Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
02-11-2013, 02:44 PM
Post: #41
RE: Ciekawostki sportowe
W sezonie olimpijskim liczę na wybuch formy przede wszystkim u Karoliny Riemen, specjalistki od ski crossu ( zainteresowanych odsyłam do youtuba ), która stała na podium w ostatnich zawodach PŚ w sezonie 12/13. Krzysztof Biegun może okazać się rewelacją w skokach, ale to dopiero dywagacje. Pierwszą próbę sił będziemy mieli już niedługo.

Niespodziankę mogą sprawić specjaliści od totalnie nieprzewidywalnych dyscyplin takich jak snowboard czy short track ( patrz post #33 ).

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 03:35 PM
Post: #42
RE: Ciekawostki sportowe
Zimowe IO mnie nie interesują. Letnie uwielbiam ale z zimnych sportów to hokej najbardziej mnie ciekawi podczas igrzysk.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 03:29 PM
Post: #43
RE: Ciekawostki sportowe
Ponoć Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2022 roku miałyby się odbyć w Krakowie. Ciekawa inicjatywa, oby się udałoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 04:11 PM
Post: #44
RE: Ciekawostki sportowe
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 04:51 PM
Post: #45
RE: Ciekawostki sportowe
Ciężko będzie wygrać rywalizację o ZIO w 2022 roku, choć jeden rywal nam odpadł - Monachium.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 08:15 PM
Post: #46
RE: Ciekawostki sportowe
Pakman
Czemu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 08:59 PM
Post: #47
RE: Ciekawostki sportowe
@kubala

Nas nie stać na igrzyska. Euro to mała podwórkowa impreza w porównaniu z igrzyskami. Co u nas jest ? Tak naprawdę tylko Wielka Krokiew w Zakopanem. Cała reszta to wirtualne projekty 3D. MKOL omal nie przejechał się na Rosjanach, którzy dopiero teraz kończą niektóre obiekty, a przecież jakim budżetem dysponują. W ostatnim czasie żaden kraj pokroju Polski igrzysk nie zorganizował, bo po prostu krajów byłego Układu Warszawskiego nie stać na taką imprezę. Jest wiele poważniejszych problemów w Polsce. Igrzyska Zimowe raz zorganizowało Sarajewo, ale były one kompletną klapą oraz potężnie odbiły się na jugosławiańskiej gospodarce.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 09:43 PM
Post: #48
RE: Ciekawostki sportowe
(11-11-2013 08:59 PM)Pakman napisał(a):  Euro to mała podwórkowa impreza w porównaniu z igrzyskami.

Pakman jaki Ty pijesz alkohol? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 09:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2013 10:09 PM przez Pakman.)
Post: #49
RE: Ciekawostki sportowe
A co nie mam racji ? Na Euro potrzebne były z infrastruktury sportowej tylko stadiony i ewentualnie boiska treningowe w ośrodkach przygotowawczych. Na zimowe igrzyska potrzebne są:

min. 4 hale na 10 000 ludzi - turniej hokejowy, łyżwiarstwo figurowe, short track
kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego + konserwacja lodu
tor bobslejowo - saneczkarski
trasy do narciarstwa biegowego
kilka stoków do narciarstwa alpejskiego
specjalne stoki freestyle'owe - snowboard, narciarstwo dowolne

Zakładając, że nawet część przypadnie Słowacji, to będzie nas to wszystko kosztować kupę kasy. Lewe przetargi tylko spotęgują te wydatki. Niemcy, niby taki bogaty naród, a nie chcą igrzysk. U nas jednak nikt nie myśli o referendum w tej sprawie. Wiem, nie jestem z Krakowa, ale takie przedsięwzięcie odbiłoby się na całej polskiej gospodarce. Pomijam, że ludzie w samym Krakowie są wkurwieni faktem, że miasto bardziej zajmuje się jakąś wyimaginowaną wizją igrzysk zamiast zająć się alternatywnymi możliwościami ogrzewania mieszkań po tym jak zabroniono palenia węglem.


ostatnie mistrzostwa Europy organizował takie kraje jak: Polska, Ukraina, Austria, Szwajcaria, Portugalia, Belgia, Holandia.
ostatnie igrzyska olimpijskie zimowe: Kanada, Włochy, USA, Japonia.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 10:08 PM
Post: #50
RE: Ciekawostki sportowe
No tak, ale sama impreza byłaby ciekawym wydarzeniem. Hale przecież już mamy, wystarczyłoby je odpowiednio przerobić (chyba nie muszą być hale w jednym mieście). Inną sprawą jest, że już widzę 10 tys. widzów na short trackuTongue
Dla mnie ZIO w Polsce to jednak abstrakcja. Ludzie z Krakowa nawet nie mają się co martwić. I tak nie dostaniemy tych igrzysk...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości