Forum - BOKSER.ORG
Zabawne chwile z boksu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Zabawne chwile z boksu (/thread-93.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zabawne chwile z boksu - Szakal - 29-08-2012 06:53 PM

Co prawda jest to temat "około-bokserski", ale chyba warto to tutaj dodać.

Pominąwszy sam cyrk wrestlingowy Gołota vs Bowe III, to zwróćcie uwagę na to, co wyróżniłem na tym zdjęciu z konferencji prasowej. Śmiać się czy płakać?

[Obrazek: gootavsboweiii.png]


RE: Zabawne chwile z boksu - Holy230 - 29-08-2012 06:56 PM

PPV będzie niczym Mundine-McKart xd


RE: Zabawne chwile z boksu - redd - 29-08-2012 07:53 PM

I to jest pokłosie Adamek vs Kliczko PPV. Raz się udało, więc inni szybko podmałpowali i za niedługo będziemy mieli każdą galę w PPV. Oczywiście nie chodzi mi nawet o galę Gołota vs Bowe III, bo gdyby nawet mieli mi zapłacić za oglądanie tego wynalazku to grzecznie odmówię. I teraz mamy taki oto feler Niemcy i Amerykanie będą oglądali polskich pięściarzy za darmo, kiedy my będziemy musieli grzecznie zapłacić. W końcu jesteśmy zieloną wyspą...
40/49 zł za walkę Adamek vs Walker? A miało być tylko raz, na Kliczkę... Dan Rafael napisał co mu powiedziała Duva o walce Toney vs Adamek. Niby dla Polaków liczy się tylko nazwisko... To ja chyba Polakiem nie jestem.
Np Diablo vs Palacios 2 - Rozpatrywano PPV, ale zrezygnowano z niego. Jednak sam fakt, że rozpatrywano taki pomysł budzi niepokój.
PPV to zły wynalazek, a do tego u nas w kraju śmieszny.
----------------------------------

Ale żeby nie "usztywniać tematu" zacytuje wypowiedź z konferencji jak zwykle niezawodnego Andrzeja:
Cytat:Sędziowie nie ocalą go tym razem
Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Zabawne chwile z boksu - Crumb - 29-08-2012 09:33 PM

oglądałem konferencję Gołota-Bowe. To było okropne.


RE: Zabawne chwile z boksu - Holy230 - 30-08-2012 06:14 AM

Gołota pewnie, dawał żarty do Riddicka: Masz ochraniacz?


RE: Zabawne chwile z boksu - Holy230 - 31-08-2012 06:11 PM

http://www.youtube.com/watch?v=aTADYhjwsuc A tak pozatym nasz Cygan dobrze wywija


RE: Zabawne chwile z boksu - Metzger - 31-08-2012 06:17 PM

Nie tylko Fury opanował styl "self-punching".






RE: Zabawne chwile z boksu - Jerome - 01-09-2012 03:00 PM

@Holy230
Ciekawe czy w celi ma tyle miejsca aby tak wywijać Big Grin

@Metzger
Może też chce być wojownikiem?


RE: Zabawne chwile z boksu - Kikas - 01-09-2012 04:27 PM

@redd spokojnie, rynek się ustabilizuje i jedynie dobre walki będą w systemie PPV, ludzie nie są głupi (aż tak) i nie będą płacić za byle co, po czasie co poniektórzy zrozumieją, że więcej zarobiliby jednak na otwartej transmisji.

@metzger oglądałem walkę, ale to mi umknęło (albo po prostu nie pamiętam), co prawda Tyson Fury był bliżej samo-nokautu, ale Povietkin też w to włożył sporo siły Smile


RE: Zabawne chwile z boksu - Metzger - 01-09-2012 05:00 PM

Taka technika jest przeznaczona tylko dla największych kozaków, którzy chcąc podkreślić przewagę nad przeciwnikiem dają mu dodatkowy handicap pomagając mu w walce z sobą.