Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
16-09-2013, 10:36 PM
Post: #31
RE: Adrien Broner
(16-09-2013 10:15 PM)KrychuTMT napisał(a):  Peterson spokojnie do znokautowania , jakoś Lamont nigdy nie robił na mnie wrażenia,bokser przyzwoity ale z tego co kojarzę to często witał się z deskami . Na junior średnią nie ma się co porywać , jeszcze niedawno boksował w kategorii lekkiej .

No ale lepszej opcji nie widze bo z Garcia raczej walki nie będzie.
Potem ewentualna obrona z Mathysse o ile ten sie pozbiera i ktoś zechce dać mu szanse.
Żeby tylko Broner w tym wieku nie dał sie pogrążyc z wagą.

Co do Junior średniej to pisałem że na pewno nie w tym czasie. Ale w przyszłości Smile czemu nie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:39 PM
Post: #32
RE: Adrien Broner
No póki co pozostaje Lamont , może jak Garcia przejdzie do 147 pojawią się jakieś ciekawe zestawienia w kolejce po wakujące pasy Wink

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 02:14 PM
Post: #33
RE: Adrien Broner
Broner w kóncu bez pasa w lekkiej. Mistrzem został Figueoroa.

Szkoda że w lajtowej ani Vazquez ani Burns nie chcieli podjąc wyzwania. To by były ciekawsze zestawienia niż pas w półśredniej i na pewno lepsza reklama.
Ciężko teraz znalezc sposób na kariere Bronera bez rewanżu z Maidaną (oczywiscie który musi wygrać).

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 03:26 PM
Post: #34
RE: Adrien Broner
I ktory to jest przesadzony. Ja czytalem ze niezaleznie od wyniku walki z Maidana, Broner schodzi do nizszej dywizji. Ruch w dobrym kierunku, choc nie zdziwie sie jesli bedzie tam schodzil z dwiema porazkami na koncie. Ciekawe jak Maidana sie przygotuje na Bronera choc mam wrazenie ze skoro ma juz namacalny dowod jak Broner walczy, bedzie mu latwiej: szczegolnie chodzi mi o rozlozenie sil zeby w koncowce nie umieral.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2014, 12:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2014 12:46 PM przez KrychuTMT.)
Post: #35
RE: Adrien Broner


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2014, 12:59 PM
Post: #36
RE: Adrien Broner
Dla mnie taki Errol Spence, to wiekszy talent niz Broner. Lubie "Bronka", to kawal zawodnika, ale jestem realista.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 06:19 PM
Post: #37
RE: Adrien Broner



http://www.bokser.org/content/2014/04/19.../index.jsp

Król powraca Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 07:36 PM
Post: #38
Bug RE: Adrien Broner
Jaka broda (pewnie dla amortyzacji ciosów na szczękę) Smile W pierwszej chwili pomyślałem, że to Rick Ross zszedł parę kategorii niżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 10:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 10:37 AM przez Krzych.)
Post: #39
RE: Adrien Broner
Temu znowu już zaczyna odpierdalać. "Odbiorę boks po Floydzie Mayweatherze" - powiedział Broner, który zszedł z płaczem z ringu podczas ostatniej walki. Zero pokory, to jest po prostu kompletny półgłówek. Umiejętności ma i to nieprzeciętne ale dopóki będzie się zachowywał jak niedorozwinięte psychicznie i rozpieszczone 10 letnie dziecko to nie dojdzie do niczego. To jest sport dla mężczyzn a nie dla rozpieszczonych mazgajów, którzy pajacują i są dobrzy gdy wszystko idzie po ich myśli a gdy coś idzie nie tak to pokładają się po ringu i wybiegają z płaczem. Jeden Argentyńczyk nie wystarczył żeby nauczyć go szacunku to proszę bardzo - Garcia po następnej walce idzie w górę, więc proponuję Matthysse-Broner o wakujący pas WBC. Maidana najwidoczniej niewystarczająco przestawił mu czaszkę i objawy wróciły, więc doktor Matthysse powinien teraz wdrożyć swoją kurację antykretynową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 10:43 AM
Post: #40
RE: Adrien Broner
Korba no to co ma mówić,że dostał po pipce i teraz spokorniał?To by się nie sprzedało tak dobrze jak mówienie że przejmie interes,najwięksi mieli porażki itp.Broner to rodzaj showmena i niech takim zostanie,przynajmniej jest śmiesznie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości