Forum - BOKSER.ORG
Denis Bojcow - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Denis Bojcow (/thread-981.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Denis Bojcow - Hugo - 24-11-2013 01:51 PM

Bojcow nie jest taki słaby, jak się pokazał wczoraj. W swojej normalnej formie takiego ograniczonego siepacza jak Leapai powinien pokonać z palcem w dupie. Tymczasem wczoraj był tragicznie wolny, nie wyczuwał dystansu, robił błędy w obronie, co ogólnie wskazuje na przetrenowanie. Do tego doszła fatalna, karygodna taktyka. Zamiast trzymać rywala na dystans, on wdał się z nim w przepychanki i przez to zupełnie pozbawił się swojego największego atutu, jakim była przewaga w wyszkoleniu technicznym. Jeżeli trener Bojcowa Karsten Roewer ma trenować też Masternaka, to czarno to widzę.


RE: Denis Bojcow - Sander - 07-12-2014 03:43 PM

Usunąłem ten cały bajzel. Proszę o więcej kultury..

Pojazdy po rodzicach to naprawdę nie jest sposób na dyskujsę na forum bokserskim.


RE: Denis Bojcow - Krzych - 07-12-2014 05:41 PM

Klasyka. Ci co najbardziej udają dorosłych i dojrzałych okazują się największymi dzieciakami. Przynajmniej mentalnie.

A co do Bojcowa to słabizna, aż przykro patrzeć. Nigdy nie podzielałem zachwytów pod jego adresem i nigdy nie uważałem go na białego Tysona i kandydata do mistrzowskich pasów, ale aż takiej katastrofy się nie spodziewałem. Bojcowa w takiej formie to nawet Wawrzyk by chyba pyknął... On jest tak powolny, tak leniwy i tak bierny, że ktokolwiek agresywny z przyzwoitą techniką i dobrą siłą ciosu zrobi z niego marmoladę.


RE: Denis Bojcow - redd - 11-05-2015 09:30 PM

Dosyć tragiczne informacje na temat Bojcowa dobiegły z Niemiec. Rosjanin jest w ciężkim stanie i walczy o życie. Więcej w linku poniżej:
http://www.bokser.org/content/2015/05/11/221742/index.jsp


RE: Denis Bojcow - Metzger - 11-05-2015 10:09 PM

Dziwna sprawa. Co on robił w tunelu metra? Po pijaku tam zawędrował? Czy wysiadł z wagonu w czasie jazdy?


RE: Denis Bojcow - Joker - 11-05-2015 10:14 PM

Rany na 12 centów w mózgu,nie za dobrze to wygląda.


RE: Denis Bojcow - Martin - 12-05-2015 06:34 AM

No fatalna informacja. Wiadomo tylko tyle, że Denis był w stanie upojenia alkoholowego....a wkrótce ma zostać ojcem....
Karierę bokserską ma z głowy, pytanie czy w ogóle przeżyje???


RE: Denis Bojcow - Wietnam - 12-05-2015 07:35 AM

Po pijaku robi się różne rzeczy, przykra sprawa, ale nie musi to być od razu udział osób drugich, widziałem kiedyś w tv przypadek
gościa który w upojeniu alkoholowym, wypad z balkonu na ziemię, 6 czy 7 piętra już nie pamiętam, .


RE: Denis Bojcow - fext - 12-05-2015 08:49 AM

(11-05-2015 10:09 PM)Metzger napisał(a):  Dziwna sprawa. Co on robił w tunelu metra? Po pijaku tam zawędrował? Czy wysiadł z wagonu w czasie jazdy?
Nie w tunelu, tylko na torowisku. Na które zapewne spadł, bo nim po pijanemu chybotnęło. I nieszczęśliwie walnął głową w jakiś stalowy czy betonowy element. A że jest wielki, to i rany poważne, szczególnie że takie torowisko jest jednak ułożone zdecydowanie poniżej poziomu peronu.

Tak czy inaczej szkoda faceta. Szczególnie w perspektywie przyszłego ojcostwa...


RE: Denis Bojcow - Metzger - 12-05-2015 09:52 AM

(12-05-2015 08:49 AM)fext napisał(a):  Nie w tunelu, tylko na torowisku.
Wszędzie piszą, że jednak w tunelu między stacjami.

No i znalazł się główny podejrzany - Waldemar Kluch.