Forum - BOKSER.ORG
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew (/thread-940.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 16-03-2013 11:50 PM

I teraz wychodzi szydło z worka,odchodzi Vit i mamy mały "Meksyk",ktokolwiek przejmie jego pas i tak będzie wice mistrzem,bo dziś na Włada po prostu nie kozaka.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 17-03-2013 10:27 AM

@Liść
Wice mistrzem to jest Povetkin ze swoim paskiem WBA. Posiadacz pasa WBC jest pełnoprawnym mistrzem tej organizacji a to, że nie ma szans z posiadaczem reszty pasów czyli Władimirem to inna sprawa.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Jerome - 17-03-2013 11:40 AM

A czy ktoś pamięta takiego "Mistrza" jak Oleg Maskayew (czy jakoś tak) ?
Gdy Vit przerwał karierę to dzierżył On pełnoprawny tytuł WBC a jakoś nie kojarzę aby co chwilę go ktoś gloryfikował. To samo Samuel Peter (gdzie On się w ogóle podziewa?). Był Mistrzem WBC a nie jest wielce wspominany. To samo będzie z Tomkiem.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 17-03-2013 11:44 AM

@Jerome
Tomek zapisałby się w historii jako pięściarz, który zdobył tzw. trzy korony, czyli mistrzostwa w 3 najcięższych kategoriach wagowych. To jest ta różnica między nim a takim Maskayevem. Jednak bez dokonań Adamka w lżejszych wadze gdyby ew. zdobył mistrzostwo w HW to nie byłby zbyt popularnym mistrzem świata.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 17-03-2013 08:45 PM

AdamekFightPL
Ja wiem że oficjalnie będzie pełnoprawnym mistrzem,problem w tym że dla mnie i tak będzie wice...Ja tam bym dał walczyć Władkowi o WBC,a co,niech posiada wszystkie pasy bo po prostu na to zasługuje.Po za tym Wildery,Jeningsy,Tysony nie miałyby innej drogi po pas niż walka z Władem i ten może przestałby wynajdywać rywali pokroju Mormecka czy Pianety.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - RoyJonesJr - 17-03-2013 09:08 PM

WBC się niestety rządzi sie innymi prawami.

Mimo że moim zdaniem bracia to jednak przyczyna nudnej dzisiejszej wagi ciężkiej to myślę że fajnie byłoby gdyby Wład zagarnął jeszcze WBC.
W czasach gdy istaniał tylko tytuł Wordl Champion Heavyweight każdy bił się z każdym bo każdy dążył do tego samego celu.
Hmm. Choć myslę że teraz mamy w sumie też "jednego" mistrza a właściwie jedno nazwisko i pokonanie któregoś z tych znaczyło by chyba tyle samo.

Na pewno ten co odziedziczy tytuł po Vitku nie byłby w stanie odebrać go samemu Vitalijowi.
Dlatego Ziolo ma troche racji.

Chciałbym by pasy IBF,WBC,WBA,WBO i IBO posiadał każdy inny bokser i ruszyć na nowo z unifikacjami.. przydałby sie nam taki super bohater co pokonałby Włada (a myślę że jest to w stanie dziś zrobić jedna osoba) i po walce zrzekłby sie wszystkich tytułów bądż zostawił sobie jeden..

To by było rezurekszyn hewiłejdż.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Kosteq - 17-03-2013 09:13 PM

Witam, to mój pierwszy post na forum, ale czytuję Was już od długiego czasu i jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych!

Ale wystarczy tej wazelinki na początek, kto wg Ciebie mógłby pokonać Władka?


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - RoyJonesJr - 17-03-2013 09:17 PM

Nikt inny jak Haye.
Myślę że przebieg pierwszej walki absolutnie nie byłby odzwierciedleniem rewanżu.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 17-03-2013 09:17 PM

No właśnie,chyba chodzi o Haye??? Bo ja w innej wadze chodzę...
Haye nieźle wypadł w pierwszej walce,ale on walczył strasznie asekurancko,podejrzewam że jakby się odsłonił to dostałby czasówkę,nie mniej jednak zobaczyłbym rewanż.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - RoyJonesJr - 17-03-2013 09:19 PM

Napisałem sekunde szybciej od Ciebie . heh.
Wiem wiem że latasz pomiędzy 134-140 funtów ale myślę że absolutnie nikt by Cie nie nazwał sztucznym ciężkim jakbyś zmienił kategorie. Nawet w Twoim wirtualnym buku zagrałbym va banq za potencjalny pojedynek z wladem.Tongue Obys tylko nie wpadł jak chavez .Tongue