Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck vs Afolabi - III
30-05-2013, 08:08 PM
Post: #1
Huck vs Afolabi - III
Trzecie starcie obu panów.
Kto wg Was jest faworytem? Ja stawiam na wygraną Hucka, chociaż walka zapewne znów będzie wyrównana. Oby rozstrzygnięcie było wyraźne bo będą chcieli się bić po raz czwarty i przestałoby mieć to sens.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-05-2013, 08:23 PM
Post: #2
RE: Huck vs Afolabi - III
Liczę, że w końcu Afolabi udowodni wyraźnie, że jest lepszy od Bośniaka i sędziowie zachowają honor przy punktowaniu. Dwa dotychczasowe starcia jak najbardziej mi się podobały także i tym razem chętnie obejrzę ich walkę. Faworyzuję z Afolabim i mam nadzieję na jego wygraną.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-05-2013, 10:56 PM
Post: #3
RE: Huck vs Afolabi - III
Też mam nadzieję, że Afolabi wygra, ale na punkty nie ma szans wygrać, niestety. On sam zdaje sobie chyba sprawę, że musi znokautować Bośniaka, i choć Huck, jest twardy i silny, to mam nadzieję, że to mu się udaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-05-2013, 07:16 AM
Post: #4
RE: Huck vs Afolabi - III
Ja szczerze mówiąc nie wiem kto wygra. Wolałbym żeby to Huck znokautował Afolabiego bo na prawdę uwielbiam jego walki. A po straceniu pasa różnie mogła by się potoczyć jego kariera chociaż kto wie, może przeszedłby do wagi ciężkiej a porażkę usprawiedliwiałby uporczywym zbijaniem wagi do limitu kategorii cruiser Big Grin Bośniak z charakteru jest jaki jest, ale walki daje emocjonujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-06-2013, 04:50 PM
Post: #5
RE: Huck vs Afolabi - III
Huck - Afolabi
1,41 - 2,90 betsson
1,44 - 2,75 bet365
1,42 - 2,95 betsafe
1,48 - 2,60 fortuna
1,50 - 2,75 unibet

U bukmacherów Afolabi nie ma większych szans...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-06-2013, 08:59 PM
Post: #6
RE: Huck vs Afolabi - III
(31-05-2013 07:16 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Ja szczerze mówiąc nie wiem kto wygra. Wolałbym żeby to Huck znokautował Afolabiego bo na prawdę uwielbiam jego walki. A po straceniu pasa różnie mogła by się potoczyć jego kariera chociaż kto wie, może przeszedłby do wagi ciężkiej a porażkę usprawiedliwiałby uporczywym zbijaniem wagi do limitu kategorii cruiser Big Grin Bośniak z charakteru jest jaki jest, ale walki daje emocjonujące.

Dokładnie, nie widać zdecydowanego faworyta. Poprzednie walki były bardzo wyrównane. Chciałbym aby Huck wygrał bezdyskusyjnie. Trochę minęło od walki z arslanem, gdzie uważam ze było widać, że jest przetrenowany. Mam nadzieję, że wyjdzie w pełni zmobilizowany i pokarze swój charakter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2013, 11:04 PM
Post: #7
RE: Huck vs Afolabi - III
Pewne zwycięstwo Hucka. Afolabi w zasadzie nic nie pokazał.
Zastanawia mnie fakt jakim trzeba być debilem żeby ten pojedynek ocenić na 114:114.....takiego gościa to powinni dożywotnio zdyskwalifikować.
Po dzisiejszej walce chętnie zobaczyłbym pojedynek Huck-Włodarczyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2013, 11:07 PM
Post: #8
Bug RE: Huck vs Afolabi - III
Afolabi chyba już w ogóle nie myśli poważnie o boksie. Sprawiał wrażenie jakby mu się po prostu nie chciało. Myślami pewnie jeszcze przed walką był już na sportowej emeryturze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2013, 11:09 PM
Post: #9
RE: Huck vs Afolabi - III
Niestety pojedynek jednostronny, Afolabi zawiódł mnie straszliwie. Huck jak dla mnie wygrał minimum 8 rund. Zdecydowanie najsłabsza walka trylogii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2013, 11:20 PM
Post: #10
RE: Huck vs Afolabi - III
Huck to kawal sku%wys@a, w mojej opinii wygral ta walke zasluzenie, choc co najmniej piec z dwunastu rund, mogla byc dowolnie interpretowana. Co wazne, to walka byla fajna dla oka potyczka, nawet mimo slabego poziomu technicznego. U mnie 116-114 Marco dwie rundy dalem remisowe... szkoda, ze tak wyszlo.

Huck powinien zmienic ksywe z "Kapitana", na "Magic", ewentualnie "Sugar".Big Grin Brylantowa technika, widac ze pracowal nad tym elementem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości