Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garcia vs Matthysse
12-07-2013, 01:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2013 10:06 AM przez BESTIA.)
Post: #1
Garcia vs Matthysse
[Obrazek: garciamathysse_piknero82013.jpg]
14 września w MGM Grand w Las Vegas dojdzie do bardzo ciekawej walki, w ringu staną Danny Garcia (26-0, 16 KO) i Lucas Matthysse (34-2, 32 KO).Walka będzie przystawką do niania głównego w postaci Mayweather vs Alvarez.Pojedynek będzie toczyć się o miano króla wagi junior półśredniej, zwycięzca prawdopodobnie też znajdzie się w pierwszej dziesiątce rankingu P4P.

Zapraszam do dyskusji jakie są wasze typy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2013, 06:33 PM
Post: #2
RE: Garcja vs Matthysse
Bitwa na szczycie.
Garcia ma dość szybkie ręce, garda i balans dobrze współpracują, siła ciosu ponad przeciętna, technika również na dobrym poziomie. Sprawia wrażenie ciężkiego na nogach, lubi bić cios vs cios z rywalem, bije dosyć obszerne ciosy..
Mathysse to po prostu morderca z dynamitem w rękawicach. Charakter, siła , instynkt zabójcy, dobra technika użytkowa. Prawdziwy killer. Garcia chcąc uniknąć losu Petersona musi więcej się ruszać niż zazwyczaj i lewy prosty bić z uporem maniaka. Z typem się wstrzymam póki co.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2013, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2013 06:04 PM przez BMH.)
Post: #3
RE: Garcja vs Matthysse
Matthysse na dzis dzien, to zupelnie inny zawodnik niz ten ktory walczyl z Zabem, czy Alexandrem i nie bylbym zaskoczony gdyby zdominowal swoja dywizje. Progres Lucasa jest niesamowity, chlopak wyraznie nabral pewnosci siebie, uwierzyl w sile swoich piesci, i nauczony na bledach nie czeka z werdyktem na sedziow.
Porownujac Argentynczyka z Garcia, to golym okiem widzimy, ze Lucas posiada lepsza umiejatnosc skladania serii, zdecydowanie goruje w poldystansie, switnie bije na korpus, i ma niesamowity pressing. Szczerze... Nie sadze, by Danny-ktory nie ma specjalnie szybkich nog-utrzymal na dystans Matthysse, a wlasnie bezpieczny dystans, i ustawienie rywala pod swoj prawy, ewentualnie uderzenie w tempo-cios na cios, to jedyna szansa dla Garcii. Danny nie jest typem zawodnika ktory dobrze sobie radzi w walce z bliska, zeby nie powiedziec, ze radzi soebie z tym srednio, i wlasnie ten mankament sprawia, ze Lucas jest w mojej ocenie wyraznym faworytem.
Jasne, takiego zawodnika jak Danny nie mozna skazac na pewna porazke, ale polowanie na jeden cios, moze sie okazac niewystarczajace na dobrze skracajacego dystans Matthysse.

Z ostatecznym typem sie jeszcze wstrzymam, ale faworytem 70 do 30 dla mnie Lucas.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 02:31 PM
Post: #4
RE: Garcja vs Matthysse
@BMH
Dokładnie. Moim zdaniem Garcia to jeszcze nie ten poziom co Matthysse. Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Lucasa, ale myślę, że walka z Garcią będzie równie prosta co z Petersonem. Chciałbym później zobaczyć go w walce z Alexandrem lub Maidaną bo jeżeli chodzi o Zaba Judaha to jeżeli Matthysse pokona Garcię czyli ostatniego pogromcę Zaba to ta walka większego sensu mieć nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 03:13 PM
Post: #5
RE: Garcja vs Matthysse
Chyba nie znajdziemy tu nikogo, kto obstawiałby zwycięstwo Garcii. Owszem to bardzo dobry pięściarz, ale czy aż tak dobry żeby pokonać Lucasa? Raczej nie, choć spacerek to dla Matthysse nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 03:26 PM
Post: #6
RE: Garcja vs Matthysse
Zobaczymy, ja rowniez uwazam, ze ktos z takim slabym poldystansem jak Danny, ma pod gorke w tej walce. Zab na dzis dzien to dostaje ciekie ko od Matthysse, i wie to zarowno Lucas, jak i Judah. Argentynczyka chetnie bym zobaczyl z Floydem, o ile limit nie obnizy wartosci sportowej ktoregos z pieciarzy... wiec najbardziej logicznym limitem, bylby limit weletrweight.
Gracia-Matthysse, to walka o o nr.1 w light welterweight, wiec oczekiwania sa duze, i jak lubie obu, tak bede kibicowal Lucasowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 10:06 PM
Post: #7
RE: Garcja vs Matthysse
Świetna walka na kapitalnej gali. Oczywiście faworytem jest Mathysse, ale wolałbym tej walki nigdzie nie typować, bo Garcia jest jak dla mnie mega nieprzywidywalnym zawodnikiem. On może pokonać każdego i z każdym przegrać. Męczarnie z Judahem nie były najlepszym dowodem jakości Garcii, ale już walka z Khanem mnie jak najbardziej przekonała do niego. Wiem, że Amir jest dziurawy jak skarpeta, ale jednak styl w jakim pokonał Khana był niesamowity. Matysse jest niesamowity, zresztą każdu o tym wieTongue. Nie wiem co myśleć o tej walce, ale wydaje mi się, że ma argumenty, by skraść widowisko Canelo - Money.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 11:42 AM
Post: #8
RE: Garcja vs Matthysse
Lara vs Trout na gali Mayweathera Jr?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 11:56 AM
Post: #9
RE: Garcja vs Matthysse
Jakby te wszystkie zapowiedzi okazaly sie prawda, to bylby mega sztos... Trout-Lara, Garcia-Matthysse, mogliby dorzucic jeszcze mlodych prospektow jak Gary Russell, Spence, czy Charlo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 02:47 PM
Post: #10
RE: Garcja vs Matthysse
Podobno na gali ma też dojść do walki Ortiz-Guerrero. 4 walk wieczoru na jednej gali to by było coś niesamowitego Big Grin chyba bym nawet na nią specjalnie w nocy wstał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości