Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
29-04-2016, 01:13 PM
Post: #301
RE: Anthony Joshua
W końcu obejrzałem walkę Joshua vs Savon. Myślałem, że to będzie "coś straszniejszego" niż to, co zobaczyłem. A tymczasem nie było tak źle. Patrząc na Wasze komentarze spodziewałem się o wiele gorszego boksu Brytyjczyka. Walka była wyrównana poza końcową minutą trzeciej rundy, gdy Savon przeszedł wyraźnie do ofensywy i zdominował Anthony'ego. Chyba nawet sam Joshua nie spodziewał się, że wygra. Tak wnioskuję patrząc na reakcje obydwu zawodników po ostatnim gongu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 05:49 PM
Post: #302
RE: Anthony Joshua
Czy Joshuę można porównać do któregoś ze starych mistrzów? Chodzi mi o jego styl walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 07:42 PM
Post: #303
RE: Anthony Joshua
Dobre pytanie. Mi sie wydaje ze nie mozna. Troche zyczeniowo moze do Lewisa...ale to naciagane. Joshua jest raczej sluggerem wiec naklada sie z Foremanem ale to zupelnie inna bajka. Ale ciekawe pytanie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 08:41 PM
Post: #304
RE: Anthony Joshua
Tez ostatnio o tym myslalem i moim zdaniem najblizej mu do...Louisa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 11:16 PM
Post: #305
RE: Anthony Joshua
Frank Bruno
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2016, 10:42 AM
Post: #306
RE: Anthony Joshua
Moim zdaniem Joshuy nie ma sensu porównywać ze "starymi mistrzami", gdyż akurat te zawodnik tworzy właśnie swoją własną klasę. I nie chodzi nawet o to, że jest aż tak wspaniały. Po prostu reprezentuje ugruntowany XXI wiek, wraz ze wszystkim, co to oznacza. O ile tacy bokserzy jak Louis, Foreman czy nawet Frank Bruno byli po prostu zwykłymi, chociaż niezwykle utalentowanymi facetami, którzy po prostu zajmowali się boksem, o tyle Joshua jest raczej całościowym produktem i tak też należy go postrzegać. Pieczołowicie hodowanym przy wykorzystaniu najnowszych i zapewne niewykrywalnych osiągnięć medycyny, starannie prowadzony i obudowywany potężną marketingową otoczką. To nie bokser, tylko taki sportowo-bokserski iPhone. I tak samo jak słynny telefon, niby nie jest najlepszy, ale stojąca za nim potężna marketingowa machina robi wszystko żeby sprawić, by wszyscy w to uwierzyli. I wielu wierzy, zarówno w iPhona jak i Joshuę Smile

O czym świadczą bilety na walki, wyprzedawane w ciągu kilkunastu minut. Anglik jest więc klasą samą w sobie i tak też należy go traktować. Oczywiście on sam, bądź też, co bardziej prawdopodobne, jego promotorzy, usiłują kreować Joshuę na jakieś nowe wcielenie Alego. Stąd te białe spodenki i tego typu zabiegi. To oczywiście nie może się udać ze względu na krańcowo odmienny charakter Antka, świadczy jednak dobitnie o kluczowej roli marketingu w karierze tego boksera. Jeśli zaś chodzi o styl, to faktycznie jest to taki trochę Joe Louis o posturze Franka Bruno. Kwestią otwartą pozostaje, co z tego wyniknie. Pan Hearn ma ewidentnie ochotę na stworzenie jakiegoś Mayweathera wagi ciężkiej, którego walki sprzedawałyby się za setki milionów dolarów, problem polega jedynie na tym, czy jego zawodnik jest w stanie nie dać się znokautować przez jakiegoś mało kasowego Ortiza, Parkera czy nawet Hay'a i Fury'ego Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 07:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2016 07:44 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #307
RE: Anthony Joshua
Cytat:David Haye (27-2, 25 KO) jest przekonany, że mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF Anthony Joshua (16-0, 16 KO) byłby faworytem w unifikacyjnym boju ze swoim rodakiem - czempionem WBA i WBO Tysonem Furym (25-0, 18 KO). - Myślę, że on jest już teraz gotów na Fury'ego. Jeśli przyjrzeć się stylowi Fury'ego, jest on bardzo niedbały, brak mu szybkości i ruchliwości - stwierdził "Hayemaker" w rozmowie ze Sky Sports.

- Joshua już zbił Fury'ego na sparingach. Na Youtube jest nagranie, na którym Fury mówi, że pobił go młody Joshua. Joshua był wtedy jeszcze amatorem, nowicjuszem. Jeśli wtedy był w stanie pobić doświadczonego zawodowca, to nie sądzę, by Fury z Joshuą profesjonalistą miał jakiekolwiek szanse - ocenił Haye, zaznaczając jednak, że on sam byłby na chwilę obecną jeszcze zbyt wymagającym oponentem dla "AJ-a".

- Nie sądzę, by Joshua chciał wyskoczyć ze mną do ringu w najbliższym czasie. Potrzeba mu jeszcze doświadczenia, musi najpierw przeboksować kilka rund z kimś mocnym - powiedział były mistrz wag junior ciężkiej i ciężkiej. źródło

Na serio jest gdzieś na youtube takie nagranie czy też Haye sobie coś przeinacza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:31 PM
Post: #308
RE: Anthony Joshua
To, co widzą rywale Joshui:





Naprawdę ostre atomy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 07:08 PM
Post: #309
RE: Anthony Joshua
IBF: Joshua musi się zmierzyć z Parkerem do 9 stycznia

To dobra wiadomość, że wreszcie wyznaczono datę tego pojedynku. Jestem tylko ciekaw czy przed styczniem Joshua jeszcze sobie kogoś weźmie na dobrowolną w terminie wrzesień-październik? Podejrzewam, że nie bo z obozu Brytyjczyka dochodzą wieści, że Anthony jest przemęczony. Ale na celowniku jeszcze niedawno były takie nazwiska, jak Steverne, Jennings i Price.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2016 08:15 PM przez Wit.)
Post: #310
RE: Anthony Joshua
(28-06-2016 07:08 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Price.

Tego to by nawet przemęczony Wawrzyk poskładał gdzieś w połowie walki. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości