Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jednak w kaskach
05-06-2013, 12:09 PM
Post: #1
jednak w kaskach
wie ktos co sie stalo ze jednak mistrzostwa europy rozgrywane sa w kaskach a nie jak zapowiadano bez ?? ma ktos informacje kiedy wejdzie przepis a sciagnieciu kaskow i starcie piesciarzy plus 34 lata ????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-06-2013, 01:06 PM
Post: #2
RE: jednak w kaskach
@oscardelaroger
Od igrzysk olimpijskich w Rio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-06-2013, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2013 03:49 PM przez oscardelaroger.)
Post: #3
RE: jednak w kaskach
skad masz ta wiadomosc ? bez kaskow i +34 od rio czy tylko kaski a +34 od teraz ????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2013, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2013 10:04 PM przez emilio.)
Post: #4
RE: jednak w kaskach
Na turnieju Stamma komentatorzy mówili, że od mistrzostw świata czy europy ma być bez kasków. Na pewno musiałoby się to odbyć przed olimpiada, nie wyobrażam sobie, ze taki eksperyment dadzą na najważniejszy turniej amatorski...
"Komitet Wykonawczy Międzynarodowej Federacji Boksu (AIBA), którego członkiem jest m.in. znany polski trener i działacz Adam Kusior poinformował, że od 1 czerwca seniorzy występujący w zawodach międzynarodowych rywalizować będą bez kasków."

Decyzja zapadła, trzeba poczekać do następnego dużego turnieju żeby zobaczyć czy nowe zasady są respektowane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-06-2013, 11:00 PM
Post: #5
RE: jednak w kaskach
no tak kaski od rio a co z limitem wieku ? pisalem do kusiora nawet do aiby nic nikt nie odpisuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-06-2013, 10:03 AM
Post: #6
RE: jednak w kaskach
od jakiego Rio? Wszędzie jest napisane, że ksaki znikają od 2013roku. Pokażcie mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że kaski znikają dopiero na olimpiadzie... Chcecie mi powiedzieć,.że turnieje kwalifikacyjne/przedolimpijskie beda w kaskach a ci sami zawodnicy na olimpiadzie bez żadnego wcześniejszego przetarcia zawalczą bez kasków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-06-2013, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013 03:50 PM przez oscardelaroger.)
Post: #7
RE: jednak w kaskach
jazda z tym wszystkim niby od 1 czerwca to wszystko czyli kaski punktacja wiek a teraz nic nie wiadomo nikt nic nie wie ja trenuje w uk w maju zjawilem sie w klubie bokserskim z zapytaniem czy to juz aktualne bo chce wrocic na pare walk ( mam 38 lat } powiedziano mi ze tak ale od czerwca ze mi zrobia badania i spoko i ze bez kaskow no ale teraz w klubie tez nikt nie wie Smile mam czekac na jakies decyzje nie wiem skad i ile Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 10:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2013 10:50 AM przez emilio.)
Post: #8
RE: jednak w kaskach
20 w czerwca w Wałczu rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Polski - Odbędą się BEZ KASKÓW (Potwierdzona informacja) Czyli jednak już od tego miesiąca Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-06-2013, 12:08 AM
Post: #9
RE: jednak w kaskach
tak tak juz wiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości