Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wawrzyk vs Povetkin !?
17-05-2013, 07:52 PM
Post: #121
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Najmana nie pokonał ani Powietkin ani nawet Kliczko. Głównie przez to że z nimi nie walczył ale zawsze Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 07:57 PM
Post: #122
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Pakman
Nie no chwała Povetkinowi, że podjął rękawice i zawalczył z Povetkinem. Teraz jednak można się domyślić co zrobiłby z nim Haye gdyby doszło do takiej walki jak pierwotnie zakładano.... Wawrzykowi po prostu brak doświadczenia... jak można było przeskoczyć z bumów i średniego Bachtova na ''mistrza'' Povetkina ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 08:04 PM
Post: #123
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
No cóż to było do przewidywania Smile.Andrzej a Powietkin to kilka klas .Aczkolwiek może wyjdzę na lekkiego głosiciela teorii spiskowych .Ale dla świętego spokoju domagał bym się na miejscu Łapina sprawdzenia rękawic Powietkina .Pewnie nic nie było , tym bardziej , że różnica klas ogromna ,Wawrzyk ma słabą szczekę i tak dalej.Jednak rękawice zagineły , a i stawka dla Powietkina i Rosjan była ogromna , tym bardziej , że promotorzy Powietkina wyłożyli ogromne pieniądze , aby do walki z Kliczką doszło .A wiadomo dla jakiej stajni Powietkin boksuje i jakie tam cuda dzieją.I niby Wawrzyk i tak miał niecały procent szans , ale wiadomo strzeżonego Pan Bóg strzeże .Więc po prostu radził bym się domagać sprawdzenia rękawic ,chociaż pewnie to jest w tej chwili mało możliwe. Niektórzy powiedzą Powietkin nie potrzebował takich chwytów ,aby wygrać , no nie potrzebował(ale no cóż stajnia cudów ) .Nie ,że oczerniam niepotrzebnie Saszę( bo przewaga ogromna , Sasza fantastycznie mierzył , robił z Wawrzykiem co chciał) , ale wolę , aby wszelkie niedopowiedzenia były rozstrzygnięte :-)i tyle .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 09:02 PM
Post: #124
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Nawet mi się nie chce rozpisywać. Różnica klas, jak profesor matematyki odpytujący przedszkolaka. Kac walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 09:40 PM
Post: #125
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Jak napisał Pakman, nie ma się co znęcać nad Cycem, jest zdecydowanie słabszy i pozostanie mu obijanie "Hawkinsów" na WBN. Wyżej nie podskoczy, ale podjął rękawice, spróbował i ocenił, że co najmniej 5 poziomów dzieli go od najlepszych.
O samej walce nie ma co się rozpisywać. Trzy nokdauny w osiem minut mówią same za siebie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 11:44 PM
Post: #126
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
da się z jakiś nieoficjalnych żródeł dowiedzieć ile sprzedano ppv?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 12:47 AM
Post: #127
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Wątpię, chociaż jak się dobrze sprzeda to mogą oficjalnie ogłosić. Też jestem ciekaw jak to się sprzedało.
Najlepsze było to, że po 21.00 oglądając TV pojawił mi się komunikat o ostatnim momencie zakupu PPVSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 03:28 AM
Post: #128
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Mi się pojawiał pasek z ofertą kupna już po walce Polaka. Chcieli jeszcze kogoś nabić w butelkę.
Podejrzewam, że sprzedali około 5 sztuk (Ibisz, Wiśniewski, Zapendowska, Koterski i Romek z rodziny zastępczej) Big Grin A tak poważnie to podejrzewam, że to najgorzej sprzedana walka w historií PPV w Polsce. I o oficjalny wynik będzie ciężko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 06:59 AM
Post: #129
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
http://w633.wrzuta.pl/film/8zGudNBuUUC

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 09:36 AM
Post: #130
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Mnie też ten pasek o zakupie PPV na walkę po godzinie 21 rozwalił...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości