Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
25-07-2013, 12:28 PM
Post: #11
RE: Anthony Joshua
Anglicy nie mają w zwyczaju nabijać rekord w nieskończoność.Prędzej czy później przychodzi poważna walka, często walczą pomiędzy sobą i szybką pękają balony (Price).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 12:33 PM
Post: #12
RE: Anthony Joshua
20-0 to nie w nieskończoność Tongue
Młody Fury w tym roku będzie blisko tego. Oby ten Joshua wniósł jakość do hw.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 11:38 AM
Post: #13
RE: Anthony Joshua
Anthony zadebiutuje 5 października w O2 Arenie. Pojedynek rozpisany został na 6 rund, rywal nie jest jeszcze znany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:01 PM
Post: #14
RE: Anthony Joshua
Joshua zawalczy z Emanuele Leo (8-0, 3 KO), ciekawi nie ten chłopak ma warunki i czas aby się poprawiać.Rywal na dabiut dobry, czekam na rozwój jego kariery z niecierpliwością.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:08 PM
Post: #15
RE: Anthony Joshua
Póki co to dzieciak ale jakieś tam poruszenie w HW może zrobić. Niech zawalczy a my ocenimy co potrafi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 08:18 PM przez Pakman.)
Post: #16
RE: Anthony Joshua
Niecierpliwie czekam na debiut mistrza olimpijskiego w superciężkiej. Jego finałowa walka z Camarelle była ozdobą całych igrzysk. Mam nadzieję, że nie będzie prowadzony wzorem Wildera i niedługo dostanie porządnych rywali. Z resztą na Wyspach nie ma na taką sklalę pompowania rekordów.

Dorzucam najlepsze hajlajtsy z finału w Londynie:



[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:39 PM
Post: #17
RE: Anthony Joshua
Przyznam szczerze, że nie widziałem żadnych walk Joshuy z wyjątkiem tego, co wkleił Pakman. I w oczy rzuciło mi się jedno - strasznie dużo zbiera na twarz. Na zawodostwie może się to skończyć fatalnie. Mimo wszystko, pewien poziom na pewno reprezentuje, a obiecujących prospektów w HW nigdy za wiele.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 05:11 PM
Post: #18
RE: Anthony Joshua
http://www.youtube.com/watch?v=SkSUyYfWE18 Jak ktoś nie widział walki.

Dużo pracy przed nim, chaotyczny w obronie, cios nie taki piorunujący.Poczekajmy na wieksze wyzwania, ta walka niczego nam nie mówi.

Emanuele Leo (8-1, 3 KO) nieźle nabity rekord miał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 05:18 PM
Post: #19
RE: Anthony Joshua
Tak na prawdę z brytyjskich ciężkich tylko Haye wie jak się bronić. Reszta (Fury, Price, Chisora, Joshua) zbiera okropnie dużo na twarz. Nie wiem czym to jest spowodowane, czy londyńska szkoła boksu nastawia sięt tylko i wyłącznie na atak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 05:34 PM
Post: #20
RE: Anthony Joshua
Joshua pierwszy raz wziął się za boks w wieku 18 lat. To dość późno. Amatorem był tylko 4 lata, to dość mało. Na IO równie dobrze mógł i powinien odpaść w pierwszej rundzie z Erislandym Savonem, a w ogóle generalnie wszystkie walki na styk. Co jest dla mnie nieco podejrzane to fakt, że nawsadzał masę czystych ciosów temu Włochowi zanim ten w końcu upadł... na plus za to - zimna głowa, nie napalał się, nie cepował zranionego rywala, tylko metodycznie wykończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości