Forum - BOKSER.ORG
Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! (/thread-963.html)

Strony: 1 2


Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - AndrewGolota - 22-02-2013 12:56 PM

Witam.

[Obrazek: j1sovrd4snufx.jpg]

Kilka dni temu w internecie pojawij sie news, ze Corey Sanders chce zawalczyc ponownie z Golota po tym jak dowiedzial sie, ze Andrzej bedzie walczyl w Polsce z Saleta. Dzis otrzymalismy oficjalne potwierdzenie tego, ze Corey Sanders znany z najbardziej krwawego pojedynku Goloty rzuca ponownie wyzwanie Andrzejowi.

Potwierdzenie i wiecej informacji pod adresem:
http://tnij.org/up79


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Metzger - 22-02-2013 01:20 PM

To już nie jest śmieszne. Gość wnosił na ring ponad 160 kilo i jest nieaktywny od kilku lat. Dzisiaj pewnie przegrałby nawet ze statystycznym zdrowym przechodniem wziętym z ulicy.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - AndrewGolota - 22-02-2013 01:26 PM

(22-02-2013 01:20 PM)Metzger napisał(a):  To już nie jest śmieszne. Gość wnosił na ring ponad 160 kilo i jest nieaktywny od kilku lat. Dzisiaj pewnie przegrałby nawet ze statystycznym zdrowym przechodniem wziętym z ulicy.

Pewnie mysli, ze Andrzej sie skusi i uda mu sie zarobic troche grosza.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 05:29 PM

Niech lepiej wyzywa do walki Ericka Escha.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Adammobp - 22-02-2013 07:32 PM

Tam Sanders... Nie przywiązuję wagi do takich rzucanych za pomocą facebooka wyzwań.

A dwa, zaraz ktoś przyjdzie i ten temat pewnie Ci zamknie Tongue Bo ostatnio wyczuleni na tym punkcie są.

A trzy, już muszę Ci podziękować, fanie Gołoty, bo wrzuciłeś u siebie na kanał film dokumentalny o Gołocie, o którym słyszałem, a którego jeszcze nie obejrzałem i obejrzę go z twojego kanału.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Jerome - 22-02-2013 09:11 PM

(22-02-2013 07:32 PM)Adammobp napisał(a):  A dwa, zaraz ktoś przyjdzie i ten temat pewnie Ci zamknie Tongue Bo ostatnio wyczuleni na tym punkcie są.
I mam taką nadzieję. Nie wiem, Adammobp, czemu to Cię dziwi.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Adammobp - 22-02-2013 09:55 PM

Nie tyle co dziwi, ale informuję nowego człowieka na forum.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Jerome - 22-02-2013 09:56 PM

Dobra dobra Big Grin


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - BESTIA - 22-02-2013 10:38 PM

Nowy regulamin jest w trakcie pracy, i pewnie będzie tak że w Aktualnościach będą tylko zatwierdzone walki a nie domysły.Bo np floyd miał walczyć już z kilkoma rywalami to każdą nową informacje będziecie dawać w nowym wątku.Nie zamykam bo jutro będzie najazd na mnie.Co do wątku to dużo się nie napracowałeś.


RE: Corey Sanders ponownie rzuca wyzwanie Andrzejowi Golocie! - Jerome - 22-02-2013 11:48 PM

@BESTIA
A czego Ty się boisz?
Masz swoje zdanie i przekonania to się ich trzymaj.
Chcesz zamykać to zamykaj. Nie chcesz to nie.
Od tego jesteś moderatorem aby podejmować decyzje.
Wszystkich nie zadowolisz.