Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billy Joe Saunders
21-07-2013, 10:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2013 10:03 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #1
Billy Joe Saunders
[Obrazek: article-0-03B42BBD000005DC-129_468x653.jpg]

Ten niespełna 24 letni mistrz Wielkiej Brytani , Wspólnoty Brytyjskiej oraz WBO international to moim odczuciu wartiosciowy proskpekt i poważny kandytat na mistrz świata w mocno obsadzonej wadze średniej.
Wczoraj podczas gali na Wembley Joe wypunktował twardego i niepokonanego Gary'ego O'Sullivan'a zdobywając przy tym międzynardową wersje mistrzostwa WBO i oczywiscie awans w rankingach po naprawdę ciekawej walce choć pewnie niektórym mógł ją przyćmić sapport w wykonaniu Malika Scotta i Derecka Chisory.

Pozostawił po sobie na mnie wczoraj dobre wrażenie , Dobre wyszkolenie techniczne , szybkosc i w dodatku strasznie niewygodny mańkut ale jednak niestety lubi stanąć w miejscu i złapać z dwa proste . Proste błędy ale jednak wczorajsza walka toczyła się w niesamowitym tempie.

Mam teraz nadzieje na jego wielkie walki z poważniejszymi nazwiskami w tej kategorii ale to po tym jak już we Wrześniu upora sie z kolejnym niepokonanym brytyjczkiem John'em Ryder'em w obronie brytyjskiego pasa.
Mam dla niego na chwilę obecną dwóch kandytatów na następne walki .. ale może to zdradze w dyskusji.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 08:43 PM
Post: #2
RE: Billy Joe Saunders
"Poważny kandydat" haha nie przesadzaj, bo kogo on może pokonać z mistrzów? Ten Irlandczyk nacierał, ale zadawał za mało ciosów, sporo przyjmując.

Dobra, ale twierdzisz, że jest poważnym kandydatem na mistrzostwo świata.

WBA/IBO - Giennadij Gołowkin
WBC - Sergio Martinez
IBF - Daniel Geale
WBO - Peter Quillin

Proszę, napisz kogo twoim zdaniem, Saunders miałby pokonać i zostać mistrzem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 10:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2013 10:25 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #3
RE: Billy Joe Saunders
Gołowkina KurNa !!
-czytaj ze zrozumieniem , jesteś bardzo pochopny.

"to moim odczuciu wartiosciowy proskpekt " - i dopiero po tym wsykoczyłem o mistrzostwie.
Czyli jego kandydatura na mistrzostwo dopiero nabiera powagi Wink Martinezowi została może z jeszcze jedna walka i wakat , i w ciągu 2-3 lat w tej wadze sie sporo zmieni z pasami (o ile GGG nie zuinifikuje tylko skoczy to SuperS)a z Gealem mógłby spokojnie potańczyć w przyszłych latach o ile ten dalej będzie panował.

"Mam dla niego na chwilę obecną dwóch kandytatów na następne walki .. ale może to zdradze w dyskusji." - napisałem jeszcze to Wink czyli dwód numer dwa że nie pcham go na walke mistrzowską tak jak ty to odebrałeś.

a miałem głównie na myśli walke z Mundine którą w moim odczuciu mógłby wygrać a póżniej z Rosado która pokazała by to nam ile tak naprawdę jest wart . Jeżeli wszystko by sie ułożyło zgodnie z planem to nazwisko jak Rubio które traci na wartiosci ale mogło by go wzbić na wyżyny i przybliżyć do walki o pas nadawało by sie do rekordu .
Spokojnie kolego Wink on ma NAJMNIEJ walk z całego topu middleweight . (25 bokserów)

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 11:08 AM
Post: #4
RE: Billy Joe Saunders
(22-07-2013 08:43 PM)CCConeser napisał(a):  "Poważny kandydat" haha nie przesadzaj, bo kogo on może pokonać z mistrzów? Ten Irlandczyk nacierał, ale zadawał za mało ciosów, sporo przyjmując.

Dobra, ale twierdzisz, że jest poważnym kandydatem na mistrzostwo świata.

WBA/IBO - Giennadij Gołowkin
WBC - Sergio Martinez
IBF - Daniel Geale
WBO - Peter Quillin

Proszę, napisz kogo twoim zdaniem, Saunders miałby pokonać i zostać mistrzem.




HUE HUE HUE HUE HUE HUE Big GrinBig GrinBig Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 04:52 PM
Post: #5
RE: Billy Joe Saunders
Saunders mistrzem, ale dla mnie papierowym. To zupełnie nie jest bokser topu średniej. Korobow, Quilin, Jacobs, MOŻE nawet Eubank, nawet Alvarez o GGG nie wspominając - każdy jest dla mnie faworytem w walce z nim, Eubank 50/50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 05:51 PM
Post: #6
RE: Billy Joe Saunders
W takim razie Lee był papierowym mistrzem ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 09:46 PM
Post: #7
RE: Billy Joe Saunders
W sumie trochę tak. Przynajmniej znokautował Korobowa w mistrzowskiej walce, ale jego dwie obrony pokazały, że to też nie jest poziom mistrzowski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 12:31 PM
Post: #8
RE: Billy Joe Saunders
Saunders nie jest żadnym mistrzem. Facet otwarcie przyznaje, że nie wyjdzie do GGG i będzie bronił pasa z ogórami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 01:51 PM
Post: #9
RE: Billy Joe Saunders
Z głównej Wink W sumie dobrze, że ciśnie Eubankowi Jr. Tongue

Nowy czempion WBO w wadze średniej Billy Joe Saunders (23-0, 12 KO) nie zamierza dawać szansy Chrisowi Eubankowi Jr (21-1, 16 KO). Anglicy od dawna mają ze sobą na pieńku i Saunders podkreśla, że musiałby otrzymać sowite wynagrodzenie, aby ponownie zmierzyć się z rodakiem, którego pokonał już przed rokiem.

- Eubank walczy z facetami, których ja pokonałem już dwa lata temu. On nigdy nie będzie mistrzem. Opiera się na aktywności w ringu, ale nie jest wystarczająco dobry. Mam teraz tytuł i to ja rozdaję karty. W rewanżu musiałyby być duże pieniądze. I wszystko musiałoby się odbywać na moich zasadach. Oni gadają o walce o tytuł, ale nie mają jaj. Wolę już dać szansę Nickowi Blackwellowi. Eubank mówił, że pójdzie drogą WBA, no to proszę bardzo, niech sobie walczy z Gołowkinem. Jak go pokona, to będziemy mieli unifikację. Dobry pomysł, co? - ironizuje 26-latek, niedający Eubankowi szans w starciu z kazachskim mocarzem.

Saundersowi marzy się teraz walka na największej scenie z Miguelem Cotto (40-5, 33 KO) lub Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO). Nie wyklucza też jednak rewanżu z Andym Lee (34-3-1, 24 KO), któremu w sobotę w Manchesterze odebrał pas.

- Możemy się spotkać ponownie, zrobić większą galę w Londynie. Jestem otwarty na rozmowy. To była dobra walka, rewanż byłby fair. Nie było między nami żadnego trash talku, po prostu uczciwe starcie dwóch facetów. Walka była wyrównana. Andy'emu należy się szacunek, a jak biznes będzie się zgadzać, możemy walczyć ponownie - oznajmił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2016, 01:13 PM
Post: #10
RE: Billy Joe Saunders
Mistrz WBO w wadze średniej Billy Joe Saunders (23-0, 12 KO) dopiero co odrzucił propozycję walki unifikacyjnej z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO), ale już mówi o tym, że chętnie spotkałby się z Kazachem na Emirates Stadium - domowej arenie piłkarzy Arsenalu Londyn.

- Kiedy następnym razem postawię stopę na tym stadionie, będę albo zawodnikiem Arsenalu, albo, co jest bardziej prawdopodobne, będę walczyć z Gołowkinem lub Chrisem Eubankiem Jr. Starcie z Gołowkinem to byłaby wielka sprawa dla brytyjskiego boksu. Muhammad Ali boksował na Highbury z Henrym Cooperem. Co byłoby lepsze w tym tysiącleciu od mojej konfrontacji z "GGG". Wiem, że był niedawno na stadionie West Hamu, ale nasza walka musi się odbyć na Emirates. Co do Eubanka - raz już skopałem mu tyłek, mogę to zrobić ponownie w obecności 60 tysięcy kibiców Arsenalu - stwierdził Anglik.

Saunders został mistrzem świata w grudniu, kiedy pokonał na punkty Andy'ego Lee. Nie ma na razie w planach kolejnej walki.

Gołowkin ponownie pojawi się między linami 23 kwietnia. Jego rywalem będzie prawdopodobnie niepokonany Amerykanin Dominic Wade (18-0, 12 KO).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości