Forum - BOKSER.ORG
22 - 23 Luty - Dyskusje - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: 22 - 23 Luty - Dyskusje (/thread-965.html)



22 - 23 Luty - Dyskusje - CCConeser - 23-02-2013 12:27 PM

Tutaj podyskutujemy na temat piątkowych i sobotnich gal. Najciekawsze pojedynki weekendu:

Kamil Łaszczyk vs Krzysztof Cieślak
Paweł Głażewski vs Bartłomiej Grafka
Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta
Dariusz Sęk vs Remigiusz Wóz
Maciej Sulęcki vs Robert Świerzbiński
Krzysztof Zimnoch vs Damian Trzciński
Izuagbe Ugonoh vs Łukasz Rusiewicz
Patryk Majewski vs Jamaal Davis
Vyacheslav Glazkov vs Malik Scott

Cornelius Bundrage vs Ishe Smith

Co myślicie o pojedynku Holta z Petersonem, ale też o pierwszym miejscu Petersona w rankingu BoxRec.


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - Zioło-Pale-Niebywale - 23-02-2013 01:13 PM

Kurde o co chodzi z tym Pattersonem??? Moim zdaniem powinien być za Garcią i Matthysse na pewno i nie zmieni tego nawet potencjalna wygrana z Holtem którą uważam za wielce prawdopodobną.


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - Szakal - 23-02-2013 01:39 PM

@Zioło
Holt z Petersonem już walczyli. Tutaj masz nagranie:
http://www.allthebestfights.com/lamont-peterson-vs-kendall-holt-full-fight-video-2013/


A co do pytania CCConesera odnośnie rankingu boxrec, to ja osobiście nie zwracam na niego najmniejszej uwagi i jest mi wszystko jedno czy Peterson jest pierwszy, czy czwarty czy siedemdziesiąty ósmy.


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - Zioło-Pale-Niebywale - 23-02-2013 01:57 PM

Szakal
A ja myślałem że to dziś walczą.fenks za link.
Mnie też wisi w sumie ten ranking jak i każdy inny,mam oczy i sam oceniam klasę zawodników,ale zazwyczaj ranking Boxreca jest najbliższy moim kryteriom.


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - chuliganskistylzycia - 23-02-2013 03:02 PM

Bundrage-Smith
Chcialbym zeby wygral Ishe , lubie go , pechowa kariera , problemy z promotorami , a z K9 taki miszcz jaki byl z Guillermo Jones'a w Cruiser , nie lubie jego stylu , irytuja mnie jego dziwne obrony z tymi samymi zawodnikami i dodatkowo jego aktywnosc w bronieniu pasa ...


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - CCConeser - 24-02-2013 08:03 AM

No i prosze Ishe Smith zdobył tytuł, co za wspaniałe podsumowanie kariery, ale po cichu liczę jeszcze, że zaliczy kilka obron.

Zdziwiłem się troche, jak zobaczyłem, że Price został znokautowany, no ale cóż. Po tym lewym sierpowym był jak wprawiony menel. Czyżby Thompson to kolejny niespełniony talent?

Walka Scotta z Głazkowem - Żadne zaskoczenie, bo widziałem co potrafi Amerykanin i pozostaje mu tylko liczyć szczęścia, bo nie jest zbyt młody.


RE: 22 - 23 Luty - Dyskusje - chuliganskistylzycia - 24-02-2013 01:13 PM

2 kontrowersyjne typy siadly obstawialem Thompsona i Smitha i prosze .
Thompson talent ma co by nie mowic , ale nie do zrealizowania przy obecnie panujacych mistrzach . A jest juz co raz starszy