Forum - BOKSER.ORG
Denis Bojcow - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Denis Bojcow (/thread-981.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Denis Bojcow - kubala1122331 - 26-09-2013 10:42 PM

RoyJonesJr
Ja myślę, że teraz Bojcow jest łakomym kąskiem dla większości młodych pięściarzy i dla tych, którzy chcą jeszcze wypłynąć na szerokie wody. W sumie nazwisko ma niezłe, kiedyś coś tam znaczył, a teraz, myślę, po kontuzji te jego nie wybitne umiejętności, jeszcze zostały nadwątlone.


RE: Denis Bojcow - Martin - 29-09-2013 07:05 PM

Orientuje się ktoś kiedy Denis wraca na ring?


RE: Denis Bojcow - Joker - 29-09-2013 07:11 PM

Martin
Ma wrócić z Lepaiem 23 listopada w eliminatorze wbo.


RE: Denis Bojcow - Sander - 29-09-2013 07:29 PM

Świeżo co kontuzji doznał więc na teraz ciężko powiedzieć. Walka z Leapaiem odwołana. Swoją drogą Leapai i eliminator WBO to ponury żart. Pasek Asia Pacific go wywindował niesamowicie. Facet ma 33 lata a tłucze się z takimi bumami..


RE: Denis Bojcow - Metzger - 23-11-2013 11:15 PM

Team Bojcowa wiedział co robi odmawiając walki z Chisorą. Jego rozwój od dłuższego czasu stoi w miejscu. Chyba osiągnął swoje maximum.

PS Jestem pozytywnie zaskoczony sprawiedliwym werdyktem sędziów.


RE: Denis Bojcow - Sander - 23-11-2013 11:45 PM

Odkąd obejrzałem jego 2-3 ostatnie walki a było to jakieś dwa miesiące temu to wiedziałem, że już nic z tego nie będzie.
Tak wtedy jak i dziś wyglądał koszmarnie.


RE: Denis Bojcow - Gogolius - 24-11-2013 12:50 AM

Walki nie widziałem, jest sens czyhać na nagranie? Bo już się zdążyłem naczytać, że prócz nokdaunów to raczej kiszka?


RE: Denis Bojcow - BMH - 24-11-2013 01:13 AM

Walke widzialem od chyba 6 rundy... Denis wygladal jak bum. Powaga, to co zobaczylem, to bylo straszne. Wstydu facio nie ma, zeby wychodzic w tak gownianej formie do ringu.


RE: Denis Bojcow - Martin - 24-11-2013 09:07 AM

Porażka Bojcowa potwierdziła, że Rosjanin już nic wielkiego w boksie nie osiągnie. Sorry, ale jeśli ktoś taki jak Lepai wygrywa (zasłużenie) z nim na punkty na jego terenie to nie ma o czym dyskutować. Rozwój Denisa zastopowały liczne kontuzje i mimo wciąż młodego wieku będzie miał ogromne problemy z powrotem do czołówki HW.


RE: Denis Bojcow - RedHawk - 24-11-2013 11:58 AM

Forma Bojcowa pozostawiała wiele do życzenia... bokserem od Lepaia jest lepszym, ale co z tego skoro od 3 rundy oddychał dupą.