Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THOMPSON vs PULEW
27-08-2013, 11:22 AM
Post: #61
RE: THOMPSON vs PULEW
Ale jakoś Pulewa zbierającego baty od Wlada nie umiem sobie wyobrazić. Liczę na Bułgara. Liczę na formę życia i świetną dyspozycję w walce o pasy z Wladem lub Powietkinem w jego wykonaniu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 11:27 AM
Post: #62
RE: THOMPSON vs PULEW
Też liczę na dobrą walkę. Może batów nie dostanie nie wiadomo jakich, ale z Thompsonem widać było, że gdy atakował zapominał troszkę o obronie i wyłapywał kontry zmęczonego już Tygrysa. No chyba, że zna swoją szczękę i z premedytacją to robił. Nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 02:35 PM
Post: #63
RE: THOMPSON vs PULEW
Ja Wam powiem tyle, Pulew daje radę - to absolutnie ścisła czołówka HW i to właśnie on jako jeden z nielicznych może postraszyć Wlada. A czy wygra? Pewnie nie bo Kliczko to dominator, który mógłby z powodzeniem rywalizować z mistrzami poprzednich lat...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2013, 11:03 AM
Post: #64
RE: THOMPSON vs PULEW
Pulew mnie nie porwał. Myślę, że wynika to z tego, że po prostu rzadko walczy - wydawał się zardzewiały. Ma coś w swoim stylu, dzięki czemu można sądzić, że to czołówka HW, niemniej jednak nie zachwycił w walce z Thopsonem. Brakowało mi takiej eksplozywności i pomysłu na walkę. Jeszcze dość długa droga przed Pulewem do zdobycia tytułu w HW. Sądzę, że przy takiej formie jaka zaprezentował z Thompsonem zostałby dość sromotnie wypunktowany przez Kliczkę.
Po tym co zaprezentował w ringu z Tonym Thompsonem nabrałem wątpliwości czy dałby tak łatwo radę Adamkowi. Jeśli Bułgar nie zdominowałby Adamka fizycznie to na pewno Tomek by go wypunktował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2013, 11:16 AM
Post: #65
RE: THOMPSON vs PULEW
W boksie nie ma nic 'na pewno' Tongue
Ale Adamek nie byłby bez szans , 50/50 bo faktycznie Kubrat nie był zbyt świeży i błyskotliwy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2013, 09:25 AM
Post: #66
RE: THOMPSON vs PULEW
(01-09-2013 11:03 AM)Logizz napisał(a):  Pulew mnie nie porwał. Myślę, że wynika to z tego, że po prostu rzadko walczy - wydawał się zardzewiały. Ma coś w swoim stylu, dzięki czemu można sądzić, że to czołówka HW, niemniej jednak nie zachwycił w walce z Thopsonem. Brakowało mi takiej eksplozywności i pomysłu na walkę. Jeszcze dość długa droga przed Pulewem do zdobycia tytułu w HW. Sądzę, że przy takiej formie jaka zaprezentował z Thompsonem zostałby dość sromotnie wypunktowany przez Kliczkę.
Po tym co zaprezentował w ringu z Tonym Thompsonem nabrałem wątpliwości czy dałby tak łatwo radę Adamkowi. Jeśli Bułgar nie zdominowałby Adamka fizycznie to na pewno Tomek by go wypunktował.

Adamek swoją dyspozycją też nie błyszczy . To że sie pokazał na tle Guinna naprawdę o niczym nie świadczy bo kim on jest?
Rewanż z Cunninghamem pokazał ile warty jest już Adamek w HW. Dyspozycji 0. Dwóch zdecydowanie past prime cruiserów zmierzyło sie po raz drugi w nieswojej kategorii i lepszy okazał się ten co oprócz wygranej z Gavernem z Cklasy przegrał dwie ostatnie walki.
Walka z Walkerem. Fatalnie nie było ale to jak Adamek dał sie zlapac na lewy-prawy to było że tak powiem nie w jego stylu. Pamiętam go jeszcze z Cruiser i nie wyobrażam go sobie tam w takiej sytuacji.
No i paskudna męczarnia z jednorękim Chambersem a u niektórych nawet kontrowersja. Ja nie mam zdania na temat werdyktu.

Myślę że nawet kiepsko dysponowany Pulew móglby naszego Horalka wypykac a jak nie usadzic na dupsku w stylu Walkera. Ja nawet nie widze innej mozliwosci niz dominacja fizyczna bułgara nad Adamkiem. Nawet Cunn swietnie wykorzystal swoje pare centymetrow wiecej nad Adamkiem w grudniu. To Pulew zrobi to tym bardziej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości