Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
17-07-2013, 07:28 PM
Post: #21
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
(17-07-2013 06:54 PM)Sander napisał(a):  Ostatnie walki to lepiej od Adamka wygląda.

Z tą drobną różnicą, że Adamek walki wygrywa a Cunningham przegrywa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 11:44 PM
Post: #22
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Nie ma w sumie czego tu komentować. Walka taka jak z Maddalone albo McBride'm. Grano będzie robił za tarcze dla kombinacji wielu ciosów. O ile Adamek znowu nie "zwiększy siły ciosu" wnosząc 102kg+....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 03:24 PM
Post: #23
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
@Krzych
Ehh marzenie, zobaczyć takiego Adamka jak w walkach z Maddalone czy McBridem... dynamicznego, szybkiego na nogach... niestety obawiam się, że zobaczymy sztywnego Adamka, zadającego mało ciosów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 03:33 PM
Post: #24
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Na tle McBride'a i to młodszego to i Gołota który już wówczas był fizycznym wrakiem wyglądał na szybkiego a jeszcze go skończył przed czasem.
Brak czasówki na Irlandczyku to duży wyczyn. Zero kondycji, tłuszcz i ogólna bokserska mizeria. No ale jeśli o nogi chodzi to fakt to były czasy gdy Adamek sprawnie się poruszał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 04:57 PM
Post: #25
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
@Sander
Bardziej chodziło mi o to jak się poruszał itd a szybkość na tle takiego kloca jak McBride nie porównywalnie większa do tej, którą prezentuje dzisiaj Adamek. A wracając do McBride'a to myślę, że gdyby Tomek na prawdę spiął tyłek to by go po kumulacji ciosów pokonał przez TKO. Musiałby polecieć na niego jak na Walkera. Inną sprawą jest to, że trudno jest przewrócić 130 kg grubasa, ze szczelną gardą nie posiadając w HW zbyt mocnego ciosu Big Grin ale raz tam go podłączonego miał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 06:07 PM
Post: #26
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano




Coś mi się wydaje, że z tej mąki chleba już nie będzie. Adamek by chciał, ale ciało nie pozwala już się tak ruszać itd. Chyba, że filmik został zrobiony już na pełnym zmęczeniu Tomka dlatego tak to wyszło. Mimo wszystko nawet przy walce z cieniem Adamek zbyt dużo ciosów nie zadaje, na nogach też tak się nie rusza jak kiedyś ( porównuje ze starszymi treningami ) obym się mylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 06:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2013 06:24 PM przez BMH.)
Post: #27
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
(18-07-2013 06:07 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Coś mi się wydaje, że z tej mąki chleba już nie będzie.

I tak daleko idace wnioski wyciagasz po zobaczeniu tego filmu?Big Grin Zobacz jak Jones sie ostatnio ruszal na treningu medialnym przed Lebedevem... co bylo w ringu? Dla mnie ocena mozliwosci zawodnika po zobaczeniu sparingu, czy frag.treningu, to jak wrozenie z fusow, albo gra w totka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 06:32 PM
Post: #28
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
@BMH
A co takiego Jones pokazał podczas walki oprócz tego, że ma szczękę z betonu ? gdyby nie nokaut na rusku to Jones poległby na pkt bez dwóch zdań. Znam Adamka na pamięć, sposób poruszania się itd. Adamek od pewnego czasu na treningach stał się leniwy... myślę, że nawet z tą wagą nie będzie tak kolorowo jak to się wszyscy spodziewają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 06:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2013 06:40 PM przez BMH.)
Post: #29
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Ty ogladales walke??
Giuseppe Quartarone 94-96 Lebedev
Oliver Brien 93-97 Lebedev
Leszek Jankowiak 94-96 Lebedev

Co istotne, walka w Rosji...
(18-07-2013 06:32 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Znam Adamka na pamięć, sposób poruszania się itd. Adamek od pewnego czasu na treningach stał się leniwy.

Tia, znasz Adamka na pamiec.Rolleyes Ile czasu spedziles z nim na sali? Patrzysz na jakis kilkuminutowy filmik i wyciagasz takie wniski, ze boj sie boziu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 06:55 PM
Post: #30
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
@BMH
Porównuje tylko filmiki. Przecież nie piszę, że jestem pewny.... wyciągam wnioski z tych 2-3 minutowych migawek z treningów. Nie przywiązuj do tego zbyt wielkiej wagi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości