Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beka z rankingów i federacji
13-09-2014, 06:29 PM
Post: #81
RE: Beka z rankingów i federacji
No w sumie. W rankingu jest pomiędzy Szpilką, Joshuą (!) Big Grin

Intryguje mnie też ten cały "FECARBOX". Słyszałem o wielu wynalazkach WBC, ale to chyba jakaś edycja limitowana.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 06:17 PM
Post: #82
RE: Beka z rankingów i federacji
Nie wiem czy ktoś z was śledzi niemiecką prasę o boksie,ja śledzę i w rankingach panuje niezła farsa.
W HW na 6 miejscu jest Pianeta,w cruiser na 6 jest Venter,podczas gdy jego pogromca Kalenga jest 9,w półśredniej na 9 jest sam ...Dejan Zaveck,który zakończył karierę.To wszystko to i tak nic przy rankingu półciężkiej gdzie w dziesiątce są tacy zawodnicy jak 10.Dominic Bosel,9.Tony Averlant i 8.Robin Krasniqi.Niższe wagi są w miare uporządkowane.Tak więc,sami widzicie że patologiczne rankingi są wszędzie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 07:11 PM
Post: #83
RE: Beka z rankingów i federacji
Mógłbyś podać co to konkretnie za ranking, Melvin? U nas jest dosyć dużo ciekawych stron o boksie, a za granicą to jakaś bieda. Np. sprawdziłem włoską stronę eurosportu i ostatnie trzy informacje są o walkach Pacquiao-Algieri, Kliczko-Pulew i Mayweather-Maidana. Poza tym nic przez całe trzy miesiące. Francuskie strony? Coś skrobnęli o Mormecku, a wcześniejsze informacje? O Mayweather-Maidana... Ogólnie jesteśmy w internecie dosyć aktywną społecznością. U nas stworzono drugą najbogatszą bazę filmów po IMDB, czyli filmweb, u nas stworzono alternatywę dla reddita (wykop), dobre strony sportowe, itp. Jak zdarza mi się sprawdzić jakieś strony nawet z dosyć zamożnych krajów to się załamuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 07:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 07:17 PM przez Melvin.)
Post: #84
RE: Beka z rankingów i federacji
To ranking magazynu Box Sport, wejdź na stronkę http://www.box-sport.de
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:54 PM
Post: #85
RE: Beka z rankingów i federacji
Shumenov drugi w cruiser, a nigdy jeszcze tam nie walczył.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:57 PM
Post: #86
RE: Beka z rankingów i federacji
Wg jego ukochanej WBA?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 08:22 PM
Post: #87
RE: Beka z rankingów i federacji
Oczywiście, a gdzie indziej Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 03:19 PM
Post: #88
RE: Beka z rankingów i federacji
Matematyczny system boxrec też produkuje pełno absurdów.

HW: 7 miejsce- Antonio Tarver, 10 miejsce- Christian Hammer
CW: 7 miejsce- Ovill McKenzie
SMW: 2 miejsce- Julio Cesar Chavez Junior
LMW: 11 miejsce-Sascha Yengoyan
LWW: 11 miejsce-Keita Obara

A rankingów federacji to nie ma co nawet komentować.
WBA to moi ulubiency. W ciężkiej na 6 Kaufman,na 7 Briggs, a na 9 De Mori. W jr. ciężkiej do walki o pas nie wiadomo za co może się już szykować Szumenow.
WBO też niezłe numery wyczynia. Ich pierwsza trójka w cruiser to magia. Głowacki, Meroro i Seferi Smile Ta federacja bardzo lubi Węgrów. W dziesiątce superśredniej znajduje się Balazs Kelemen, a w średnej Lajos Mark Nagy. A w najlepiej obsadzonej wadze świata (półsrednia) na 10 miejscu.... Szymański, który czterech ostatnich walk nie toczył nawet w jej limicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 10:56 AM
Post: #89
RE: Beka z rankingów i federacji
Odnośnie rankingów, to jedna sprawa.
Czemu przecietni bokserzy nie bronią tych pasków typu WBA Fedebol czy WBO Youth
Przecież obroni się taki pasek 6-8 razy i ma się pozycję na podium. Paski szczególnie afrykanskie jak WBA Africa czy z Ameryki Południowej broni się z naprawdę ... ciotami. Tragedia w ogóle nie realizuje nikt tego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2014, 08:52 PM
Post: #90
RE: Beka z rankingów i federacji
Mnie też to dziwi,bokserzy Wasyla swego czasu posiadali po kilka takich pasków w kilku kategoriach: WBC Youth,WBC Baltic,lecz wtedy nic nie wychodziło z tych pozycji rankingowych.Dopiero w ostatnim czasie gdy Wojaki odpuścili sobie walki o takie pasy to zaczeli dostaać naprawdę dobre walki,abstrachując od wyniku.Wydaje mi się że takim pasem który najwięcej daje to jest jednak WBC Silver.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości