Forum - BOKSER.ORG
David Price vs Tony Thompson - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: David Price vs Tony Thompson (/thread-937.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: David Price vs Tony Thompson - redd - 22-02-2013 09:56 PM

Pięściarze zważeni:
Price 112 kg - Thompson 118,8 kg

Tony najcięższy w karierze, ta walka raczej długo nie potrwa.


RE: David Price vs Tony Thompson - Adammobp - 22-02-2013 10:04 PM

No w lipcu z Władimirem Kliczko miał na ważeniu 111 kg. To nie jest zwykłe wahanie wagi, 118 kg to ewidentnie świadczy o słabym przygotowaniu do walki. Może jeszcze Thompsona kiedyś do Polski na Szpilkę dadzą, wtedy będzie ważył ze 125 Big Grin


RE: David Price vs Tony Thompson - Tar-Ellendil - 23-02-2013 12:40 PM

Thompson nie przyjechał do UK wygrać za wszelką cenę. Będzie nokaut koło 6 rundy jak Tony osłabnie.


RE: David Price vs Tony Thompson - Jerome - 23-02-2013 12:48 PM

Bez sensu. Potrenowałby miesiąc to by chociaż się pewniej czuł a tak to Price go stłamsi. Tony urwał, nawet w ostatniej walce, kilka rund WŁADIMIROWI KLITSCHKO więc dlaczego nie miałby powalczyć ze słabszym Pricem?
Przyjechał po wypłatę. Widocznie pogodził się z przyszłością buma/journeymana.


RE: David Price vs Tony Thompson - AdamekFightPL - 23-02-2013 12:59 PM

@Jerome
Thomson wygrał jedną lub dwie pierwsze rundy bo Kliczko praktycznie ciosów nie zadawał tylko udawał swojego starszego brata.


RE: David Price vs Tony Thompson - Jerome - 23-02-2013 01:04 PM

@AdamekFightPL
Nie pamiętam dokładnie ale to chyba 3/4 starcie wygrał (u mnie) Amerykanin. Klitschko jak tylko widział go nadchodzącego to się cofał bez obrony i coś tam przyjął. Wiem, że Wład go oszczędzał ale nie na tyle aby być niedostępnym. Trafiony Price może się dziwnie zachować, stracić pewność siebie. Tony mógłby to wykorzystać. Nie jest to jednak Bowe więc nie liczę, że mimo tłuszczu będzie chętny do walki.


RE: David Price vs Tony Thompson - chuliganskistylzycia - 23-02-2013 02:48 PM

Na wazeniu Tony wygladal fatalnie , a uwazam ze dobrze przygotowany Tygrys dalby rade Price'owi ktory w sytuacji gdy ktos atakuje (tak jak Skelton np) to przy umiejetnosciach Thompsona mogloby sie skonczyc dechami dla Price'a . Mam podobne zdanie do Jerome


RE: David Price vs Tony Thompson - AdamekFightPL - 23-02-2013 11:31 PM

ALE JAJA!! Thompson znokautował Price'a w 2 rundzie!!!! miazga..... kolejny balonik pękł... szok.


RE: David Price vs Tony Thompson - Metzger - 23-02-2013 11:32 PM

No proszę, kolejna niespodzianka. Thompsom najcięższy w karierze, nastawiony na ostatnią wypłatę niespodziewanie przedłuża sobie karierę o jeszcze jedną walkę. Coś mi się wydaje, że kolejnym przeciwnikiem będzie Fury Smile


RE: David Price vs Tony Thompson - Zioło-Pale-Niebywale - 23-02-2013 11:33 PM

Nie widziałem tego,ale co niektórzy to już w Price widzieli pogromcę Władka.