Forum - BOKSER.ORG
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew (/thread-940.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 04:21 PM

AdamekFightPL
Ale skąd wiesz że Chisora się dobrze przygotuje? W ostatniej walce nie wyglądał zbyt ciekawie.Więc jak porównujesz to raczej porównuj do siebie bokserów dobrze przygotowanych obu,albo porównuj to co prezentowali w ostatnim występie.Chisora z Hayem wyglądał jakby już mu się nie chciało,mówisz o pięściarzu który raptem w dwóch walkach wyglądał na przygotowanego.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 22-02-2013 04:30 PM

@liść
Nie rozumiem. Napisałem przecież, że PRZYGOTOWANY Chisora w mojej opinii jest lepszym pięściarzem od Povetkina. Druga sprawa, że dałby dużo ciekawszą walkę z Adamkiem niż Povetkin ze względu na swój styl. A co do jego formy to miałbym cichą nadzieje, że jak by przyszło zmierzyć się z Adamkiem to zrobiłby dobrą formę choć pewnie zlekceważyłby Tomka...


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 04:40 PM

No tak,na Tomka to wszyscy robią życiówkę.
A w mojej opinii przygotowany Povietkin jest lepszym bokserem niż przygotowany Chisora.Ale racje masz że biorąc pod uwagę style to walka z Anglikiem wydaje się być ciekawszą opcją dla kibica.W mojej ocenie Chisora jest już rozbity,ciosy Vitka,Hayeka,Furego i nawet Heleniusa zrobiły swoje,nie wieżę że ten gość jeszcze namiesza w HW.Z Povietkinem jest trochę inna sprawa,on ma po prostu straszne braki kondycyjne,ale nikt go jeszcze nie rozbił.więc prędzej spodziewam się że przyzwoitą formę może osiągnąć Rusek niż Anglik.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 22-02-2013 04:50 PM

@liść
Nie napisałem, że życiówkę. Chisora dobrze przygotowany mógłby dać Adamkowi ciężką przeprawę nie mówiąc o Chisorze w formie z Wita lub Heleniusa. Chociaż jako fan Chisory mam nadzieje, że to co zaprezentował w walce z Witalijem czy Heleniusem to nie był jeszcze jego szczyt możliwości. Natomiast czy Chisora jest porozbijany? nie sądzę. Dereck to ciągle jeden z najtwardszych zawodników w HW. W latach 80'-90' przyjmowanie tylu uderzeń, które zainkasował Dereck Chisora to była normalka. Nie sądzę aby Chisora był już porozbijany zwłaszcza, że on jeszcze chyba nawet 30-stki na karku nie ma.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 04:57 PM

AdamekFightPL
Z tą życiówką to żarcik,wiadomo,Tomasz kiedyś powiedział że na niego to każdy robi formę życia.

Nie o wiek Chisory mnie chodzi ale o styl,on po prostu przyjmuje mnóstwo ciosów na głowę i mam wrażenie że w walce z Haye już to zaczęło procentować,raczej La Mottą wagi ciężkiej nie będzie.Ale jaka jest prawda to się dopiero przekonamy w następnej jego walce.Niektórzy bokserzy wcześnie się kończą,Bowe w wieku 30 lat był już tylko cieniem samego siebie.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Adammobp - 26-02-2013 08:00 AM

Adamek na temat najbliższej walki w Polsce w wywiadzie
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-dla-WP-wielka-walka-we-wrzesniu,wid,15363882,wiadomosc.html

Wspomina też o możliwych rewanżach z Arreolą lub Banksem. Co do Arreoli, jego walka ze Stivernem znów się nie odbędzie (mieli walczyć w marcu).


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Metzger - 26-02-2013 09:00 AM

(26-02-2013 08:00 AM)Adammobp napisał(a):  Adamek na temat najbliższej walki w Polsce w wywiadzie
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-dla-WP-wielka-walka-we-wrzesniu,wid,15363882,wiadomosc.html
Wiadomo, że nie ma co wierzyć w deklaracje Adamka, za którego wszystkie decyzje podejmują Kasia & Zbyszek, ale zakładając, że mówi prawdę i faktycznie zmierzy się z bokserem z TOP20 bardziej medialnym niż Pulew, to widzę tu tylko 2 nazwiska: Solis lub Chisora. Jednakże Chisora jest dość młody i raczej będzie chciał odbudować pozycję po ciągu porażek i nie zaryzykuje walki z Adamkiem, dlatego jestem na 90% pewien, że w maju Adamek powalczy z Solisem.

Reszta TOP 20 albo jest jeszcze mniej znana niż Pulew, albo ma już plany na ten czas. Oczywiscie może się skończyć na rywalu spoza TOP20 i tłumaczeniach, że przed wrześniowym wyzwaniem (Arreola lub Banks) trzeba wziąć łatwiejszego przeciwnika.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Hugo - 26-02-2013 11:09 AM

Wygląda na to, że Adamek, mówiąc o walce w Polsce, liczył na pojedynek z Gołota lub Sosnowskim. Ponieważ obydwaj w ostatnia sobotę przegrali z kretesem, to teraz obserwujemy wycofywanie się rakiem. Wcześniej była mowa, że przeciwnik jest i wkrótce zostanie ogłoszony, a teraz Adamek twierdzi, że "stacja HBO będzie szukać ciekawej walki". Czyli na dziś dzień rywala nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie.

Odrzucając walkę z Pulewem, Adamek definitywnie pozbawił się szans na kolejną walkę o pas mistrzowski. Pozostają mu walki dla kasy, a z tym w USA wcale nie będzie łatwo. Przekręt z Cunninghamem na pewno odstręczy potencjalnych rywali. Zdecydowanie najlepsza opcja w wadze ciężkiej na dziś dla Adamka to walka ze Szpilką w Polsce, której oglądalność może być nawet większa, niż walki z Kliczką we Wrocławiu.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Metzger - 26-02-2013 11:28 AM

(26-02-2013 11:09 AM)Hugo napisał(a):  Zdecydowanie najlepsza opcja w wadze ciężkiej na dziś dla Adamka to walka ze Szpilką w Polsce, której oglądalność może być nawet większa, niż walki z Kliczką we Wrocławiu.
To byłby hit, ale ta walka jest na dzień dzisiejszy absolutnie nierealna. Wasilewski nie rzuci swojej kury znoszącej złote jajka na pożarcie. Ale za rok-dwa ta walka po prostu musi się odbyć.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 26-02-2013 01:18 PM

@Metzger
Ta walka nie odbędzie się nawet za 2 lata. Chyba nie sądzisz, że Artur pokona Zimnocha?