Forum - BOKSER.ORG
Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 (/thread-946.html)

Strony: 1 2


Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - RoyJonesJr - 16-02-2013 11:19 AM

Lepszej informacji z rana od naszej stronki już dostać nie mogłem.
Canelo wziął do siebie krytykę kibiców dotyczącą wyboru jego rywali i postanowił unfikować z dosyć popularnym od ostaniej walki Austinem Troutem który sprawił niespodzianke całemu światu pokonując faworyzowanego Miguela Cotto.
Gala Mayweathera jak zwykle promuje sie świetnym Undercardem, teraz tylko z niecierpliwością wyczekiwać tej daty.
Fajne posunięcie GBP. 0 gadki o jakich kolwiek spekulacji tych dwóch tylko od razu potwierdzenie daty walki, tu zamieszczam wywiad Canelo:

- Grupa Golden Boy prosiła, byśmy nic wcześniej nie mówili na ten temat, jednak teraz już mogę powiedzieć o tym oficjalnie. Jestem bardzo szczęśliwy z takiego obrotu spraw i teraz zamierzam ostro trenować - przyznał Alvarez, który pomimo zaledwie 22. lat ma już na koncie pięć udanych obron tytułu.

W moim odczuciu Trout na punkty. Mam nadzieje że sprawi kolejną niespodzianke i wbije do P4P.

Ale teraz co z samym Mayweatherem skoro nie Canelo..?
[Obrazek: saul-alvarez-009.jpg]


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Zioło-Pale-Niebywale - 16-02-2013 02:18 PM

Świetna nowinka,lubię Canelo i myślę że to przyszła wielka gwiazda boksu,Młodziutki jest i ma fajny styl,Trouta polubiłem po walce z Cotto,pokonał wielkiego boksera a jednak nie urósł w piórka,nie pieprzy jak Bradley który de fakto nawet swojej walki z Pacmanem nie wygrał.Szacun dla takich zawodników.Niech wygra lepszy bez wałka,jednak osobiście liczę na Cynamona.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Tar-Ellendil - 16-02-2013 02:23 PM

To jest wielka walka dwóch niepokonanych mistrzów. Nic tylko czekać do 4 maja i niech wygra lepszy bo obaj są warci bycia numerem 1 w tej wadze.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - BESTIA - 16-02-2013 02:45 PM

Rok 2013 zapowiada się lepiej od 2012 ciekawe walki się szykują a to początek roku.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - AdamekFightPL - 16-02-2013 02:57 PM

Alvarez-Trout, Rigo-Donaire, Gołota-Saleta, cóż za początek roku.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - CCConeser - 16-02-2013 03:13 PM

Niech wygra Meksykanin, a potem niech zmierzy się z Larą!


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Hugo - 17-02-2013 08:27 PM

To może być jedna z najciekawszych konfrontacji w 2013. Wobec faktu, że Floyd Mayweather Jr prawdopodobnie powróci do półśredniej, będzie to pojedynek o dominację w silnie obsadzonej kategorii junior średniej. Alvarez to przyciągająca tłumy gwiazda i najlepszy bokser młodego pokolenia na świecie. Można jednak mieć pewne zastrzeżenia do jego kariery. Został wykreowany w nieco sztuczny sposób, mistrzem świata został "na skróty", a tytułu bronił przeciwko weteranom lub bokserom wywodzącym się z niższych kategorii (często jedno i drugie). Z kolei Trout był wyjątkowo długo niedoceniany i dopiero wysokie zwycięstwo nad Cotto sprawiło, że zaistniał w klasyfikacji P4P. Trout to artysta ringu i jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów świata. Siłowo jednak znacznie ustępuje Alvarezowi. Układ stylów walki (swarmer vs boxer) też przemawia na korzyść Meksykanina, ale tak samo było przed walką Cotto - Trout. Ja stawiam na techniczną wirtuozerię Trouta i jego zwycięstwo.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Szakal - 19-02-2013 05:15 PM

Cieszę się, że dojdzie do tej walki. Austin jak mało kto na nią zasłużył, dobrze też, że team Alvareza pokazał, że po prostu mają jaja i Saul w końcu nie będzie bronił pasa z emerytem/bokserem z niższej kategorii/emerytem z niższej kategorii (niepotrzebne skreślić).

Co do samej walki, to dla mnie naprawdę nieznacznym faworytem jest Trout. Technicznie to jest prawdziwy wirtuoz, oglądam go zawsze z wielką przyjemnością i myślę, że jeśli pokona Alvareza, to bezsprzecznie trafi do czołówki rankingów P4P. Za samym Saulem jakoś nie przepadam, zraziły mnie te jego walki o pas z emerytami, ale nie da się ukryć, że boksuje on efektownie i w walce z Austinem będzie groźny do samego końca. Pojedynek zapowiada się kapitalnie i już nie mogę się go doczekać.
Przy wyrównanej walce decyzję dostanie zapewne "Canelo". Osobiście liczę jednak na to, że Austin udowodni, że jest najlepszym junior średnim na świecie i zada Meksykaninowi pierwszą porażkę.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Pakman - 20-02-2013 08:59 AM

No to wreszcie jakiś poważny test dla Cynamona. Faworytem nie będzie. Trout to bardzo " śliski " i szybki pięściarz. Pokazał to w walce z Cotto, w której okazał się i sprytniejszy i lepszy od swego oponenta. Po stronie Alvareza będzie jednak przewaga w warunkach fizycznych. Obok Rigo-Nonito walka roku. Typ: Trout by MD.


RE: Saul Alvarez - Austin Trout 04.05.2013 - Zioło-Pale-Niebywale - 20-02-2013 10:00 AM

No z tymi warunkami to tak nie do końca,za pewne w dniu walki Canelo trochę więcej będzie ważył gdyż wydaje się nieco mocniej zbudowany,ale wzrost i zasięg raczej minimalnie dla Trouta.