Ankieta: Przeciwko komu Gołota dał najlepszą walkę w karierze?
Riddick Bowe 1
Riddick Bowe 2
Michael Grant
John Ruiz
Chris Byrd
Kevin McBride
Corey Sanders
ktoś inny
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Gołota
26-07-2013, 06:48 PM
Post: #41
RE: Andrzej Gołota
Ten wywiad gdzieś mi dawniej mignął, ale w całości wcześniej jakoś go nie przeczytałem.

No ciekawe rzeczy mówi. Nie plecie pierdół, nie idealizuje ojca, przedstawia rzeczywistość.

Kiedyś Mariola Gołota powiedziała, że gdy ktoś w szkole zalazł za skórę córce, to ta mówiła coś w stylu "mój tata cię pobiję, a moja mama oskarży".

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 08:27 PM
Post: #42
RE: Andrzej Gołota
Uwielbiam czytać o Gołocie - człowieku a nie pięściarzu.
A ten wywiad świetny, o 5 rano przed robotą go odkopałem Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 11:24 PM
Post: #43
RE: Andrzej Gołota
Kurde... naprawdę świetny wywiad, dzięki Sander.
Andrzej ma złote serce, jest wspaniałym człowiekiem i to widać. Zawsze bardzo mi go szkoda jak przegrywa walki. Tą z Adamkiem i Saletą. Widać, że był zawiedziony. Naprawdę musi być genialnym człowiekiem. Nie słyszałem o nim NIGDY negatywnej opini od ludzi ze środowiska bokserskiego i z jego otoczenia. Uwielbiam czytać lub słuchać jak eksperci, trenerzy i bokserzy wypowiadają się na temat Gołoty. Uwielbiam w ogóle historię Gołoty. Niesamowity człowiek i niesamowity pięściarz. Andrzej nasz kochanySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:36 AM
Post: #44
RE: Andrzej Gołota
Pamiętam wywiad Romana Kołtonia z Andrzejem przed walką z Saletą. Wtedy było mi go szkoda najbardziej, jak jeszcze nigdy, nawet po tych nieszczęsnych walkach z Adamkiem i Saletą. Po Gołocie strasznie było widać, że szkoda mu jest, że nie został mistrzem świata. Dla nas jest kimś wielkim, ale samego siebie uważa za nikogo, bo zawiódł, bo przegrał decydujące pojedynki. I to jest chyba największe przekleństwo Andrewa. Widać było, że on naprawdę wierzył, że jeszcze wróci do gry i dostanie szansę o tytuł. I choć jego wypowiedzi były nieskładne i często niezrozumiałe to wzruszył mnie ten wywiad, zupełnie inaczej niż wyemitowany tydzień później wywiad z erudytą polskiego boksu, Saletamanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:23 AM
Post: #45
RE: Andrzej Gołota
(27-07-2013 12:36 AM)kubala1122331 napisał(a):  Pamiętam wywiad Romana Kołtonia z Andrzejem przed walką z Saletą. Wtedy było mi go szkoda najbardziej, jak jeszcze nigdy, nawet po tych nieszczęsnych walkach z Adamkiem i Saletą. Po Gołocie strasznie było widać, że szkoda mu jest, że nie został mistrzem świata. Dla nas jest kimś wielkim, ale samego siebie uważa za nikogo, bo zawiódł, bo przegrał decydujące pojedynki. I to jest chyba największe przekleństwo Andrewa. Widać było, że on naprawdę wierzył, że jeszcze wróci do gry i dostanie szansę o tytuł. I choć jego wypowiedzi były nieskładne i często niezrozumiałe to wzruszył mnie ten wywiad, zupełnie inaczej niż wyemitowany tydzień później wywiad z erudytą polskiego boksu, Saletamanem.

Dokładnie.Ten wywiad był taki jakby to powiedzieć sentymentalny,z taką dziwną atmosferą i bez żadnej otoczki.Po Gołocie widać było,że gdzieś siedzi mu to w psychice,że nie został mistrzem świata.Najbardziej mi było szkoda,gdy nie rozumiałem praktycznie co drugiego słowa wypowiedzianego przez Andrzeja.Inną sprawą jest to,że jego walka z Saletą wzbudziła i tak duże zainteresowanie,jak na taki poziom sportowy,co by nie było ludzie pamiętają Gołote z czasów świetności.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:34 PM
Post: #46
RE: Andrzej Gołota
Gdzie mogę znaleźć ten wywiad?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:57 PM
Post: #47
RE: Andrzej Gołota
(27-07-2013 12:34 PM)Crumb napisał(a):  Gdzie mogę znaleźć ten wywiad?

http://www.ipla.tv/Kulisy-sportu-wywiady...od-5653487

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 03:58 PM
Post: #48
RE: Andrzej Gołota
A skoro już jesteśmy przy wywiadach z Andrzejem, to polecam również ten film:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 07:34 PM
Post: #49
RE: Andrzej Gołota
(26-07-2013 11:24 PM)Crumb napisał(a):  Nie słyszałem o nim NIGDY negatywnej opini od ludzi ze środowiska bokserskiego i z jego otoczenia.

A kogo Ty takiego znasz ze środowiska bokserskiego a tym bardziej z jego otoczenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 08:13 PM
Post: #50
RE: Andrzej Gołota
@AdamekFightPl
Weź się idioto zamknij już. Jesteś takim kretynem, że mi Cię szkoda...
O kur** znalazł się celebryta hahaaha. Ale jesteś bez mózgu...
Ty na pewno chodzisz z Tysonem na piwko nie? ;d ale jesteś idiotą...
Pewnie w dodatku dostanę bana dostanę za to, że przezywam drugiego użytkownika ale bana Ty powinieneś dostać za głupotę, bez jaj.
Ale bym Cie chciał spotkać na żywo o Jezuuuu.
Ale jeśli rzeczywiście dostanę bana i za Ciebie to naprawdę warto bo jesteś taki pajac, że za każdym razem sie powstrzymuję, żeby Cię nie zjechać i na pewno wielu użytkowników też.
Każdy normalny użytkownik zrozumiał o co mi chodzi i zrozumiał, że jak się ogląda wywiady ze znanymi sportowcami i ludźmi, któzy mieli kontakty z Andrzejem to widzi się w tych wywiadach sympatię do Andrzeja ale Ty jesteś za tępy zeby zrozumieć.
Teraz będziesz walił tekstami "No nie wiem... jak rozmawiałem z ludźmi z otoczenia Gołoty to mieli inne zdanie"
HAHAHAHA celebryta;d Powiedz jeszcze, że Gołota poprosił CIę o autograf bo zrobiłeś fajny filmik jak tańczysz gangman style...
Żałosny człowieku.
Każdy zrozumiał oprócz Ciebie. Nie czujesz się głupi? naprawdę jeszcze nie zauważyłeś, że masz inne i głupsze myślenie od innych? i jesteś dzieckiem i powinienem Ci to wybaczyc ale Ty masz zachowanie 12 latka a masz ponoc 16 czy tam 17.
Szok... Proszę powieś się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości