Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
23-11-2014, 12:22 AM
Post: #61
RE: Anthony Joshua
No to kogo teraz dla Joshuy? Może tego otyłego Ruiza? To mogłaby być naprawdę fajna walka. Ale to pewnie tylko moje mrzonki, nic realnego. A więc kogo mu teraz dać aby choć troszkę się pomęczył?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 12:25 AM
Post: #62
RE: Anthony Joshua
Ja bym mu dał Wildera, ale znając życie to walka by długo nie potrwała.

Teraz jest planowana walka na styczeń z Johnsonem, który jeszcze przed czasem nie przegrał. To dobry rywal na tym etapie, ale nie dla Joshuy. Ja chętnie zobaczyłbym go teraz np. z Charrem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 12:28 AM
Post: #63
RE: Anthony Joshua
Ale fajnie, że już w styczniu ta walka będzie. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 12:37 AM
Post: #64
RE: Anthony Joshua
Dla Joshuy teraz najlepszy bylby jaks Johnson, albo inny Oquendo. Czagajew, to by zostal brutalnie "zgwalcony" przez Brytola. Pozniej moga mu dac Chisore, a potem nawet sliskiego Chambersa. Wydaje mi sie, ze mimo malego doswiadczenia na pro, to tylko pierwsza liga HW stanowilaby realne zagrozenie dla Athonego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:43 AM
Post: #65
RE: Anthony Joshua
Teraz będzie Johnson, później zobaczyłbym go z Wachem, a po Mariuszu z Thompsonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:43 AM
Post: #66
RE: Anthony Joshua
Koleś jest świetny, ale ja może zbyt asekuracyjnie, ale wciąż czekam. Sprott jest obecnie zerem w boksie zawodowym. Po takim Johnsonie powiem więcej. Oczywiście, Anthony wygra, ale chcę zobaczyć go trochę dłużej.
Ale co by nie mówić, to musi być przyszły champion.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:53 AM
Post: #67
RE: Anthony Joshua
Ja z Oquendo i Pianetą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:12 PM
Post: #68
RE: Anthony Joshua
Johnson to idealny przeciwnik dla Joshuy. Facet przeboksował pełen dystans z Vitalijem, który wtedy zadał 1000 ciosów. Reszta po 50 miała już dość. To będzie bardzo dobra weryfikacja umiejętności, a szczególnie celności i precyzji dla Anthonego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:37 PM
Post: #69
RE: Anthony Joshua
Ciekawe czy ten Johnson będzie w stanie przetestować defensywę Anthonego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 01:45 PM
Post: #70
RE: Anthony Joshua
(23-11-2014 01:37 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ciekawe czy ten Johnson będzie w stanie przetestować defensywę Anthonego?

Raczej nie przetestuje Wink Johnson jest bardzo pasywny w ataku, zadaje bardzo mało ciosów, które do tego nie mają żadnej wymowy. On już cierpi na kompleks journeymana/sparingpartera, czyli wychodzi do ringu raczej przetrwać dystans i nie dać sobie zrobić krzywdy, niż walczyć o wygraną. Johnson to twardziel z dobrą defensywą, pewnie da Joshule kilka rund, może nawet dystans. W każdym razie da Anglikowi doświadczenie. Joshua musi teraz dostawać już lepszych rywali, bo kolejne Sprotty, czy Airichy tego świata nic mu nie dadzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości