Forum - BOKSER.ORG
Mayweather w Showtime! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mayweather w Showtime! (/thread-952.html)

Strony: 1 2


RE: Mayweather w Showtime! - Jerome - 19-02-2013 07:32 PM

Którą walkę Guerrero polecacie?

@Zioło...
Mi zaczyna też już to wisieć bo jak widzę jak reszta ma to gdzieś to samemu też się w końcu odechciewa. Z całym szacunkiem. To nie nie Twoja wina. Gdybyś miał wytyczne to podejrzewam, że byś się ustosunkował. Ciekawe gdzie jest mądrala Kikas kiedy trzeba porządku na forum ;]


RE: Mayweather w Showtime! - jarek_davout - 19-02-2013 07:35 PM

Może z Joelem Casamayorem, jeśli tak odmienia się nazwisko. Ostatnio oglądałem i dosyć ciekawa.


RE: Mayweather w Showtime! - Jerome - 19-02-2013 07:39 PM

Oglądałem jego walkę z Bradleyem. Słabizna ale niech będzie Wink


RE: Mayweather w Showtime! - Zioło-Pale-Niebywale - 19-02-2013 07:42 PM

Tylko że Joel już nie był pierwszej młodości a walka była 2 wagi niżej.Ja mimo wszystko poleciłbym walkę z Berto i Aydinem.Z Aydinem to był debiut w tej wadze i Robert wypadł całkiem oka,tylko że jak pokazał Soto Karass to Aydin jest po prostu przeciętny.To chyba najlepszy pokaz obecnych możliwości Roberta.


RE: Mayweather w Showtime! - jarek_davout - 19-02-2013 07:49 PM

Dokładnie. Na tle Aydina nie przykładałbym się do oceny Guerrero. Jeśli rzeczywiście nie widziałeś, to najlepiej obejrzeć ostatnią potyczkę z Berto.


RE: Mayweather w Showtime! - Jerome - 19-02-2013 07:52 PM

Dobra. Ostatecznie wybieram Berto. Tamtego naturalnie znam więc może będzie ciekawie. Dam znać jak obejrzę.

Kurde ale się ciesze z tego newsa. To niesamowity krok do przodu i jak już mówiłem, wielki prezent dla mnie.


RE: Mayweather w Showtime! - Tar-Ellendil - 19-02-2013 08:25 PM

Bardzo mnie cieszy ten news Smile

W końcu mamy potwierdzenie tego co już wiadomo od kilku miesięcy czyli walka z Duchem, a to jest wybór najlepszy na tą chwilę. Floyd będzie miał ciężko utrzymać swoje 0 w rekordzie i walka z Troutem/ Alvarezem to będzie wielkie widowisko.

Wątpię , żeby stoczył aż 6 walk przez parę lat.