Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demetrius Andrade
09-10-2014, 12:02 PM
Post: #11
RE: Demetrius Andrade
Andrade jest niezadowolony ze wspolpracy z HBO i prawdopodobnie przejdzie do Showtime. Tam przymierzany jest do niego ktorys z braci Charlo - walka zapowiadana jest na 6 lub 13 grudnia (nie zdziwie sie jesli bedzie to undercard Stiverne'a z Wilderem choc samodzielnie ta walka tez sie broni).

Ja tam tymi blizniakami jakos sie nie jaram, mysle ze Andrade moze sobie poradzic z jednym i drugim choc tak naprawde cala trojka to mniejsze lub wieksze ale jednak znaki zapytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 07:47 PM
Post: #12
RE: Demetrius Andrade
Ale Andrade zlał tego Rose'a a szykowało się, że postawi lekki opór Big Grin.

Zobaczcie, jak to wygląda:
1.Saul Alvarez (Raczej nie. Walczył z Larą i Troutem, teraz Cotto)
2.Jermell Charlo (Wątpie, żeby dostał szansę. Moim zdaniem trochę za wcześnie)
3.Vanes Martirosyan (Inter-Cont.) (Nie sądze, walczył z nim)
4.Oleksandr Spyrko (International) (Kto to?!)
8.Liam Smith (Odpada. Mało znane nazwisko i rywale)
9.Ramon Alvarez (Nie sprzeda się taka walka. Zwycięstwo nad Chavezem albo Harrisem, to za mało.
10.Javier Maciel
11.Sirimongkol Singwancha (Mistrz świata wagi koguciej i superkoguciej, ciekawe. Dzisiaj walczy w junior średniej,NIE)
12.Patrick Teixeira (Pompowany rekord, odpada)
13.Attila Kovacs (Haha)
14.Maurice Weber (Omg)
15.Yuki Nonaka (37. letni Japończyk, który nigdy nie walczył poza swoim krajem? Nie wydaje mi się)


A więc:
5.Jack Culcay (Czy Sauerland puści go na taką walkę? Nie skreślałbym Culcaya kompletnie, ale za względu na jego styl i warunki fizyczne, nie dawałbym mu większych szans)
6.Austin Trout (To by była super walka. Dwóch świetnych bokserów, techników. Trudno mi typować, ale Andrade ma mocny cios.
7.Joshua Clottey (Ciekawe nazwisko, ciekawi rywale, seria nokdaunów nad niezłym Mundinem. Walka moim zdaniem dobrze się sprzeda).

Moje propozycje:
1.Austin Trout
2.Joshua Clottey
3.Jack Culcay

Jak to widzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 07:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2014 07:55 PM przez Gogolius.)
Post: #13
RE: Demetrius Andrade
Andrade brzmi jak fajny skalp dla Lary Big Grin

Ogolem junior srednia troche spuscila z tonu jako kategoria, waska rotacja: Clottey, Lara Andrade ew Molina, moze w przyszlosci Charlo, musza sie bic miedzy soba.
Fajnie ze przedstawiles ten ranking, w zyciu nie przypuszczalem ze pretendentem dla junior sredniego moze byc kogut Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2014 08:14 PM przez CCConeser2.)
Post: #14
RE: Demetrius Andrade
Gdzie jest JONAK!?
Gogolius
Andrade vs. Culcay W amatorce Culcay został "wypykany" przez Andrade 30:9. Rok 2007 MŚ Chicago. Może rewanż Big Grin?
Andrade vs. Trout
Andrade vs. Clottey
Andrade vs. Charlo

Podaj swoje typy Big Grin i jakiś opisik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2014 09:30 PM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Demetrius Andrade
Andrade na początku mnie nie przekonywał. Walka z Vanesem średnio mi się podobała, ale chyba teraz będzie tylko lepiej. Na pewno jest talent, ale jeszcze nie do końca uwolniony. Zobaczyłbym chętnie jego walkę z Troutem albo którymś Charlo, fajne techniczne mecze by z tego wyszły. Martwi mnie to, że Andrade zaczyna coraz rzadziej walczyć. W 2012 trzy walki, w 2013 dwie, teraz jedna. To nie jest dobry znak. 26 lat i pierwszy pas to nie jest czas żeby sobie walczyć raz w roku. Tak to sobie może robić Floyd czy Hopkins, którzy już nikomu nie muszą niczego udowadniać i pozostają na szczycie teoretycznie dłużej niż powinni. No ale jednak Andrade jest jednym z tych nowych gwiazd, które powoli będą wypuchać starych. Andrade, Crawford, Walters i cała reszta.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 11:25 PM
Post: #16
RE: Demetrius Andrade
Mnie póki co Andrade nie zachwycił w żadnej walce, także czekam na naprawdę porządny boks w jego wykonaniu. Walka z Vanesem była mega wyrównana i tak naprawdę Demetrius to wygrał tylko dzięki świetnym ostatnim rundom, bo przez ponad połowę walki trochę go Martirosyan szkolił. Z Rose'm było już lepiej, ale jednak to nie ta klasa, nie ten poziom. Ja sporo oczekuję od niego, ale to chyba głównie dlatego, że wielu ekspertów mających dużo większe pojęcie niż ja, tak bardzo docenia jego klasę. Ja tam póki co nic wielkiego w nim nie widzę. Żałuję, że nie doszło do walki z Charlo, bo tutaj moim zdaniem, mogła by już przyjść odpowiednia weryfikacja.

Na jakie walki najbardziej bym czekał w wykonaniu Andrade? Przede wszystkim na walki z ciekawymi nazwiskami, prezentującymi naprawdę wysoki poziom. Przeciwnicy typu Kovacs czy Alvarez tylko powiększyliby moje wątpliwości.
1. Charlo
2. Trout
3. Clottey
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 12:16 AM
Post: #17
RE: Demetrius Andrade
Mi tam na początku chyba nawet wyszło coś rzędu 114-112 dla Vanesa. Na spokojnie już wyszło dla Andrade, ale to była na prawdę ciężka walka. Nie wypadł zbyt dobrze. Vanes to nie byle kto, do walk Bradleya z Pacmanem był ostatnim który pokonał Tima, ale jednak nie jest to ten najwyższy poziom. Nie w tych rejonach wagowych, gdzie się roi od wybitnych zawodników. Andrade musi pokazać znacznie więcej, bo w tej kategorii nie trudno o utratę pasa.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości