Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
17-11-2013, 03:47 AM
Post: #31
RE: Anthony Joshua
No nie wiem, może faktycznie zbyt zasugerowałem się tą walką z Chisorą, w której Dereck faktycznie fatalnie wyglądał. Zobaczymy w przyszły weekend jak to będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 10:44 PM
Post: #32
RE: Anthony Joshua
Joshua ma wielki potencjał, ale takie walki w stylu Wildera dużo mu nie dadzą.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 10:53 PM
Post: #33
RE: Anthony Joshua
Joshua, ma to cos... nie jest takim sztywniakiem jak Wilder, lepiej podoba mi sie jego boks. Czekam na dluzsze walki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 10:58 PM
Post: #34
RE: Anthony Joshua
Joshua to jest ogromny potencjał. Już na tym etapie kariery jest już taki "zimny", myślący, precyzyjny. Może z niego być drugi Wladimir tylko o wiele efektowniejszy. Ale nauczony przykładem Davida Price'a, o którym myślałem podobnie, że jest ogromnym talentem, nie będę nic teraz prognozował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 11:01 PM
Post: #35
RE: Anthony Joshua
Tak jak myślałem, Avilla nie był żadnym wyzwaniem.

Fajnie by było zobaczyć Brytyjczyka z kimś twardym. Zobaczyłbym go z Guinnem na dystansie 8 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 11:03 PM
Post: #36
RE: Anthony Joshua
Wrocimy do tematu za jakis czas.. jak piszesz-za rok. Spoko. Wg. mnie Joshua, ma wiekszy talent niz Wilder, choc na tym etapie, to takie wrozenie z fusow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 11:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2014 11:11 PM przez Krzych.)
Post: #37
RE: Anthony Joshua
Po Wilderze już widać, że jest chaotyczny i dziki jak na takie nazwisko przystało nawet w walce z kompletnymi bumami. W dużych walkach jeszcze dojdzie stres i presja i już w ogóle się pogubi i znokautuje sam siebie. Joshua wydaję się być o wiele lepiej poukładany, zarówno bokserko jak i psychicznie. No ale do zweryfikowania tego potrzeba przeciwnika. Niech mu dadzą Sprotta, Sextona, McDermotta, Skeltona. Takie walki to już standard w budowaniu kariery w wadze ciężkiej w UK. Tacy zawodnicy są już w stanie zaatakować i jeżeli Joshua ma gdzieś jakieś rażące braki to na pewno wyjdą. Sosnowski tez jest przecież na "stand by'u", hahaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2014, 11:57 PM
Post: #38
RE: Anthony Joshua
Joshua ma papiery na to być kimś w HW, ale kim będzie czas pokaże, dopóki nie pokona kilku średniej klasy pięściarzy to póki co należy wstrzymać się z jego oceną. Oby nie był prowadzony jak Wilder czy młodszy Fury...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 02:22 AM
Post: #39
RE: Anthony Joshua
Cop2, dobrze wiesz, że chodzi o to, że o Wilderze mimo że ma 30 walk w rekordzie, niewiele można powiedzieć - co jest paranormalną sytuacją i lepiej, żeby się nie zdarzyła w przyszłości. Joshua po tym co pokazuje, powinien dostać jakiegoś weterana z nazwiskiem/solidnego journeymana w przeciągu 3-4 miesięcy, bo szkoda czasu na 1-2-rundowe potyczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 02:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 11:10 AM przez BMH.)
Post: #40
RE: Anthony Joshua
Ja, na dzis dzien, kierujac sie instynktem/przeczuciem, postawilbym na to, ze Joshua znokautowalby Wildera. Amerykanin, jednak ma podejrzana szczeke, w amatorce wygladal na kruchego, i byc moze poprawy nie ma. Dodatkowo jego umiejetnosci sa dosc... przecietne. Chcialbym zeby sie wyrobil, ale na ten moment to tylko niesmiele zyczenie. Przyjrzalem sie ostatnio blizej jego walkom... nie jest on tym za kogo go bralem, choc potancjal ma. Jego warunki fizyczne sa imponujace, sila, dynamika... ale jakis taki nieskoordynowany, rusza sie posag, slabo wykorzystuje te swietne warunki. On powinien samym jabem deklasowac, i trzymac rywali na bezpieczny dystans, a tak nie jest.
Brytol, choc ma bardzo male doswiadczenie, wydaje mi sie piesciarzem lepiej ulozonym, lepiej czujacym walke. Przypuszczam, ze kazdy kogo ma na rozkladzie Wilder, zebralby tez od Anthonego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości