Forum - BOKSER.ORG
Adamek w Mój pierwszy raz - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Adamek w Mój pierwszy raz (/thread-953.html)

Strony: 1 2


Adamek w Mój pierwszy raz - AdamekFightPL - 19-02-2013 07:36 PM

Pewnie niektórzy zastanawiają się skąd Adammobp wziął te fotki Adamka z jego sygnatury i awatara. O to rozwiązanie zagadki: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-rozrywkowe/moj-pierwszy-raz/wideo/odc26/31674


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - Adammobp - 19-02-2013 07:48 PM

[Obrazek: madrm.jpg]

Nie sądziłem, że to odnajdziesz Tongue


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - BESTIA - 19-02-2013 08:12 PM

Po co tworzysz nowy wątek, nie mogłeś tego dać do starych wątków zamykam.


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - BESTIA - 20-02-2013 11:14 AM

Adammobp
Proszę.


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - Jerome - 20-02-2013 11:16 AM

Pogubiłem się...

"Zamykam..." czy jakieś "proszę..." ??
O co chodzi?


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - BESTIA - 20-02-2013 11:18 AM

http://forum.bokser.org/thread-954.html
wbij tu a się dowiesz.


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - Jerome - 20-02-2013 11:20 AM

No właśnie czytałem. Uważam, że dobrze zrobiłeś i nie potrzebnie cofnąłeś swoją decyzję.


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - AdamekFightPL - 20-02-2013 12:01 PM

@Jerome
Dobrze, że przyznałeś mu rację. W innym wypadku następnym razem mógłby Ci nie cofnąć negatywnych ocen.

@BESTIA
Nadużywasz swojej władzy. Jeżeli masz coś do mnie - ok, możesz napisać na PW chętnie przeczytam. Jednak nie masz prawa wykorzystywać tego, że jesteś moderatorem żeby mi dopiec. Filmik został dodany prawidłowo, w prawidłowej kategorii. Jeżeli masz co do tego wątpliwości możemy skontaktować się z którymś z redaktorów bokser.org, który zarządza tym forum. Bo po co zaśmiecać temat o Tomku Adamku jakimiś filmikami skoro można dodać go do działu ''Ciekawe filmiki''. W ten sposób ma to ręce i nogi i jest dobrze uporządkowane. Dlaczego aż tak Ci to przeszkadza?

PS. Zauważyłeś, że to teraz Ty wywołałeś spam na forum strażniku Teksasu?


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - BESTIA - 20-02-2013 02:31 PM

AdamekFightPL
Jak dawałeś minusowe punkty za nic, spójrzcie w jego reputacje.Jak bym chciał ci dopiec to już by cię tu nie było, ban spokojne mógłbyś dostać za punkty, spam, i wyzwiska.

"masz co do tego wątpliwości możemy skontaktować się z którymś z redaktorów bokser.org, który zarządza tym forum"

Możesz się kontaktować z kim chcesz, to jakiś redaktor zarządza forum bo ja żadnego w tym roku nie widziałem na forum.

"Dlaczego aż tak Ci to przeszkadza?"


Nic mi nie przeszkadza, zobaczymy kto będzie miał rację ale wtedy będzie po forum.


RE: Adamek w Mój pierwszy raz - AdamekFightPL - 20-02-2013 03:01 PM

@BESTIA
Banuj, ale najpierw pokaż mi te wyzwiska, spam(który ja sam zacząłem), i punkty, które przyznałem bez powodu (oprócz tych dla Jerome,które sam usunąłeś, i za które dostałem ostrzeżenie). Jeżeli okaże się, że zbanowałeś mnie od tak bez żadnych dowodów to ty stąd wylecisz. Sam w tym temacie spamujesz jak się da. Adammobp założył temat w Aktualności z Adamkiem i jakoś problemów nie robisz, ja dodałem filmik w kategorii ''ciekawe filmiki'' i robisz problemy. Pomyśl, wysil szare komórki, chyba coś tu jest nie tak? Jesteś moderatorem to traktuj wszystkich na równi. Bez sensu jest ta cała rozmowa.