Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siergiej Kowalow
24-03-2017, 01:45 PM
Post: #101
RE: Siergiej Kowalow
Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że podpisał kontrakt na walkę rewanżową z Andre Wardem (31-0, 15 KO).

Rosjanin stwierdził, że zgodził się na wszystkie warunki proponowane przez stronę amerykańską. Nadmienił, że teraz czeka już tylko, aż umowę podpisze także jego rywal.

Pierwszą walkę, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w Las Vegas, Ward wygrał jednogłośnie na punkty. Werdykt sędziów wzbudził jednak kontrowersje. Wielu obserwatorów twierdzi, że na wygraną bardziej zasłużył "Krusher",

Do rewanżu dojdzie prawdopodobnie 17 czerwca. Już w lutym promująca Warda stajnia Roc Nation informowała, że zarezerwowała na ten termin halę Mandalay Bay w Las Vegas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 04:54 PM
Post: #102
RE: Siergiej Kowalow
Dobra nowina ale na tą walkę już nie jestem tak napalony, jak na ich pierwszą.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 10:52 AM
Post: #103
RE: Siergiej Kowalow
Siergiej potwierdził, że w rewanżu to Ward był lepszy, ale jednocześnie ma żal do sędziego ringowego i twierdzi, że przegrał z dwoma osobami w ringu. Zapowiada jednak (nawiasem mówiąc nie on pierwszy) że powróci silniejszy po tej porażce. KIedy, gdzie i z kim - szczegółów brak.

Podoba mi się taka postawa zawodnika, który potrafi pogodzić się z porażką i docenić klasę rywala. Akurat w kategorii półciężkiej jest tyle świetnych walk do zrobienia, że liczę iż Krusher nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 11:16 AM
Post: #104
RE: Siergiej Kowalow
1) Kowaliow ma wrócić w okolicach października, Duva mówiła że miała przed walka z Wardem wstępne plany odnośnie walki na jesieni niezależnie od rezultatu. Kowaliow jest zdrowy i ten termin jest realny choć może ulec przesunięciu.

2) Kowaliow przebąkiwał o przenosinach do cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 11:57 AM
Post: #105
RE: Siergiej Kowalow
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie Kowalow dużo w moich oczach stracił po ,porazkach' z Wardem.Jakoś teraz nie czuję tej jego magii,tego wrażenia ze oglądam czołg zaprogramowany na destrukcję przeciwnika,brak grozy i statusu super Human.Będąc już całkiem szczery zaś przestałem widzieć te super walki z jego udziałem,stał się taki jakiś przeciętny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 12:20 PM
Post: #106
RE: Siergiej Kowalow
U mnie już po walce z Chilembą odbiór Kowaliowa się zmienił. Wcześniej to był dla mnie trochę nadczłowiek. To jak lał kolejnych rywali, to jak zbił Hopinska było tak imponujące, że jego walki oglądało się jak rzeź. Nikt nie mógł się mu równać. Malawijczyk pokazał taką ludzką stronę Kowaliowa w najmniej oczekiwanym momencie, w walce na przetarcie przed pojedynkiem z Wardem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 05:46 PM
Post: #107
RE: Siergiej Kowalow
Coś było ze mną nie tak. Sam byłem zaskoczony, bo gdy wszedłem do ringu, nagle nie mogłem poznać sam siebie. Nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie i wam, skąd nagle uszły ze mnie wszystkie siły i kompletnie straciłem energię. Tym razem byłem naprawdę świetnie przygotowany, ale gdy wszedłem do ringu, nagle coś się ze mną stało - mówił Kowaliow. - Czy naprawdę możemy mieć pewność, że Jackson niczego mu nie dosypał? - dodał Klimas."

http://www.bokser.org/content/2017/09/17.../index.jsp

Jak im Jackson zapierdoli pozwem to Krusher będzie boksował, żeby spłacić długi XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 05:52 PM
Post: #108
RE: Siergiej Kowalow
Nie będzie pozwu. Pytanie to nie stwierdzenie, które można by potraktować jako oszczerstwo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 05:57 PM
Post: #109
RE: Siergiej Kowalow
To nie jest udany rok dla białych europejczyków. Kliczko, Kowalow, Conor i teraz po części Gienia.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 06:28 PM
Post: #110
RE: Siergiej Kowalow
Gienia nie jest Europejczykiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości