Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
18-12-2013, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2013 10:03 PM przez KrychuTMT.)
Post: #181
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1.Mayweather
2.Ward
3.Rigondeaux
4.Bradley
5.Pacquiao
6.Władimir Kliczko
7.Danny Garcia
8. Stevenson
9.Lara
10. Gołowkin/Marquez.

Niestety Broner po takiej wtopie nie ma czego szukać , nawet gdybym rozpisał ranking do 20 Sad.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:44 PM
Post: #182
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Tylko małe zmiany:

1. Floyd Mayweather Jr
2. Andre Ward
3. Timothy Bradley
4. Wladimir Klitschko
5. Guillermo Rigondeaux
6. Danny Garcia
7. Juan Manuel Marquez
8. Adonis Stevenson
9. Sergio Gabriel Martinez
10. Bernard Hopkins

Tu bez zmian.

Blisko Top 10:
Gennady Golovkin - nadal żadnego poważnego przeciwnika, który dałby bilet do 10 P4P
Carl Froch - nie mogę wstawić do 10 kogoś, kto został uratowany przez sędziego w walce z zawodnikiem, dla którego była to pierwsza mistrzowska szansa
Manny Pacquiao - pokonanie Riosa, który się nie łapał nawet do 50 P4P oczywiście nie może dawać biletu do 10(no chyba, że ktoś twierdził, że ciężki nokaut daje Top 10 i zostawił go w rankingu po walce z JMM)
Mickey Garcia - jedna przekonująca wygrana nad kimś więcej niż największym pseudomistrzem świata Romanem Martinezem i strąci Hopkinsa
Erislandy Lara - tak naprawdę niepokonany Kubańczyk ze świetną techniką i umiejętnościami najwyższej klasy. Pokonanie Trouta to nie lada wyczyn jednak mając w pamięci walkę z Angulo powstrzymam się jeszcze od wstawiania go do Top 10.
Marcos Maidana - kapitalna walka z Bronerem, który wypada z kandydatów na Top 10. Mimo porażek, szczególnie tej z Alexandrem, liczy się to co było ostatnio a ostatnio Madiana pokonał panującego mistrza swojej wagi i byłego dwóch innych, widać progres pod okiem Garcii, więc jest w gronie kandydatów.

Czyli tutaj wypadł Broner a dopisałem Larę i Maidanę.

Kto wypadnie?

Tu usunąłem JMM i Martineza bo Marquez zapowiedział kontynuowanie kariery a Martinez negocjuje z Cotto. Wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższym czasie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2013, 08:55 PM
Post: #183
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Krzychu
Dobra dycha, i niczego bym nie podwazyl, poza... Stevensonem.Wink Adonis, jak na moj gust wciaz malo udowdnil, byc moze mniej niz GGG, a juz na bank mniej niz Pacquaiao. Wygrana z Dawsonem, ktory wracal po wpi*rdolu zycia, i wygrana z Cloudem ktory przegrywal w kiepskim stylu z Hopkinsem, i byl ratowany z Campillo, to dla mnie za malo by uwazac go za top 10P4P. Jednak wiemy jak jest... kazdy ma jakis wlasny punkt widzenia, wiec niepotrzebnie zawracam gitare.Wink
Jak ktos sie jeszcze nie dopisal ze swoja dyszka, to smialo, zeby mozna bylo zsumowac, i zrobic jeden wspolny ranking.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2013, 03:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2013 03:58 PM przez Krzych.)
Post: #184
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@BMH

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale dla mnie ranking P4P jest w dużej mierze uzależniony aktualną sytuacją a wygląda ona tak, że Stevenson jest królem swojej wagi a ci, których wymieniłeś czyli Pacquiao i Golovkin nie walczyli ostatnio, a nawet przez całą karierę(Golovkin) z nikim poważnym, a jeżeli już to przegrywali(Pacquiao). Z resztą wyjaśniłem o co chodzi przy każdym nazwisku. Pozycję Adonisa oczywiście można kwestionować i jest to zrozumiałe ale dla mnie po prostu to co zrobił ostatnio Stevenson jest więcej warte niż to co zrobili Pacquiao i Golovkin czyli na dobrą sprawę nic. Jakbym miał kogo wstawić za Adonisa to był wstawił ale no czegoś mi brakuje przy każdym nazwisku. Doszły kandydatury Maidany i Lary ale pokonanie Bronera przy ostatnich porażkach Maidany nie daje jeszcze możliwości wpisania w ranking. Pokonanie Trouta wracającego po przerwie i porażce to też jeszcze trochę za mało. Wielu z wymienionych brakuje po prostu jednej walki a jak Stevenson weźmie na walkę kolejnego Bellewa to po prostu wyleci. Żeby utrzymywać się w Top10 trzeba walczyć z najlepszymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 10:52 AM
Post: #185
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
A według jakich kryteriów ustalacie te rankingi?
Jeżeli według własnego subiektywnego uznania to one są o „dupę roztrząść”
Decydują w nich sympatie i antypatie do zawodników a nie ocena sportowa na podstawie konkretnych osiągnięć.

Jeżeli ktoś potrafi zrobić w miarę profesjonalny ranking to musi podać konkretne kryteria i punkty przy nazwisku za konkretne osiągnięcia sportowe.
Np. ile punktów za zwycięstwo, ile za remis, ile za walkę z zawodnikiem z pierwszej piątki ile punktów za zwycięstwo z mistrzem świata, ile punktów za obronę itp., itd.
Kryteria rankingu mogą być różne , ale muszą być związane z boksem i wynikami sportowymi i należy je podać i według nich przydzielać punkty i układać kolejność.

[A taki ranking robiony na „pałę” , bo tak mi się wydaje to amatorska zabawa ,którą można uprawiać na stronie głównej , a nie na forum gdzie piszą sami „eksperci” oprócz mnie.
Ogarnijcie się trochę i wprowadźcie w swoich rankingach trochę profesjonalizmu i skończcie z tą kompromitacją .
Bo to co robicie to zabawa w piaskownicy.
Ja też mogę napisać że najlepszą piosenkarką w historii polskiej muzyki rozrywkowej jest Doda.
A dlaczego?
Bo ma niezłą dupę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 11:24 AM
Post: #186
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@RSC-2
Hehe jeśli ktoś się tu ociera o kompromitację to jesteś kolego właśnie Ty.
Wrzuć swoją dyszkę, dopisz uzasadnienie to chętnie z Tobą podyskutuje na ten temat. Póki tego nie zrobisz to możesz co najwyżej dalej bić pianę, tylko że z tego niewiele wynika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 11:59 AM
Post: #187
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@RSC-2
Jesteś już nudny..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2013 01:21 PM przez RSC-2.)
Post: #188
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
W ostatnich 5 walkach
1.Zwycięstwo 15 pkt porażka -15 pkt
Dodatkowo
2.Zwycięstwo nad aktualnym mistrzem świata 5 pkt porażka -2.5 pkt
3.Zwycięstw z byłem mistrzem świata 2 pkt porażka - 1 pkt
4.Zwycięstwo z zawodnikiem z pierwszej 10 według Boxrec 5 pkt porażka – 2.5pkt
5.Obrona pasa 15 pkt.
6.Zwycięstwo przed czasem 10 pkt.
7.Walka o mistrzostwo świata 5 pkt
Za remis połowa punktów

Władimir Kliczko
1. 75
2.
3.
4. 10
5. 75
6. 30
7. 25
Razem 215 pkt

Kubrat Pulew
1. 75
2.
3.
4. 5
5.
6. 40
7.
Razem 120 pkt

Tomasz Adamek
1. 75
2.
3.
4.
5.
6. 10
7.
Razem 85

Tyson Fury
1. 75
2.
3.
4.
5.
6. 40
7.
Razem 115

Robert Helenius
1. 75
2.
3. 4
4. 5
5.
6. 20
7.
Razem 104

Chris Arreola
1. 45
2.
3.
4. 5
5.
6. 30
7.
Razem 80 pkt

Derek Chisora
1. 45
2.
3.
4.
5.
6. 40
7.
Razem 85

Bermane Stiverne
1. 75
2.
3.
4. 5
5.
6. 30
7.
Razem 110 pkt

Aleksander Powietkin
1. 45
2.- 2.5
3. 2
4.
5.
6. 30
7. 5
Razem 79.5

Tony Thompson
1. 15
2. -2
3.
4. -5
5.
6. 30
7. 5
Razem 43



Kolejność

1.Kliczko 215
2.Pulew 120
3.Fury 115
4.Stiverne 110
5.Helenius 104
6.Chisora 85
7.Adamek 85
8.Arreola 80
9.Powietkin 79.5
10.Thomson 43



A tak wygląda to według BoxRec
1 Wladimir Klitschko
2 Kubrat Pulev
3 Tomasz Adamek
4 Tyson Fury
5 Robert Helenius
6 Chris Arreola
7 Dereck Chisora
8 Bermane Stiverne
9 Alexander Povetkin
10 Tony Thompson
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 05:24 PM
Post: #189
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Po pierwsze, to nie jest to temat o wadze ciężkiej, a o rankingu P4P. Po drugie jakakolwiek próba ustalenia rankingu na podstawie liczb, jest głupotą, bo przecież na tym opiera się ranking boxrec, którego moim zdaniem największą perełką jest 14 miejsce w rankingu P4P Kubrata Puleva. Takie rankingi zawsze będą subiektywne, bo każdy ma swoje własne kryteria oceny, niektórzy patrzą na efektowność, inni na zakres sportowy itd. Od razu dodam swój własny, całkowicie subiektywny ranking, który jest bardzo podobny do jednego z powyższych:

1.Floyd Mayweather
2.Andre Ward
3.Guillermo Rigondeaux
4.Timothy Bradley
5.Manny Pacquiao
6.Wladimir Klitczko
7.Danny Garcia
8.Juan Manuel Marquez
9.Erislandy Lara
10.Giennadij Gołowkin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2013, 05:40 PM
Post: #190
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@ kuba33596
To trzeba wziąć pod uwagę wszyskie parametry to ranking będzie bardziej obiektywny.


Ja dałem tylko przykład jak robi się rankingi a nie skupiałem się na P4P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości