Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
28-06-2016, 08:28 PM
Post: #311
RE: Anthony Joshua
Wreszcie...wyznaczono datę pojedynku Wink
Wilczku, od kiedy to się wyznacza datę pół roku przed? Wink

Ja jestem ciekaw czy Joshua rzeczywiście weźmie tego Parkera Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 08:53 PM
Post: #312
RE: Anthony Joshua
Zanosi się, że 9 listopada Joshua zawalczy ze Stiverne. To by było w końcu konkretne nazwisko, choć to już zapewne nie ten sam gość, co z walki z Wilderem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 09:17 PM
Post: #313
RE: Anthony Joshua
Problemy są dwa:

a) King może skutecznie zatrzymać tę potyczkę
b) Stiverne wybije boks Anthony'emu z głowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 10:02 PM
Post: #314
RE: Anthony Joshua
Dlaczego King miałby zatrzymywać taką potyczkę? Całkiem możliwe, że to jedna z ostatnich szans aby zarobić na Haitańczyku jakieś wielkie pieniądze.

W drugi punkt też za bardzo nie wierzę. Wink Aczkolwiek chciałbym aby Stiverne bardziej się postawił Brytyjczykowi niż inni i umożliwił światu zobaczenie, jak Antoś się zachowuje gdy przyjmuje jakieś silne ciosy na korpus. Bądź jak wygląda kondycyjnie w 10 czy 11 rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 10:59 PM
Post: #315
RE: Anthony Joshua
Nie no... jak Joshua zbierze czysto to nie wstanie. Niech się uczy boksu na wstecznym i ostrożności. Stiverne jest wolny jak wóz z węglem, ale przez 36 minut Joshua może się zagapić.
Co do Kinga, on już tyle irracjonalnych decyzji podejmował, że ja uwierzę we wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2016, 12:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2016 01:29 AM przez Terminator.)
Post: #316
RE: Anthony Joshua
Kolejna walka, kolejny missmatch, Joshua ubije Stivernea w której rudzie tylko będzie chciał. To jest nic innego jak typowe i popularne w ostatnim czasie zjawisko, które polega na organizowaniu pojedynku, który ma robić za budowanie zainteresowania, marynowanie, łapanie doświadczenia czy jak to się jeszcze inaczej nazywa. Odwleka się tym samym obowiązkowa obrona z Parkerem na którą pewnie trzeba będzie czekać do styczna, oraz reszta większych potencjalnych walk z Haye czy Wilderem.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2016, 09:58 AM
Post: #317
RE: Anthony Joshua
Może i missmatch, ale ja bym bardzo Joshuy nie krytykował. Martin, Breazeale czy Stiverne to jednak goście z szeroko rozumianej czołówki. Rzadko który mistrz w jednym roku mierzy się z tak mocnymi na papierze rywalami. Nie można wymagać, aby cały czas mierzył się z Parkerami czy innymi Wilderami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2016, 02:22 PM
Post: #318
RE: Anthony Joshua
Jak dla mnie Parker ma tylko nieznacznie większe szanse od Stiverne'a na pokonanie Joshui. Choć i tak są to szanse iluzoryczne. Szykuje się ostatnia duża wypłata dla Haitańczyka, bo później nie spodziewam się aby King zorganizował mu jakąkolwiek większą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 09:37 PM
Post: #319
RE: Anthony Joshua
Hearn: Fury odrzucił ofertę walki z Joshuą.

Najpierw jest tak, że chcą tej walki w llistopadzie, a gdy do chodzi do negocjacji odrzucają ofertę... Confused

Być może więc dlatego Antek tak się wyraził: nie marnujecie mojego czasu, tylko poważne zgłoszenia.
Bo faktycznie to wygląda na niepotrzebne zawracanie głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2016, 08:21 PM
Post: #320
RE: Anthony Joshua
Dzisiaj na olimpiadzie w Rio w wadze +91 kg rumuński bokser Mihai Nistor został niewiarygodnie zwałowany w walce z rywalem z Jordanii. Przegrał walkę na punkty, mimo że była ona "do jednej mordy", jordańskiej rozumie się. Jordańczyk był dwukrotnie liczony i przetrwał do końcowego gongu jedynie dzięki licznym i długim przerwom zarządzanym pod różnymi pretekstami przez sędziego ringowego. Zacząłem coś szukać na temat Rumuna i trafiłem na taką oto jego walkę z Joshuą z 2011 roku:
https://www.youtube.com/watch?v=eUx9sDcl2Cw

Kto nie chce oglądać całości, niech obejrzy od 3 rundy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości