Forum - BOKSER.ORG
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew (/thread-940.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 27-02-2013 07:02 PM

@RSC-2
Ale dlaczego zbieg okoliczności? dla mnie zbieg okoliczności to coś co dzieje się z przypadku. Natomiast jeżeli Adamek mówi otwarcie, że będzie chciał bić się o pas WBC to gdzie tu zbieg okoliczności?


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Jerome - 27-02-2013 07:05 PM

Chcieć to On sobie może.
Kto mu taką walkę da?
I dlaczego mam uwierzyć, że po następnej walce zawalczy o rankingowe miejsce skoro jedno już sobie odpuścił?


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - RSC-2 - 27-02-2013 07:35 PM

Pisząc, że Adamek ma szanse zdobyć mistrzostwo świata tylko w wyniku zbiegu okoliczności miałem na myśli sytuację gdy aktualny mistrz zwakuje ten tytuł, lub w czasie walki wydarzy się coś niespodziewanego np. kontuzja .
Może też wydarzyć się sytuacja ,że tytuł w wyniku „zbiegu okoliczności” w przyszłości dostanie się w ręce boksera którego Adamek miałby szansę pokonać.
Nie wierzę, że Adamek jest w stanie pokonać aktualnego mistrza świata i odebrać mu tytuł.
A każde inne zdobycie przez niego tytułu będzie „zbiegiem okoliczności”
„Zbieg okoliczności” to dla mnie określenie sytuacji każdej innej niż walka z aktualnym mistrzem świata z jego pełną dyspozycją, bez choroby, kontuzji czy takiej sytuacji jak np. z Victorem Ortizem, lub ostatnio z Albertem Sosnowskim.

[Już nie mam siły]


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 27-02-2013 07:35 PM

@Jerome
Chcieć to móc Big Grin
''Kto mu taką walkę da?'' - odpowiedź jest prosta i niektórym znana, HBO.
Nie musisz wierzyć. To już jest sprawa indywidualna każdego z nas.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Jerome - 27-02-2013 07:54 PM

Daj znać jak Wam to coś pomoże ;]


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Metzger - 05-03-2013 07:40 PM

Adamek zdementował plotki o walce z Tony'm Grano. Ale nie należy spodziewać się kogoś lepszego, bo już wiadomo, że kolejnym rywalem Adamka nie będzie nikt z TOP20 (wbrew temu co mówił), bo wszyscy mają już plany na najbliższy czas. Podejrzewam, że wkrótce usłyszymy nie o rywalu światowego TOP20, a o kimś z pierwszej dwudziestki WBC Smile A dla niedzielnego kibica obiektywny TOP20 i TOP20 prestiżowej federacji to prawie to samo.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Adammobp - 06-03-2013 07:19 AM

Adamek zrezygnował z walki z Pulewem na rzecz walki z kimś w Polsce za dobrą kasę, a tymczasem pewnie stoczy walkę w USA za gorszą kasę niż dostałby za Pulewa.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 06-03-2013 07:33 AM

@Adammobp
Adamek zrezygnował z walki z Pulevem na rzecz dążenia do zdobycia pasa WBC. Walka w Polsce była tylko spekulacje a i tak nie ważne gdzie tę walkę stoczy... czy tu obije jakiegoś średniaka czy w USA... bez różnicy. Wciąż nie rozumiem dlaczego ludzie wypominają mu tę walkę z Pulevem skoro zrobił dobrze, że z niej zrezygnował i poszedł realną drogą zdobycia pasa WBC. Pulev pewnie pod koniec roku zostanie znokautowany przez Władimira a Adamek jak wszystko dobrze pójdzie i mu się noga po drodze nie powinie zawalczy o pas z Arreolą.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Adammobp - 06-03-2013 10:24 AM

(06-03-2013 07:33 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Adamek zrezygnował z walki z Pulevem na rzecz dążenia do zdobycia pasa WBC.
Cytuję Adamka:
Cytat:Zaproponowano mi walkę w Polsce za dużo większe pieniądze, niż dostałbym za Pulewa. Z całym szacunkiem dla Pulewa, on nigdy nie miał żadnego znaczącego pasa i nigdy nie był gwiazdą dużej gali telewizyjnej. Większość zysków z promocji naszej walki wynikałaby z mojej popularności. Jestem winien mojej rodzinie, by wybierać walki bardziej atrakcyjne finansowo, a starcie z Pulewem z finansowego punktu widzenia nie miałoby sensu

Jakby chodziło o WBC, to pamiętaj, że starcie z Pulewem byłoby dobrym rozwiązaniem. Pulew jest notowany w WBC na 7. pozycji. Adamek na 11, Wawrzyk na 12.

Walka w Polsce zdaniem Adamka to nie były takie spekulacje, widać, że on realnie potraktował tę możliwość. Mi się zdaje teraz, że to była planowana walka z Gołotą albo z Sosnowskim, ale obaj przegrali dość niespodziewanie, więc sprawa się rypła.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Jerome - 06-03-2013 12:32 PM

Chętnie bym wyśmiał Adamka za to jak bredzi ale tak mną zakręcił, że nie wiem od czego zacząć.

Konkretów jak nie było tak nie ma...