Forum - BOKSER.ORG
Gary Russell Jr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Gary Russell Jr (/thread-989.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gary Russell Jr - Matys - 28-01-2014 06:32 PM

Co to za rywal... jakiś karakan wyciągnięty z muszej (!), na dodatek przegrywający przed czasem. Słabo widzę tę karierę Russella, zepsują chłopaka.


RE: Gary Russell Jr - BMH - 01-02-2014 03:16 PM

Ostatnia walka Russella:





Gary, to momentami przypomina Roya Jonesa.. bardzo przyjemnie sie go oglada. Tamayo, to gosc typowo na zrzucenie rdzy, wiec za wiele po tej walce nie moge powiedzec. Jestem pewny, ze w tym roku Russell dostanie szanse walki o tytul i mam nadzieje, ze sie nie zawiode.


RE: Gary Russell Jr - BMH - 06-03-2014 11:42 AM

Najprawdopodobniej, to Gary Russell bedzie walczyl teraz o tytul po Salido. Co moze zaskoczyc, to to, ze stary Arum wpadl na pomysl by to Lomaczenko byl rywalem Amerykanina. Nie powiem... walka bylaby interseujaca, i nie widzialbym wyraznego faworyta. Bardziej mnie irytuje to, ze gosc dopiero co w drugiej walce dostal taka szanse, a teraz po porazce znow jest jego nazwisko wymieniane w kontekscie walki o WBO. Dla mnie taka postawa, to jest plucie w twarz tym, ktorzy latami walcza o miejsca w rankingu. Duzo chetniej zobaczylbym Kamila Laszczyka z Russellem.


RE: Gary Russell Jr - TomaszX - 06-03-2014 03:31 PM

Według mnie Gary Russell Jr kończy Ukraińca przed czasem.


RE: Gary Russell Jr - Matys - 06-03-2014 03:55 PM

Według mnie Russell Jr to bardzo dobry przeciwnik dla Łomaczenki i postawiłbym na Wasyla w ewentualnej walce. Dość kuriozalne jest to, że można zaryzykować stwierdzenie, iż Łomaczenko zdobył więcej doświadczenia dwoma walkami niż Russell Jr w 24 walkach. Styl walki Russella Jr to jest podwórko Łomaczenki, w tych szachach widzę jego przewagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę lepsze warunki fizyczne.


RE: Gary Russell Jr - kubala1122331 - 06-03-2014 06:11 PM

Ciekawy pomysł, bo mistrz może na dłużej zagościć na tronie. Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta, choć swoje pieniądze postawiłbym w dalszym ciągu na Ukraińca. Widzę w nim większy potencjał niż w Russellu, którego też zresztą bardzo szanuję.


RE: Gary Russell Jr - BMH - 20-03-2014 11:08 PM

Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.


RE: Gary Russell Jr - Krzych - 21-03-2014 10:14 AM

(20-03-2014 11:08 PM)BMH napisał(a):  Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.

Nie wiem co to za pomysł ale widać standardy się zmieniają. Pierwsza walka o pas Łomachenki to już było lekkie przykpienie ale to już jest... Z reszta co za różnica, Lomachenko i tak znowu przegra.


RE: Gary Russell Jr - Metzger - 21-03-2014 10:25 AM

(21-03-2014 10:14 AM)Krzych napisał(a):  Nie wiem co to za pomysł
A ja wiem - kasa. Chcą Łomaczenkę jak najszybciej wyposażyć w pas, aby zwiększyć jego medialność/oglądalność. Tyle.


RE: Gary Russell Jr - Krzych - 21-03-2014 11:07 AM

Trochę kiepsko im to idzie bo znowu go wstawiają do walki, której nie wygra. Jak teraz przegra to ta cała koncepcja okaże się kompletnym fiaskiem. A można było go spokojnie poprowadzić.