Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy forum
11-09-2013, 02:14 PM
Post: #1
Bug Działy forum
Zauważyłem pewne zamieszanie z działami "Nadchodzące pojedynki(gale)" i "aktualności". Chodzi o to, że o nadchodzących pojedynkach piszemy głównie w "Aktualnościach", a nie "W nadchodzących pojedynkach". Myślę, że coś z tym trzeba zrobić. Dział "Aktualności" powinien być przeznaczony do komentowania wszelkich wydarzeń ze świata boksu nie będących jednak zaplanowanymi walkami.

Dryga kwestia do mało aktywna część "Na luzie". Proponuję wszystkie 6 działów tej części forum zastąpić jednym o nazwie "Off-topic" lub "Hyde Park". Osobne działy o polityce, filmach, muzyce czy grach na forum typowo tematycznym to przesadne rozbudowanie. Zwłaszcza, że ruch w nich jest symboliczny.

W sumie chodzi mi o to, aby uczynić forum bardziej przejrzystym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 02:34 PM
Post: #2
RE: Działy forum
Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.

Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 02:54 PM
Post: #3
RE: Działy forum
W aktualnościach powinny widnieć newsy z głównej.
O walkach tak jak Metzger pisze powinniśmy gadać w 'Nadchodzących pojedynkach' zaś faktycznie te działy muzyka,film itp powinno się wrzucić do jednego wora.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 03:17 PM
Post: #4
Bug RE: Działy forum
(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.
Temat Adamek-Głazkow wstawiłem do działu "Nadchodzące pojedynki (gale)", więc nie wiem gdzie bardziej by pasował.

(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?
Ale na potencjalnych nowych użytkownikach ten burdel dobrego wrażenia nie zrobi. Ordnung mus sein! Czarne ma być czarne, a białe - białe. A treść działów ma odpowiadać ich nazwom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:01 PM
Post: #5
RE: Działy forum
Pomysł jest dobry. sprzeciwu absolutnie nie podałem. więc czemu go nie wprowadzić?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:08 PM
Post: #6
RE: Działy forum
Pomysły Metzgera są dobre, aktualności to newsy a w dziale nadchodzące pojedynki (gale) niech będą tematy tyczące się walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 05:38 PM
Post: #7
RE: Działy forum
Trzeba to ogarnąć, ostatnio rzadko wpadam mam trochę roboty.

Maynard
Masz jakiś kontakt z szakalem?? Czy mógłbyś stworzyć dział Wirtualny Bukmacher?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 05:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 05:58 PM przez Sander.)
Post: #8
RE: Działy forum
Aktywny admin potrzebny ale czy jest taki?

Poparlibyście moją kandydaturę na moderatora? Bo dostałem cynk, że byłaby szansa na jeszcze jedną taką osobę.

Lub Admina nawet.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 06:30 PM
Post: #9
RE: Działy forum
Jak teraz się podoba układ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 06:35 PM
Post: #10
RE: Działy forum
Sander
Pewnie że poparł bym twoją kandydaturę na moda, a na admina to ide ja hehhehe.Tak serio to przydał by się ktoś kto ogarnie uaktualni LPW, ja coś tam zaktualizowałem ale samemu ogarnąć tyle spraw i jeszcze się udzielać a czasu brak...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości