Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
26-09-2013, 09:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 09:13 PM przez KrychuTMT.)
Post: #211
RE: Kliczko vs Povetkin
Oczywiście ,że jest . Nawet na głupim Facebooku Floyd ma więcej polubień : 856 tys Kliczko , 2 mln 671 tys Floyd Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:16 PM
Post: #212
RE: Kliczko vs Povetkin
Krychu nie rób sobie jaj. Facebook to świat wirtualny a ja mówie o świecie realnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:17 PM
Post: #213
Bug RE: Kliczko vs Povetkin
Jeżeli na ulicy w Europie będziemy pytać przypadkowe osoby o Kliczków i Floyda, to jestem przekonany, że w przypadku Ukraińców jakieś 10-20% pytanych kojarzyłoby nazwisko, a o Floydzie pewnie nawet 1% nie słyszał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 09:20 PM przez KrychuTMT.)
Post: #214
RE: Kliczko vs Povetkin
Masz racje , jednak stanowi to pewien wyznacznik. No chyba ,że chodzi Ci o Januszy to oni na pewno znają Kliczkę.

@Metzger
A jaki podział % byłby w Izraelu ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:23 PM
Post: #215
RE: Kliczko vs Povetkin
Wiadomo jak spytasz Ukraińców o rodaka i jakiegoś Afroamerykanina to wiadome jest że większość będzie znała rodaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:24 PM
Post: #216
RE: Kliczko vs Povetkin
Przeciętny Polak jeśli kojarzyłby któregoś z nich to z pewnością Wladimira.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:26 PM
Post: #217
RE: Kliczko vs Povetkin
Mayweathera znają tylko fani boksu. A o Kliczkach słyszało wielu nie interesujących się na co dzień boksem (sportem w ogóle)...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:27 PM
Post: #218
Bug RE: Kliczko vs Povetkin
(26-09-2013 09:18 PM)KrychuTMT napisał(a):  A jaki podział % byłby w Izraelu ?
Podobny jak w Europie.

(26-09-2013 09:23 PM)BESTIA napisał(a):  Wiadomo jak spytasz Ukraińców o rodaka i jakiegoś Afroamerykanina to wiadome jest że większość będzie znała rodaka.
Nie do końca. Kliczkowie mają ten plus, że walczą w najpopularniejszej i najbardziej medialnej wadze. Jeżeli zapytasz kogoś, kto się nie zna na boksie o kilka nazwisk bokserów, to na 90% wymieni ciężkich. Wiedza o niższych wagach jest naprawdę znikoma. Mam kumpli, którzy pasjonują się MMA, ale nigdy nie słyszeli o Floydzie czy Pacquiao, a jeżeli słyszeli o Masternaku, to nie wiedzą w jakiej wadze walczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:33 PM
Post: #219
RE: Kliczko vs Povetkin
W skali globalnej Floyd jest bardziej znany i to na pewno.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:39 PM
Post: #220
RE: Kliczko vs Povetkin
Metzger
"Kliczkowie mają ten plus, że walczą w najpopularniejszej i najbardziej medialnej wadze"
Tu się zgodzę.

"Jeżeli zapytasz kogoś, kto się nie zna na boksie o kilka nazwisk bokserów, to na 90% wymieni ciężkich."
Jeśli ktoś zna się na boksie, to powinien znać króla P4P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości