Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
01-05-2013, 04:57 PM
Post: #11
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
"Henry died several months after Riddick's disappointing silver medal in Seoul" - Ten koleś to na pewno nie Henry Bowe Wink
Tragicznie także skończyła siostra Riddicka, która została zadźgana nożem przez dealerów cracku, ponieważ odmówiła kupienia ich towaru.

Odnośnie otyłości Bowe przypomniałem sobie jedną anegdotę. Po pierwszej walce z Gołotą Riddick zamknął się w domu i żarł na potęgę uzyskując potężną nadwagę. Podczas obozu treningowego Riddick zrzucił ponad 20kg. Bowe był tak odchudzony, że podczas ważenia przed pojedynkiem nie rozpoznała go własna żona. Gdy zreflektowała się, ze zdumieniem rzuciła "Boże, Riddick wyglądasz jakbyś był z Etiopii!".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 11:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 12:34 PM przez BMH.)
Post: #12
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
(07-08-2013 12:06 PM)Dudas napisał(a):  Yuri Gamboa (jeszcze do uratowania)
Odlanier Solis
Victor Ortiz (co ten chłopak ma w głowie?)
Joan Guzman
Edwin Valero
Zab Judah (przy tym potencjale...)
Hector Camacho Jr (pamiętam jego pierwsze walki, miał dryg)
Fernando Vargas
Ike Ibeabuchi
Travis Simms
Harry Simon
Paul Spadafora
Andrew G.
Prince Naseem Hamed

Dudas, jak bedziesz mial chwile, to moglbys napisac po kilka slow dlaczego Twoim zdaniem sa to zmarnowne talenty. Wink



David Reid
Jak na moje oko, byl to zawodnik mega utalentowny, wydaje mi sie, ze jego najwiekszym bledem podczas kariery zawodowej bylo za szybkie rzucenie go na Tito. Choc "American Dream" mial w tym pojedynku swoje momenty(nawet mial Tito na deskach), to jednak faworyta nie pobil. Reidowi starczylo zapalu do boksu zawodowego na zaledwie 4 lata, jednak po porazce z Felixem, Amerykanin juz nigdy nie nawiazal do optymalnej dla siebie formy.
David Reid w wieku 28 lat dal ostatnia-przegrana-walke, po tej porazce sluch o nim zagina.

Tony Ayala Jr
Choc Tony walczyl w czasach kiedy jeszcze nie bylo mnie na swiece, to dzieki uprzejmosci kolegi ktory non stop byl katowany o nagrywanie mi walk, mialem mozliwosc w pozniejszych latach luknac kilka jego pojedynkow w ktorych zrobil na mnie duze wrazenie.
Blizej Tonemu(juz w tv) sie przyjrzalem juz po odsiadce, kiedy po 17latach wrocil na ring. Jakie bylo moje zaskoczenie kiedy wl. eurosport(raczej byl to eurosport, ale glowy za to nie dam) mialem okazje zobaczyc duzo starszego Ayale. Choc bylem bardzo nakrecony powrotem Tonego, to jednak na zbyt wiele nie liczylem i jak sie okazalo... slusznie.

Luis Collazo
Jak potoczylaby sie kariera Collazo, gdyby w walce z Hattonem to jemu dano decyzje..? Dla mnie w tamtej walce, to wlasnie Luis powinien zostac ogloszony zwyciezca. Pozniej porazka z wciaz bardzo mocnym Mosleyem, i za "chwile" kolejna walka z wschodzaca gwiazda-Andre Berto, gdzie Collazo zawiesil poprzeczke bardzo wysoko(tylko 1punktem mialem na kartce dla Andre). Wprawdzie Luis wciaz walczy na niezlym poziomie, ale ciezko wyzbyc sie myslenia, ze po blisko 15 latach kariery zawodowej nie nawiaze do poziomu ktory prezentowal z wspomnianym Hattonem. Gdyby Luis byl lepiej promowany, to dzis najprawdopoodniej bylby o wiele wyzej cenionym piesciarzem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 01:20 PM
Post: #13
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Tito mu trwale uszkodził oko. David Reid miał z tym problemy już wcześniej, ale lanie od Trinidada spowodowało, że kontynuowanie kariery stało się zbyt niebezpieczne. Walka powinna tam zostać przerwana dobrych kilkanaście minut wcześniej, a Reid miałby jeszcze szanse odnosić dalsze sukcesy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 02:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 07:09 PM przez BMH.)
Post: #14
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Faktycznie cos tam bylo na temat oka/siatkowki, jednak nigdy nie myslalem, ze to tak na stale. Najwidoczniej zle sie wczytalem. Tak, czy owak Reid, byl mega talentem i do dzis nie moge go odzalowac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 01:34 PM
Post: #15
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Kirkland Laing
http://www.bokser.org/content/2011/11/13.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 05:40 PM
Post: #16
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Historia śmierdząca trochę stęchlizną ale ciekawe co by było gdyby Stanley Ketchel (Kiecal) powalczył jeszcze 4-5 lat.
Wielka strata bo to był prawdziwy niszczyciel i do tego Polak

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 06:15 PM
Post: #17
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Meldrick Taylor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 07:10 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
TomaszX
Nie kazdy zna takich zawodnikow, wiec fajnie by bylo, gdybys mlodszym kibicom troszeczke przyblizyl jego sylwetke, i napisal dlaczego Twoim zdaniem jest to niespelniony talent. Ja znam kariere Taylora dosc dobrze, ale nie sadze by kibice ktorych przygoda z boksem zaczela od niedawna kojarzyli go z nazwiska, czy ringowych wystepow. Naturalnie, do niczego nie zmuszam, sadze jednak, ze kilka zdan argumentacji, to dobre rozwiaznie.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 04:28 PM
Post: #19
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Meldrick Taylor zdobył złoto igrzysk olimpijskich w 1966.W po dwudziestu paru zwycięstwach zmierzył się z legendarnym Julio Cesarem Chavezem,wygrywał po 11 rundach na punkty poczym przegrał przez KO a sędzia wyliczył go zaraz przed ostatnim gongiem.Uważam że był zmarnowanym talentem ponieważ niepotrzebnie szedł w górę z wagą,do kategorii gdzie się nie nadawał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 04:37 PM
Post: #20
RE: Niespełnione taleny/niewykorzystane potencjały
Dzieki.Wink

Z ciekawosci... jaka Twoim zdaniem bylaby najbardziej odpowiednia waga dla Taylora na pro?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości