Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THOMPSON vs PULEW
24-08-2013, 03:17 PM
Post: #31
RE: THOMPSON vs PULEW
BESTIA
O to akurat nie trudno Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 05:59 PM
Post: #32
RE: THOMPSON vs PULEW
Thompson nie zaskoczy Pulewa NICZYM.
Pulwe wygra to zdecydowanie i każdy zacznie jarać się Pulewem i oczywiście każdy będzie swoje wywody robił na temat tego jak to Pulew nie powyciera Kliczką ringu... a Pulew takie szanse ma z Kliczką jak właśnie wspomniany wcześniej Mormeck.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 06:13 PM
Post: #33
RE: THOMPSON vs PULEW
@RedHawk
Witam na forum. Liczę na aktywność z Twojej strony i ciekawe dyskusje.

@Crumb
Nikt nie twierdzi (przynajmniej na tym forum), że Pulew "powyciera Kliczkę w ringu". Jasne, że Wlad byłby faworytem takiego pojedynku, ale Pulew to jeden z niewielu, który ma jakieś atuty i trochę krwi by Kliczce napsuł. Poziom jego umiejętności bokserskich jest naprawdę wysoki i dla mnie to właśnie Bułgar jest jednym z 3 pięściarzy HW, którzy mogą w jakimś stopniu Kliczke postraszyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:01 PM
Post: #34
RE: THOMPSON vs PULEW
Tak jak myślałem. Pulev wygrywa z Thompsonem na pkt po dosyć nudnej walce... Pierwszy 3 rundy były wyrównane później jednak słaba kondycja Thompsona dała o sobie znać. Zgadzam się z Andrzejem Gmitrukiem, przy stylu jaki prezentuje Tomek Adamek i Kubrat Pulev ten pierwszy miałby duże szanse na zwycięstwo. Jeżeli chodzi o ew. walkę Puleva z Kliczko to nie widzę kompletnie szans Bułgara w takim starciu. Nie ten poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:24 PM
Post: #35
RE: THOMPSON vs PULEW
Prawdziwa walka tak naprawdę zaczęła się od 4 rundy, wcześniej niewiele się działo. Pulew zdominował Thompsona i niewiele brakowało by go znokautował. Moja punktacja live: 118-110.
Teraz Kubrat zmierzy się ze Wladem. Jeśli marzy żeby wygrać z Ukraińcem to musi się zaprezentować znacznie lepiej niż dziś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 11:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2013 11:12 PM przez kubala1122331.)
Post: #36
RE: THOMPSON vs PULEW
Znów mnie Bułgar nie przekonał. Tradycyjnie sporo fauli. Jak dla mnie, jedynym jego atutem w starciu z Ukraińcem będzie szybkość, ale nie wiem, czy wystarczy ona by choć postawić poprzeczkę Władowi na przyzwoitym poziomie.
Samą walkę wygrał zdecydowanie, 118-112 u mnie (pierwsze dwie 10-10 i dwie dla Thompsona), lecz jego nieczysty styl walki nie podoba mi się bardzo.
W ogóle dziwna gala, bo walczy na niej trzech bokserów za którymi jakoś nie przepadamTongue
W walce Adamek - Pulev na dziś dla mnie faworytem byłby Polak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 02:14 AM
Post: #37
RE: THOMPSON vs PULEW
Nie wiem... jak zauważałem w Pulewie Dimitrenkę tak teraz widzę w nim zawodnika pokroju Sosnowskiego. Nie chcę aby kiedykolwiek doszło do jego walki z Kliczką. Bardzo nie chcę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 08:53 AM
Post: #38
RE: THOMPSON vs PULEW
(24-08-2013 11:11 PM)kubala1122331 napisał(a):  W walce Adamek - Pulev na dziś dla mnie faworytem byłby Polak.
Dla mnie byłaby to walka bez faworyta, ale wolałbym żeby najpierw Pulew stoczył walkę z Wladem. Wówczas Adamek-Pulew byłby to pojedynek pięściarzy, którzy są niepokonani w HW, nie licząc walk z braćmi. Bo zakladam, że taki Pulew jak wczoraj to jednak za mało na Wlada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 10:33 AM
Post: #39
RE: THOMPSON vs PULEW
Nie widziałem jeszcze tej walki ale wynik był do przewidzenia.
W sumie wolałbym obejrzeć coś z lat 2000-2007 (Ruiz vs Czagajew?).
Pulew z tego co czytam wypadł bez szału. Ale walka z Wladem to inna motywacja i wyciągnie tam na wierzch swoje atuty. To prawdziwy i dobry boksersko ciężki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 11:11 AM
Post: #40
RE: THOMPSON vs PULEW
Sander
Jak nie oglądałeś, to odpuśćSmile Nic ciekawego, masa fauli, klinczów, brzydka walka... a i tak najlepsza na galiTongue

Cytat: Ale walka z Wladem to inna motywacja i wyciągnie tam na wierzch swoje atuty. To prawdziwy i dobry boksersko ciężki

Tylko, że ja po raz szósty tych mitycznych atutów nie widziałem. To chyba, że uznać za takie bokserskie cwaniactwo, nieczyste ciosy, ciągłe faulowania, ściąganie przeciwnika...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości