reszta byłaby bardzo wyrównana. W walce Donaire vs Rigo też wielu nie stawiało na Szakala.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 08:06 PM
Post: #37
RE: Kto dla Moneya ?
Defensywa, ringowy spryt, praca nóg.. To chyba też dla Floyda. Aż tak wysoko Lary nie oceniam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 08:08 PM
Post: #38
RE: Kto dla Moneya ?
Defensywa jeśli dla Floyda to minimalnie, ale na to składa się też szybkość, o której wspominałem. Praca nóg na tym samym poziomie. Najwyższym, to podstawa boksu kubańskiego.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 08:39 PM
Post: #39
RE: Kto dla Moneya ?
Lara faktycznie jest ciekawym zawodnikiem, ale wydaje mi się, że to nie ten poziom. Floyd jest takim skurczybykiem, że teraz każda jego walka, to easy work.
Adamek dla Mayweathera? Rzucam taki pomysł, bo Tomek szuka kasowych walk, a jakby mu Floyd rzucił te 10 milionów to i dałoby radę wagę zrobić. Zawodnki medialny, zawodnik popularny, w Polsce rekord PPV. Same plusyTongue
Tak trochę żartuję, ale ta kandydatura ma taką samą rację bytu co propozycje Warda czy Gołowkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2013, 08:42 PM
Post: #40
RE: Kto dla Moneya ?
Idealny rywal dla Floyda to Alfredo Angulo. Jako Meksykanin przyciągnie widzów, a jako ekstremalny swarmer zapewni im dobre widowisko. To jest facet, który zrobi to, co powinni robić wszyscy przeciwnicy Floyda, a czego nie zrobił w ostatnich latach nikt poza Cotto (do pewnego stopnia). Pójdzie do ataku i będzie starał się Floyda "zajechać" lub znokautować, nie zwracając uwagi na inkasowane ciosy. Być może padnie i poprawi Floydowi współczynnik nokautów, ale na pewno się nie cofnie i zmusi rywala do wysiłku. Wolałbym go oglądać, niż jakiegoś Alexandra, Khana lub Garcię, z którymi Floyd wygra na luzie po 12 rundach nudziarstwa. Lara i Trout to też dobrzy kandydaci, chociaż raczej z szansami na ładną przegraną po "bokserskich szachach", niż na zwycięstwo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości